Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

winna
11. aug 2012

@bettina ahoj my sa tiez chystame do Iberotel palm garden. Mohla by si prosim napisat ako ste boli spokojni, ake velke su izby, ako daleko su vilky od mora. Dakujem

bettina
11. aug 2012

@winna v podstate sme boli spokojní, samozrejme podla toho kto co ocakava od dovolenky. my sme mali dve prepojene izby, nas je totiz viac🙂 a vilky su pozdlz celeho resortu, cize su blizko a aj dalej. podla toho kde budete umiestnení. asi som Ti nepomohla, ale je to dost individualne. kludne sa mozes este opytat, ak ta nieco napadne.

adriana84
11. aug 2012

@bettina dakujem krasne,si zlata

winna
12. aug 2012

@bettina ahoj, zaujimalo by ma aky je vstup do mora, aka je plaz ci kamienkova alebo pieskova. Vo vilke ste byvali na poschodi alebo na prizemi? A vy ste mali kde vilku? Strava bola ok?

ress
12. aug 2012

@janulabj Ja som ti už asi písala o Top Hoteli sa mi zdá. Ale tak ešte raz. Ten druhý hotel by som vyhodila z výberu určite, keďže je cez cestu. Najlepšie vyzerá posledný, aj keď má pláž s kameňmi. (pozerala som Porto Azzuro Delta, neviem teda či je to ten čo myslíš ty)
Top Hotel je super, tento rok je tam ale hrozne veľa českých dôchodcov a žiadne programy pre deti, vôbec nič, len jeden večer bývajú turecké tanečnice. Inak pláž, more, izby, jedlo tiež bez problémov. Na pláži nie sú osušky v cene, ani za poplatok a ani hotelové sa nemôžu brať k bazénom a k moru. Asi 5 minút peši od hotela je Avsallar, je tam pekná mešita, plno obchodov a dá sa tam poprechádzať večer 🙂 Detí tam bolo tiež veľa, najviac tých dôchodcov ale. Minulý rok tam bolo tak 90% Nemcov, teraz Čechov. Ale to je v pohode 🙂 Môžem len odporúčať

janulabj
12. aug 2012

@ress dakujem Ti, už sme ho vylučili, kedže neni vonlý let, a aj koli malemu a animaciam.ale velmi ekne dakujem za info.momentalne čakam na volne miesta v Grand Seker......🙂

fabula
12. aug 2012

@janulabj aka Ck ho ma v ponuke ? pozerala som an nete a vyzera super ....

janulabj
12. aug 2012

@fabula ferrotour 🙂 a aj zaujimava cena ....už som tolko hladala a stale najdem niečo čo nevyhovuje na danom hotele 🙂

fabula
12. aug 2012

uz som to teraz pozerala ,vyzera naozaj super .. ja tiez hladam ..ale chceme ist az okolo 9-10 september ,tak s kupovanim mam cas.... len pozeram hotel co by mal vsetko co potrebujeme .... uz mam z toho gulas ..lebo vzdy nieco nema 🙂)) co chcem ..hlavne mam moje dieta podmienku ,ze musi mat mali smykalku do vody .. nie tobogan, ale smykalku .. 😉

rybka31
12. aug 2012

@fabula Som na tom upôlne rovnako.Chceme ist v septembr a presla som si tuto temu uz niekolko krat od konkretneho datumu a robim si uz prehliadky vsetkych spomenutych hotelov, tabulku, kde co je a co nie je a uz ked mam pocit ze som nasla, najdem nieco, co mi nevyhovuje.Ci ej to obmedzenia v strave, ci je to typ plaze, alebo vstup do vody.Sledujem aj ceny.Tvrdim, nie je jednoduche najst kvalitny hotel za rozumnu cenu.

fabula
12. aug 2012

@rybka31 presne to mas pravdu ..ja som uz zlavila aj z narokov ..tak uvidime co do vtedy bude ... chcela by som ist cez turancar chodime stale mame tam uz vernostne zlavy... tak sa spolieham ,ze nieco bude ... co ma ocari 🙂)

ttzuzana
12. aug 2012

@jarus1 Ahoj, nemala som nic s dlhym rukavom,, asi by som sa rozpustila, takze vobec nic take nepozaduju a wi-fi je v okoli recepcii, od recepcneho si treba vypytat 1x heslo. 🙂

l81
12. aug 2012

@bettina Ahoj, aj my by sme chceli ist do Palm Garden. Chcela som sa optytat, ako dlho trval transfer z letiska a este ci bolo teda nieco s cim ste boli vyslovene nespokojni

