Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

ingusz
14. sep 2016

Najvacsiu chyb
@deny3 ano
Ale moj je Atopik to znamena ze je velmi precitliveny na vsetko . Takze nato kde sme boli zvladol to super a tie hnacky mal len tak ze raz mal raz nie 4 dni . A tie infuzie mal na slovensku zaciatkom roka dostal rotavirus .

ingusz
14. sep 2016

Aj tak este by som chcela prist do Sea Planet urcite 🙂 bolo tam super

deny3
14. sep 2016

@ingusz jaj tak, som sa zľakla, že tie infúzie boli tam. Tie hnačky mohli byť aj zmenou, ako vravím, ja to mám stále a je jedno, kde som 😀 Super, že sa vám tam páčilo, aspoň ste si to užili. Mali ste veľa turkov? Mne tam strašne vadilo to more, ale ak by bola zase dobrá cena, nepoviem nie 😀 a hlavne mužovi sa páčilo, pretože tam nebolo veľa možností na nákupy 😀

ingusz
17. sep 2016

My sme sa tesili z mora 🙂 velmi
Turkov boli ci vela neviem a boli milí velmi k nam 🙂 my sme sa tam mali velmi dobre 🙂
@deny3

cherinna
30. jan 2017

Ahojte. Boli ste niekto minuly rok v Turecku v Kumkoyi?? Ako to tam vyzera? Stoji to za tie prachy? 😉 My uz zvazujeme letnu dovcu, teraz su fajn zlavy, len neviem, ci ist do Kumkoy alebo do Adalaya, alebo viete poradit nejaky iny 5* dobry hotel?

mina152
30. jan 2017

@cherinna my sme boli V Kirman Belazur v Beleku, určite odporúčam, bola to jedna z najlepších dovoleniek

kvetinka75
30. jan 2017

tiež ma láka Turecko. Minulý rok som nemohla zo zdr. dôvodov letieť ale tento rok sa bojím viac o bezpečnosť. TAk neviem ako sa nakoniec rozhodneme.

cherinna
30. jan 2017

@kvetinka75 Ved to, ja sa tiez trochu obavam, ale Hydrotour ma moznost zmeny destinacie v pripade nebezpecenstva.... Mne to Turecko vychadza v ramci cena/vykon asi najlepsie....Len sa rozhodnut teraz pre hotel 😨

moskova1983
30. jan 2017

My sme boli minuly rok v Delpfin Imperial v Lare kusok od letiska maximalna spokojnost z nasej strany top....👍

jejo
30. jan 2017

@moskova1983 my tammideme tento rok, prosim ta mam maleho chlapceka, v case dovolenky bude mat 8 mesiacov. Je potrebne brat stravu, alebo tam je aj detska?

moskova1983
30. jan 2017

@jejo ahoj my sme boli s muzom sami ale tam neberte urcite ziadnu stravu ani osusky svoje dostanete karticky kde si kazde rano zoberiete ciste a potom vratite aj zubne kefky dostanete na izbe budu...🙂 stoliciek detskych je tam vela ochotny personal a vyber bohaty...pacilo.sa.mi.ze je tam.taky detsky kutik na jedalni piskoty mixer jogurtiky a rozne ine pre taketo male deticky my ked Turecko tak jednoznacne len sem pojdeme s detmi 🙂

katarinka289
30. jan 2017

Boli sme v auguste s 4,5r a 1,5r. a bola to nasaa naj dovolenka doteraz

cherinna
30. jan 2017

@katarinka289 Tiez v Delphine?

mamicka1313
30. jan 2017

@cherinna
ahoj, ja robim pre nemecku cestovku a super 5* hotel v Kumkoy je Kirman Sidemarin Beach&Spa...a aj cena je super 🙂 za 7 dni v pocas dovoleniek s All inclusive pre dvoch, odlet Vieden za 1328€. Cena je komplet. Kludne sa ozvi, mozem ti vyhladat aj ine hotely, poradit, kde je najlepsie 🙂

katarinka289
30. jan 2017

@cherinna Side Sungate

gabina23
30. jan 2017

@moskova1983 môžem sa spýtať koľko vás to vyšlo? Kolky ste boli a akú izbu ste mali? My sme boli min.rok v sea planet, s dvoma deťmi a dali nám bez príplatku rodinnu izbu..To bolo super, decká v jednej a my v druhej 🙂

gabina23
30. jan 2017

@mina152 aj tento hotel zvažujem tento rok 😃prosím ta aky dlhý je transfer a pláž je aká? Ďakujem

mina152
30. jan 2017

@gabina23 transfer z letiska trvá 45 minút, pláž je kamienkovo-piesočnatá, taká turecká klasika😉

gabina23
30. jan 2017

@mina152 a je tam pozvoľný vstup do mora? My sme mali kamienkovu a to bol otras a ešte aj vstup na hovno sprepacenim..Jeden krok a už hlbka 😠

