Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

emily327
4. jún 2012

@katy1979 aj vam zmenili let o den skor,ze? A informovali ste sa ohladom ubytovania o ten jeden den?

simika26
4. jún 2012

@tanija133 ano kamienkova s pozvolnym vstupom, je tu cisto a krasne... kemer je jednoducho nadherny 🙂

@jujka7 je tu kamienkova plaz, pozvolny vstup a lehatka, nuz kradnu ich rusi, to je pravda, ale vzdy okolo obeda sme si dva chytili 🙂 Je tu neskutocne vela deti, aj babatka, tu sa veru nudit nebudete... Vela animacii, ak vsak nechcete, tak pohoda a klud... Neviem co vsetko by som popisala, je tu naozaj neskutocne krasne a kazdemu vralo odporucam, tento hotel by si zasluzil min. 10 hviezdieciek, vsetko na urovni 🙂 Papa, ideme vecerat 🙂

seba1
4. jún 2012

@blondo ak nepôjdete za pár dní, tak by ste možno stíhali cez net http://www.inbag.sk/cestovne-kufre
My máme od nich asi 3 kufre a sme spokojní.

ajka72
4. jún 2012

@simika26 a v akom ste presne hotely

katy1979
4. jún 2012

@emily327 ano letime so saturom. to ubytovanie beriem automaticky ze to posunuli

jaaty
4. jún 2012

@alienka73 umyť jarou s špongiou v teplej vodovodnej vode, poriadne vypláchnuť a preliať horúcou prevarenou obyčajnou vodou zohriatou v rýchlovarnej kanvici

trixi
4. jún 2012

@emily327 ano ja. Ale z Viedne 😉

blondo
4. jún 2012

@seba1 dakujem tie som pozerala vyzeraju dobre a aj cena sa da

katka512
4. jún 2012

Cauteeee baby dnes sme prisli z Konakli bolo fantastickyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ci strava ci hotel ci personal.......len ti turci v obchodoch otrava ale to patri k tomu 😀 😀 mala som liekov ako lekarka ani jeden sme nepouzili 😎 😎 pocasie nam vyslo super len jeden den bolo pod mrakom ale inak sme sa kupali stale ci v mori ci v bazene.......................cesta tam a naspat nooo dalo sa 😝 😝 😝 ale maly stale nieco spekuloval nechcelo sa mu sediet ale tak urcite nelutujem 😎
Fakt som mile bola prekvapena lebo plno ludi na turkov nadavalo ze spinavy cigani atd................ale fakt spokojnost naovsetko urcite sa tam vratime 🙂 🙂

tin007
4. jún 2012

@simika26 som rada, ze v kemeri je super plaz a more, letime 9.6.

hanka.knizkova
4. jún 2012

@katka512 Tak to je super že jste se vrátili nadšený..doufám že až přiletíme tak budu taky tak nadšená 🙂
Holky ještě mám dotaz můžu vzít do letadla dceři sušenky,piškoty nebo jablíčko?Pití asi žádný co?

tin007
4. jún 2012

@hanka.krizkova kludne zober (to jedlo), aj pitie (do pol litra by to malo byt v poriadku), ale pociaj s tym, ze bud ty, alebo mala budete z toho musiet odpit pri kontrole

hanka.knizkova
4. jún 2012

@tin007 díky a musim to mít nějak speciálně zabalený?nebo stačí originální balení?Jako s tim problém nemám klidně ochutnám před nima já nic špatnýho svýmu dítěti nedávám 😀

emily327
4. jún 2012

@katy1979 no som zvedava ako to bude... kedy sa vraciate spat?

simika26
4. jún 2012

@ajka72 hotel marti myra - kemer 🙂
@tin007 ano je, urcite budete spokojni, je tu ozaj krasne, ja sa nemozem vynachvalit.. a turci su uplne v pohode, otravuju len tak naozaj primerane 😀 Skor animatori vecne niekde tahaju, ale to patri k tomu.. 😉

simika26
4. jún 2012

@hanka.knizkova my sme si brali do lietadla aj vodu, ale na kontrole sme si museli odpit 😉

espri25
4. jún 2012

ahojte nevieme sa rozhodnut turecko alebo egypt...je tam naozaj dost teplo???? bojim sa hlavne toho pocasia

katy1979
4. jún 2012

@espri25 teraz v juni tam je 30-35stupnov v lete cez 40. Je to dost teplo?

@emily327 vraciame sa 13. To vy vtedy odchadzate. No ja dufam ze nas nebudu stahovat z hotela do hotela

espri25
4. jún 2012

hmm neviem neviem....suseda tam pracuje ako delegatka pisala mi ze fuka tam dost vietor ale zase zalezi kam pojdeme ...

emily327
4. jún 2012

@katy1979 a vies uz casy odletov tam aj spat???

makaci
4. jún 2012

@katka512 to jste mi udělala radost, že jste byli spokojeni, my frčíme zítra (saphir), tak už se nemůžem dočkat, díky za reference 🙂

monikapalo
4. jún 2012

😠 zmenili nam odlet, namiesto 09:00 ideme az 20:50 takze sme stratili skoro jeden den. Mam nervy!!!

emily327
4. jún 2012

@makaci uzite si to tam 😉 A hlavne stastnu cestu a nech sa zdravi vratite spat 😉 pa pa

emily327
4. jún 2012

@monikapalo akou cestovkou idete?

monikapalo
4. jún 2012

@emily327 Kartago

bosacka
4. jún 2012

@emily327 - my sa asi stretneme v lietadle... 😉 viete uz o kolkej letite? lebo nam este nevedeli povedat, ze tento tyzden sa dozvieme

mirka907
4. jún 2012

@monikapalo a kedy? Aj my s nimi ideme....

emily327
4. jún 2012

@bosacka to fakt??? 😀 nie ale nepotesim sa ked to bude v noci o 1:00 ☹ Su dve moznosti, bud o 1:00 v noci alebo doobeda o 11:00 co by bolo skvele. A vy idete kam? No super,ze sa stretneme :D Aj mne zenska povedala,ze tento tyzden sa to upresni... Ja len dufam,ze tym,ze letime o den skor,ze budeme mat ubytovanie... a hlavne ma zaujima check-in do izieb lebo ked prideme do rezortu o 5:00 rano, aby sme nemuseli s detmi cakat do 14:00 niekde na recepcii po prebdenej noci ☹ jaj uz nech sme ubytovani... najviac sa bojim cesty...

bosacka
4. jún 2012

@emily327 my ideme do side, hotel turan prince residence. nad tym incekumom sme rozmyslali, ma to styl v tom vybezku, sukromne... ale nebola som si ista, ci tam bude dost pieskovej plaze pre malu... aj pisali ludia, ze je tam pieskova, kamenista aj travova plaz 😀 tej cesty sa aj ja obavam, uvidime ako to dopadne

emily327
4. jún 2012

@bosacka ked budes mat info o kolkej letite alebo nejake dalsie ohladom cesty, napis pls 😉 Dakujem. Verim,ze si uzijeme dovolenku a bude fajn 😉