Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

larmimi
28. máj 2012

@katy1979 no dufam 😅 nas maly je ticho v aute miluje vsetko brm brm (ako on hovori ) tak myslim ze bude uneseny alebo nestastny (aj my vsetcia) z toho uzavreteho priestoru...

adulik23
28. máj 2012

dievcata kybliky neberte. tam je toho mrte. 🙂 akurat ich nekupujte v hotelovych obchodikoch, ale na bazaroch (alebo trhoch - neviem ako to nazvat). tam su skoro o polovicu lacnejsie.

my sme boli v turecku 2x a ked vas citam, hned by som sla znova. 🙂

alienka73
28. máj 2012

@janinkad to ma tesi, ze vam vsetko vydrzalo, tak aspon dobry pocit, ze ak nieco bude chybat tak dokupime a treba sa s nimi handrkovat a jednat? to ja nemam rada...

abbey1
28. máj 2012

Tak definitívne sme dnes vybrali dovolenku v Turecku. Známa letí teraz v piatok, tak som zvedavá na info. 😉

kacci
28. máj 2012

Odlétáme 18.7. do Antalye hotel Marti Myra...Máte někdo zkušenosti?

ress
29. máj 2012

@abbey1 Ktorý ste vybrali nakoniec? 🙂

@alienka73 Treba zjednávať určite. Ak teda nechceš nakupovať možno aj 3x (záleží od konkrétnej veci) drahšie ako môžeš. Ich to bez zjednávania nebaví.
Inak ešte k tej kvalite, my sme tiež minulý rok nakúpili toho hrozne veľa a všetko ešte drží úplne v pohode. Nakoniec sme tam kúpili aj kufor (najväčšia možná veľkosť akú mali v celej Alanyi a Avsallari, zjednaný z 95€ na 40), lebo by sme to asi nepopchali všetko do toho starého. Na letisku nám ho rozhtrhli, ale tak čo už 😅

janulabj
29. máj 2012

@abbey1 možeš prosim ta napisat konkretne? ja hladam hladam a stale neviem..

ress
29. máj 2012

Ešte sa opýtam, raz ste tu písali že sa dá na stránke Kartaga zistiť plánovaný odlet, len už to neviem nájsť. Takže kde to tam nájdem? 🙂

abbey1
29. máj 2012

@janulabj
@ress Club Belinda Beach. Vyhrala lepšia pláž. 😉

ress
29. máj 2012

@abbey1 A kedy odchádzate? Potom sem hoď nejaké fotky 🙂

@janulabj Odporúčam Top Hotel. Neviem kedy chcete ísť, ale v Kartagu naň majú teraz na jún dobré ceny. Ak chceš viac info, ozvi sa 🙂

zebricka23
29. máj 2012

@ress hore je ze platba a overenie..tam kliknes a podtym on line overenie...tam zadas VS zo zmluvy....a ti to vyhodi..

janulabj
29. máj 2012

@ress odporučaš tu belindu? no ide mi o to že pišu 200 metrov plaž, a nechcela som brat už kočiar.....počkam na recenzie od @abbey1 :D

anibaba
29. máj 2012

Ahojte, pripájam sa k téme, my sa takisto chystáme na dovolenku do Turecka, 20.júna do hotela Club Belinda Beach. abbey1 vy kedy cestujete?

ress
29. máj 2012

@zebricka23 Ďakujem, už to vidím

@janulabj V Belinde som nebola, myslela som Top Hotel, čo je názov hotela 😀 Myslím tento: http://www.kartago.sk/zajazdy/turecko-antalya/t..., aby nedošlo k nedorozumeniam 🙂

zebricka23
29. máj 2012

baby,tusim vsetky letite do beliny......ja som nad nou rozmyslala min rok......ale citala som potom ze je dalej od plaze,tak som hladala iny.....
aj nam sa to uz blizi...za necely meiac letime 🙂

zebricka23
29. máj 2012

@ress a kedy letite do turecky vy?

janulabj
29. máj 2012

@ress aha dik, idem kuk 🙂 vy idete kam?

murynka
29. máj 2012

my byli loni s 18měs a super letos letíme 2a půl letou opět do Turecka přesně ua týden 😵 😵 😵 😵

murynka
29. máj 2012

jinak letíme přes německou CK o hodně levnější 😉 😉 😉 a letíme do tohoto hotelu.
http://www.superzajezdy.cz/zeme/turecko/alanya/...

ress
29. máj 2012

@janulabj Do toho TH 😉
@zebricka23 7.7. až. Aj minulý rok sme tak boli, chceli sme ísť skôr teraz, ale už všetko obsadené

larmimi
29. máj 2012

tak nam presunuli let z 5 na 4 hod rano... 😒 dufam ze nebudeme cakat na izby dlho lebo spravidla ubytovavaju po 14 tej...tak sa spolieham este na to, ze nie je sezona a nebudu mat fofry 🙂

abbey1
29. máj 2012

@anibaba Tak ja si počkám na info od vás. My ideme až 30.6.

abbey1
29. máj 2012

@janulabj Ja mám dobré recenzie na ten hotel. 200m je pohoda. Väčšinou tak bývame od pláže.

janulabj
29. máj 2012

@abbey1 vlastne ano, len je ine ist ulicou tych 200 metrov, kde su auta a neviem čo, alebo hotelovym komplexom, min. rok v BG sme mali okolo 200 metrov. a pozerala som je krasny ten hotel 🙂
ved stale enmam vybrate tak možno :D

makaci
29. máj 2012

@murynka TAK TO SE TAM POTKÁME, MY LETÍME TAKY 5.6 S OSTRAVY A VY ?

tin007
29. máj 2012

@janulabj odporucam zobrat kocik, maly mal 2.5 min. rok, ked sme boli pri mori a hoci uz pol roka sa nechcel vozit v kociku, tak na dofce pomohol, lebo mi v nom velakrat od unavy zaspal a pekne si cez obed pospal.

janinkad
29. máj 2012

@alienka73 urcute zjednavaj,mojho muza to tiez nebavi,ten im aj z obchodu odisiel,a ony za nim az utekali,a vtedy bola cena asi najlepsia🙂)

abbey1
29. máj 2012

@tin007 Už ste vybrali?

alienka73
29. máj 2012

@janinkad to je super tak aj ja ujdem🙂

billam
29. máj 2012

Odporucam hotel Pemar Beach resort...boli sme minuly rok a opat tam pojdeme....cisto zamerany pre deti - detske bazény, tobogany, detske ihriska - nafukovaci hrad, preliezky, hupacky, tv room...súťaže aj pre malinke deti a vecer dostanú diplomy, kolotoce - vlacik, retazak, malé mlynske kolo, trampoliny na plazi...vstup do more je trochu horsi - kamienky s pieskom, ale na plazi sú nafukovacie bazeny pre deti so slabou vodou....a jedla je tam kopa - fakt myslia na deticky