janulabj
12. aug 2012

@fabula
@rybka31
ved aj ja už poznam naspamat každy hotel, aj čo ma čo mi vadí, či už kamene na plaži, či lehatka za poplatok, či daleko a podchodom od plaže, či ma niečo pre deti....nič lahke vybrat hotel ozaj :D

bettina
12. aug 2012

@winna vstup do mora - kamienky, vyssie je piesok, co je dobre na hranie. my sme boli uplne pri restike a odtial je uz bazenova cast a plazova, cize v najblizsich castiach. boli sme na poschodi, najprv sme zvazovali poziadat o vymenu, ale potom sme to neriesili. dalo sa vymenit, nebol s tym problem, ak samozrejme maju volne. strava bola ok, mne staci hlavne zelenina na vyber, ovocie a masko 😉 ale presne, ako som uz spominala, podla toho co kto ocakava. ake mal doteraz skusenosti. my sme boli aj na miestach, kde bolo vsetkeho ovela viac, ale pokial niekto ide prvy krat tak jednoznacne bude uplne spokojní. tym nechcem naznacit, ze by bolo nieco v nie poriadku, bola to pekna dovolenka .

bettina
12. aug 2012

@l81 transfer je presne hodina ,desat minut.ale smerom tam sme rozvazali po ceste aj do inych hotelov, cize to trvalo okolo dvoch hodin. a spyt to uz nas nalozili poslednych, tak ta hodina. urcite nic take nebolo s cim sme neboli spokojní. nebol absolutne ziadny problem.

l81
12. aug 2012

@bettina dakujem za odpoved. A este jedna otazka, boli ste teda v nejakom inom hoteli v Turecku, kde sa vam viac pacilo?

liviah
12. aug 2012

@l81 Ahoj aj ja som rozmýšlala nad Palm Garden, ale recenzie ma trosku odradili- ale sto ludi-sto chutí, takže ho mám v rezerve. Chceme ist zaciatkom septembra, takže este len kukám, ale si na 99% pojdeme do papillonu- bud zuegma alebo aysha, hlavne koli blízkemu transferuz letiska, nakolko syncek ma 1,5 a je riadný neposedko 🙂 a teraz sa odtial vrátili známi a boli nadmieru spokojní- je to v Beleku

l81
12. aug 2012

@liviah ahoj, presne, my chceme ist tiez v septembri a tiez mam 1,5 rocnu dcerku. Recenzie som pozerala na Holidaycheck-u, ale tam boli velmi dobre. Ty si kde pozerala? Ja som este pozerala aj Ali Bey, ten sa mi velmi pacil.

bettina
12. aug 2012

@l81 Antalya - Titanic, Kervansaray.

bettina
12. aug 2012

@l81 tazko ich ale porovnat, je to o inom. Titanik mal perfektne programy a viac bazenov a smykaliek pre deti. celkovo ina atmosfera. ale pokial mate chut skor na vilky, a nie hotel...... ja mam radsej hotel, mam radsej take usporiadanie.

l81
12. aug 2012

@liviah ale ja som myslela tento Palm Garden http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g297967...

liviah
12. aug 2012

@l81 viem, prave som sa isla opravit, že som poslala zly link 🙂 http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g297967...
ja som sa bola uz aj nan pýtat v tiptravely 🙂 lebo sa mi velmi paci

l81
12. aug 2012

@liviah ale ved tam tie recenzie nie su az take zle, ci?teda az na to, ze sa tam stazuju , ze je tam plno nemcov...

rybka31
12. aug 2012

@janulabj a cez koho hladas?Myslim cez ake cestovky?

liviah
12. aug 2012

@l81 Ja viem ja uz mam kuknute vsetky recenzie, uz mi z toho sibe 🙂http://www.recenzie-hotelov.sk/recenzie/turecko...
potom som kukala tu, ale to je tak, ze nie kazdemu vsetko vyhovuje

l81
12. aug 2012

@liviah ano, to je vzdy tak, zalezi podla toho, co clovek chce. 😒

l81
12. aug 2012

@bettina jasne, my skor vilky, ale zas nemam rada tie hromadne strechy na plazach, take moc hromadne mi to pripada. To by mi asi dost vadilo... :-/

liviah
12. aug 2012

@l81 presne tak, mam ho v zálohe, keby náhodou sa nám vypredali tie nase 🙂- my hlavne kukame oblast Belek alebo Laru a kedy chcete ist ?