Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

danulkaja1
15. jún 2015

@nefertitka ahoj a môžem sa spýtať,myslím že minilýrok ste boli v Primasol Serra Garden/alebo v Hane Family/,keď to porovnáš kde bolo lepšie?

brise
15. jún 2015

@medo
Dnes dosliel mail, zmena odletu na 1:20 cize na BA letisku mame byt uz 22.6 o 23.20 , paraaaada deti di uziju teda hlavne my s nimi a tam prilet o 4:30,
Odlet z izmiru o 11:20
;)

tinka76
15. jún 2015

@medo
@melipa
My tam letime v dalsom termine.... od 3.7. ... tiez dufam ze odletove casy sa nezmenia

tinka76
15. jún 2015

@brise
Tak to si ma nepotesila... takto sme leteli vlani...😨

aalinka
15. jún 2015

@nefertitka prosim ta, aka bola teplota mora? bolo citit ze sa otepluje? dakujem

evita68
15. jún 2015

Dievčatá, bez Rusov odporúčam hotel Iz flower v Side, tam nebol ani jeden kus 🙂 Iba Nemci a Slováci.. super hotel, krááásna čisto piesková pláž.. je to menší hotel, oproti tým, čo píšete, pohoda a klídek 🙂

adrianazs
15. jún 2015

@nefertitka ahoj ideme do hotela knossos royal village dufam tam nasi kamosi nebudu aspon pevne verim lebo uz je ich vsade ideme 11.jula uz sa tesim som zvedava ako to tam je a bude recenzie som citala celkom dobre na ten hotel aj sluzby len pevne verim ze nepoletime vecer alebo v noci poslednom case sme stale z kosic leteli vecer alebo ku veceru veru aj nam tam najviac chutili tie ich cerstve stavy aj nam tam capoivali rusi do flias a priamo pred nami hanba

medo
15. jún 2015

tak super my mame este hodku a pol na letisko takze musime vyrazit o 22.00 a to bude mat drobec super noc teda aj my rozbity budeme ako lokse na druhy den ale dfam aspon v to ze nas aj hned ubytuju a nie ze budeme musiet cakat do 14.00 kdze by tam este nemuselo byt vela ludi pred nami...odlet spat je fajn az na to ze i ked mame zaplatene az do vecera uz rano budeme musiet vypadnut 🙂

@brise

stana80
15. jún 2015

Baby nič v zlom ale nadavate na Rusov,ale co dôkazu Češi tak na nich nemajú 😉 Uplne arogantný ľudia

nefertitka
15. jún 2015

@aalinka ano a citelne

nefertitka
15. jún 2015

@evita68 po tomto hoteli sme uz viac krat pokukovali🙂

nefertitka
15. jún 2015

@adrianazs tak dufam, ze sa vam bude pacit, uzite si to a napis potom ako bolo🙂

nefertitka
15. jún 2015

@stana80 ja som s cechmi nemala este problem. Nadavam na toho, kto robi zlobu. A to co bolo teraz na dovolenke bolo dost extremne.

Ale vravim, su aj vynimky, jedna rodina co tam bola s dcerkou vo veku nasej malej, ti boli uplne mili, aj maily sme si vymenili a budeme v kontakte. Plus dalsia jedna rodina tam bola, ale s tymi sme sa bavili asi len tak tri dni, lebo potom uz sli domov, ti boli tiez zlati. Ale to gro tych ostatnych to bolo hrozne. Aby na mna niekto pouzival fyzicke nasilie? Ked sa mu nieco nepaci? Odstrkovali ma laktami vsade. A to na tej plazi, ked sa dve deti nepohodli a ruskej matke sa to nepacilo, tak zacala bit tu druhu, tak to uz bolo na mna vela, straznik ich musel oddelit. Neviem, aka rodina boli ti druhi, asi zmiesani, otca sme poculi po nemecky hovorit a matku po rusky.

nefertitka
15. jún 2015

@popova aj tento som pozerala, ked sme vyberali dovcu, tak som zvedava, co nanho povies;)aspon budem vediet, ci ho navstivit, alebo nie;)

stana80
15. jún 2015

@nefertitka presne to iste čo ty s Rusmi ja som zažila teraz s Čechmi zostala som prekvapená ......ale čo už konečne sme doma

adrianazs
15. jún 2015

@nefertitka tak dufam bude dobre potom napisem a izbu ste mali ok my sme mali hned ako bola zoo a to bolo priserne rano kohutik ako na dedine u babicky tak potom som na recepcii poprosila a nam dali druhu izbu ale az na treti den ako sa uvolnila inac vyborna dovolenka jedlo cely den super programi proste vsetko

melipa
15. jún 2015

@medo, @brise - no ak tieto odlety budu platit aj pre dalsie terminy, tak nic moc teda. Prvy den budeme brutal unaveni a posledny den hned rano odchod domov. Niekedy vsak prve a posledne lety sezony maju ine odlety ako tie ostatne medzi tym, tak uvidime...

kosska3003
15. jún 2015

@nefertitka my fajne zajtra letime domov tak si uzivame posledny vecer
tiez je to tu sami rus par nemcov a uz zacina aj vuac pocut slovakov ale uz ficime domov hihi

nefertitka
15. jún 2015

@stana80 takito ludia vedia pokazit dalsim dovolenku, co uz narobime, aj taki ludia existuju

nefertitka
15. jún 2015

@adrianazs my sme mali izbu v bloku F a zoo uz prestahovali mimo arealu, hore nad recepciu, tam je take parkovisko, tak tam

nefertitka
15. jún 2015

@kosska3003 tak stastny let prajem🙂

danulkaja1
15. jún 2015

@kosska3003 ahoj,aká je teplota mora?my ideme v nedeľu,dnes dostal malý antibiotiká,veď aby to nebolo len tak bez komplikácií...

majkacoke
15. jún 2015

@tinka76 @brise @medo na facebooku na stranke hotela Efes Royal spomenuli, ze plaz je piesok a strk a more po 1,5m prudsie klesa...tak neviem, kde vysypali ten egyptsky piesok😲 no snad to nebude take hrozne. My ideme az 7.8. tak budem cakat na vase recenzie😉 Krasne dovolenkovanie😉

kosska3003
15. jún 2015

@danulkaja1 more fajne 25v pohode sa kupeme aj deti a nevrestia mala nechce ist von z neho

evita68
15. jún 2015

@nefertitka my sme tam boli minulý rok, nemám jednej výhrady.. aj animačný team bol skvelý, celý deň zabávali.. tento rok tam má byť aj slovenka.. bola tam jedna kočka na dovči, vravela, že je tam 6. krát, pochodila aj hotely okolo a vravela, že odvtedy chodí len do Iz flower.. naozaj odporúčam..

silviaaa21
15. jún 2015

Letí niekto 24.6. z BA cez Kartago ?

adka_m
15. jún 2015

@majkacoke ahoj, tak to sa tam uvidíme, my ideme 4.8.

danulkaja1
15. jún 2015

Prosím vás tí ktorí boli v Side,oplatí sa ísť na nejaký fakultatívny výlet?ak áno na aký?

majkacoke
15. jún 2015

@adka_m tak to je super, snad sa tam medzi tolkymi ludmi aj spozname a verim, ze nam tam bude skvele😉

karinkaeich
15. jún 2015

práve u nás, zajtra o 15 idemeee 😉 ešte vydržať pol dňa v práci a huraaa, už nech sme tam 😝