Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

popova
23. jún 2015

@suzim V ktorom hotely ste boli? U mna je Turecko top! Vybavenie hotelov čo sa týka deti v Turecku neporovnatelne lepšie než v Grécku, názor....

popova
23. jún 2015

@suzim Viem ONYRIA na kopci a pláž o niečo menej dobrá , My chodíme stále do oblasti SIDE takže velká spokojnost.

suzim
23. jún 2015

@nefertitka moj nazor je taky ze ten kto nebol inde tomu sa turecko pacit bude ale kto okusil grecko alebo chorvatsko tak plaze co su tam tomu sa turecko nepriblizi ani trosicka.....turecko ma sice obrovske vybudovane rezorty kde je vsetko pokope ale je tam aj ukrutne vela ludi a taketo masove akcie teda nemusim....vyskusali sme raz a stacilo nam....ale kazdy ma rad nieco ine a preto nevnucujem svoj nazor nikomu....iba konstatujem a vyjadrujem svoj nazor...mozno to niekomu pomoze co ma na to rovnaky nazor

luba142
23. jún 2015

@suzim my sme boli v Chorvatsku, ale zeby tam bolo menej ludi to nie, teraz ideme do Turecka a potom porovname, plaze su urcite o niecom inom, som na to sama zvedava

nefertitka
23. jún 2015

@suzim tie masy ludi, to tiez zalezi od hotela. Zazili sme aj aj. Minuly rok super, ziadna tlacenica nikde, tento sme sa tlacili, preto asi uz nikdy tento posledny hotel. V Grecku som bola uz tiez tri krat, ocarilo ma aj Grecko aj Turecko. Ale Turecko o trosku viac.
Mohla by som vediet nazov hotela, kde ste boli?

suzim
23. jún 2015

@popova suhlasim....ten aquapark co tam bol bol skvely ale ine nie....a my sme isli kvoli moru smykali mame aj na slovensku.....a more ako ho opisovala cestovka ze jedna z najkrajsich zatok tak porom nechcem vidiet tie ostatne....

suzim
23. jún 2015

@luba142 ja som v chorvatsku este nebola ale rada by som sa tam vybrala ale viem ze more je tam nadherne....a ludi tam moze byt vela to by sa mi nepacilo....my kvoli tomu chodime vzdy radsej v juni na dovolenky aby sme sa vyhli tomu sialenstvu

suzim
23. jún 2015

@nefertitka onyria claros beach

suzim
23. jún 2015

@epelino inak vyhlad z toho hotela skvely ale na izbe sme boli velmi malo iba v noci takze vyhlad nam bol aj tak na nic

luba142
23. jún 2015

@suzim my sme boli na makarskej a tam je teda v sezone masa luci na promenade, ale v okoli apartmanov kde sme byvali ani nie

kosska3003
23. jún 2015

@suzim no Egejska je ina ako juznjesie Side atd je to aj ine more a celkovo ja som bola v Kusadasi a mne sa tam pacilo vsetko okrem plaze

brise
23. jún 2015

Chvala bohu nas presunuli do ineho hotela, ja by som tam deti nepustila

brise
23. jún 2015

@majkacoke
Urcite nie v skorej dobe, vecer poslem dalsie foto

tinka76
23. jún 2015

@brise stale horšie....
Menite hotel alebo zostavate? Aspom animacie nejake su?

katusiatenko
23. jún 2015

@barcabejby ahoj.V akom hoteli ste? 🙂

martina1305
23. jún 2015

@brise dali vas do Palm WIngs? inak tam mozu v Hydrotoure rovno vsetkych, co mali ist do Efesu v juli prebookovat

tinka76
23. jún 2015

@brise Do akeho hotela?

nefertitka
23. jún 2015

@suzim tam sme mali ist minuly rok, zrusili sme to, lebo mala ochorela. Bola tam mama a stazovala sa akurat na to, ze tam bolo treba chodit vela z kopca do kopca

tinka76
23. jún 2015

@suzim My sme boli aj v Chorvatsku aj v Grecku ( Paralia, Kreta, Rhodos, Korfu, Chalkidiky).... ale poslednych 5 rokov Turecko... pre mna je TOP čo sa tyka sluzieb... a plaze v oblasti Lara alebo Side... krasne a absolutne nie preplnene... velke a široké.

katusiatenko
23. jún 2015

@suzim Ahoj.V akom hoteli ste boli? 🙂

suzim
23. jún 2015

@tinka76 ja za krasnu plaz povazujem ciste modre more a nie siroku a dlhu plaz....a to turecko nema.....ma pieskove plaze ale farba mora je skor hneda ako modra....

suzim
23. jún 2015

@katusiatenko onyria claros beach

monika.v
23. jún 2015

co sa chystate do izmiru - na stranke hydrotour je info ohladne zmien oproti katalogu: Strana 296.-305. - Turecko, Izmir, všetky hotely
- z prevádzkových dôvodov budú v termínoch 22.06., 29.06., 06.07., 13.07., 20.07. a 27.07. lety na trase Bratislava - Izmir realizované s medzipristátím na Kose

lucica
23. jún 2015

Neleti nahodou niekto 8.7. z BA do Antalye?

brise
23. jún 2015

@tinka76 v kushadashi AMARA sealight elite, akoze malicko ludi, klud krasne cistucke vonave cosa oproti efesu neda porovnat.
Opakujemto niesu len nedostavane tobogany ale aj celkovo cistota po malovke bordel po kachlickach spacky po robotnikoch proste celkovo. Podotykamze dve rodiny z nasej bandy museli najprv menit izby koli smradu a vytekajucej toalete, toto ma byt 5* novostavba?
Uuuplne sklamanie ;(

tinka76
23. jún 2015

@suzim Nema vyznam aby sme sa tu dohadovali 😊... ja len ze tak ako pises ty - kto neskusil ine...
Aj Turecko ma na niektore plaze modru vlajku.... ale ho orim netusim ake je more v kusadasi.... Lara a Side krasne, ciste, modre...
Zato napr. Moja skusenost s juhom Korfu 😕.... sever krasa 😊
Ale ... vyhlasujem mier ☺

tinka76
23. jún 2015

@brise
Stale som viac nastvana!!!!!
Rano volam opat do cestovky!!!

suzim
23. jún 2015

@tinka76 ok....suhlasim.....😊

luba142
23. jún 2015

ake je egejske more? ideme do Alanye a plaz sa vola OBA

brise
23. jún 2015