mina152
30. jan 2017

@gabina23 ja tiež radšej piesok, ale manžel zase naopak, jemu vyhovuje štrk, ale tentokrát mi to až tak neprekážalo, vstup do mora bol pozvoľný, ale podľa môjho názoru, pre úplne malé deti nie je práve najvhodnejšie, s malou sme skôr trávili čas v detskom bazéne alebo aquaparku

moskova1983
30. jan 2017

@gabina23 ahoj boli sme sami z muzom mali sme velku izbu krasnu s velkou kupelnou 🙂 a minuly rok to bola taka situacia ze boli sme po pokuse o ten prevrat asi dva tyzdne a my uz zaplatene okolo 1000e na osobu uz presne nepamatam na tyzden ale bolo to po zlave kedze sa tam diali veci...ale v letoviskach pokoj strazeny komplex nic sme necitili nasa naj dovolenka zatiaal...🙂 cakame baby tento rok inak by sme sli znova pojdeme s malym buduci rok urcite...

biba12
30. jan 2017

My sme tiež boli v Turecku s deťmi cca pred tromi rokmi. Bola tam úžasne. Ale v dnešnej situácii by ma tam nikto nedostal. Na výlet sa nedá ísť nikam, neriskovala by som to s deťmi. Aj cesta z letiska busom do hotela nemusí byť práve najbezpečnejšia. ... Aj dovolenkári v Egypte z Ruska mali určite krásnu dovolenku a potom tam nejakému pakovi preplo a odpálil lietadlo. Za mňa, kým sa to tam neukľudní ani za svet, ani za nižšie ceny, ani za skvelý hotel, animátorov, čisté more, super služby...ani za nič. A je to ich veľká škoda, lebo je to pekná krajina.

moskova1983
30. jan 2017

@biba12 S tymi vyletami to bolo luto aj mne neponukali nic moc len nejake vylety lodou co boli na plazi kde su aj skutre a tak...isli sme cez Satur a nerobili ponuky skrz bezpecnost skoda...ale boli tam slovaci kt.isli pozicali si auto a vyhladali tie ulicky a stare trznice...ti sa nebali veru takze je to o ludoch a krajina pekna...ten transfer my mali 10min od letiska Lara dalej sme nechceli a zdrzovali sme.sa len v komplexe ale bolo super no boli sme.sami s dietatom by som uz rozmyslala 🙂

cherinna
30. jan 2017

Dievcata ja som v koncoch 🙈 , pozeram uz tyzden dovolenky a stale nie som rozhodnutaaa.... Turecko je fajn, ale bojim sa..... Grecko by som isla tiez ale tam ma zatial ziadny z hotelov extremne neoslovil, a ak ano, tak len 7 dnove pobyty a ja chcem ist urcite na dlhsie.... Pozeram len Hydrotour, Satur a este Firo, chcem hlavne klubovy hotel.... No neviem, asi sa na to musim este vyspat 😀

sardinka336
30. jan 2017

Ak sa v Turecku niečo deje tak v Ankare a Istanbule....pri mori je zatial klud. Stat sa to moze vsade....a skor ako si myslite - Nemecko, Francuzko, Belgicko...tam by ma praveze nedostali ani parom koni. Ja odporučam skusit aj Cyprus...more krajšie ako v Turecku. A najlepšie hotely na severnej strane su Noahs Ark..fantasticky hotel, skvela pokojná dovolenka...a vedla je Kaya Artemis...ta je plnšia ale tiez pekne. Boli sme na oboch miestach. Zvažujeme Cyprus. Ale uvidime ešte ake budu ponuky.

jejo
30. jan 2017

@moskova1983 super tak uz teraz sa tesime dakujem

mamicka1313
31. jan 2017

ahojte, ja som tiez mamicka, prestahovali sme do Nemecka a robim tu pre cestovku Ullmann-Reisen. (www.ullmann-reisen.cz) ak by ste chceli, môžete mi napísať a vyberiem Vám dovolenku presne taku ako vam pasuje, príp. si môžete porovnať cenu, ktorú vam ponukla slovenska cestovka - mnohokrat sme lacnejsi 🙂

mamicka1313
31. jan 2017

lietame aj z Viedne a Prahy 🙂

macusikzv
31. jan 2017

@mamicka1313 ahoj...cize delegat bude hovoriaci nemecky....tak to nic moc☹

mamicka1313
31. jan 2017

@macusikzv
nie na vsetky dovolenky chodi delegat, pretoze vacsinou su to dovolenky pre jednotlivcov. Teda ty si zvolis termin, hotel, nemusis sa prisposobovat urcenemu terminu. A teda cestujes viac-menej sama, teda s rodinou.....
Su aj organizovane terminy s delegatom, ale viem, že tie pre slovakov nie su zaujimave 🙂