Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

sussie259
12. jún 2014

@barcabejby no ja som sa toho lztu tak ani nebala,v 18tt som letela do petrohradu a moskvy.
skor o malu,ako to bude znasat.
lenze 2dni prd odletom som bola na poradni.babo ok.ale ka mam vraj skrateny krcok, takze viacmenej kludovy rezim mam dodrzovat ;) co sa moc neda ;)
ale inak je tu strasne vela tehuliek v hotely- min.10 som zaregistrovala..a to tie na kt.je to.ua vidiet riadne.
a su tu aj s malilinkymi babatkami 2-3meszc.
a ked sa neopekas na slnku a nespustas sa besne na toboganoch a pneprejedas sa do vymyslu sveta ,to bude ok.

sussie259
12. jún 2014

@tinka76 no konviva je aj pohare zj caje doplnuju kazdy den- ciernu,zeleny,kamilkovy.
a v chladnicke vody.kola,dzus a pivo
oriesky a cipsy ;)
no ubytovali nas okolo pol 11 dosli sme na hotel okolo 9? transfer bol iba 15 min.sme boli 1 hotel kt.vykladali z mikrobudu ;)
hned na recepcii nas upozornili ze maju toho vela,ze to.bude trvat do 12 ale dali nam karticky na uteraky a poslali nas do restiky sa naranajkovat
no a nakoniec som sa sla spyyat okolo 10.30 a uz bola hotova.mame 2king size postele a detsku postielku.
s manzelskou postelou by sme museli este cakat asi polhodinu a nam to bolo uplne jedno.len aby sme boli na izbe a mala sla spat- sice vuzerala zivsie ako my dvaja dokopy ;) vobec nepocitovala unavu..
a byvame v hotely na 6 poschodi.potom je ubytko este vo villach pri bazez'och.
a take ze mikrovlnky.mixer detskej stravy je priamo v restike

zuziru
12. jún 2014

ahojte 18.6 odlietame do hotela Bella turecko kto ide? my ideme z viedne tak ak ide niekto v takýto termín budem rada ak napíšete možno sa stretneme 😉

tinka76
12. jún 2014

@sussie259 vdaka za info 😉
Vecerne animacie su ake?
Prajem krasnu dovolenku.... normalne zavidim aj ja by som uz najradsej isla....
Som zvedava aku izbu dostaneme my... mame mat standard s dvoma pristelkami.

delonko
12. jún 2014

Žienky odlet z letiska v Turecku Antalya, keď sme prišli tak sme v pohode vyšli vonku kde nas čakala delegátka, na pravo som si všimla kopu ľudí, ktorí zrejme čakali na odlet, ale oni stáli pre odletovou halou dobreže nie na parkovisku, ja už teraz mam des či stihnem odlet. Neda sa vojsť inakadiaľ, dajte typ, ďakujem ☹

agago
12. jún 2014

Ahojte v stredu buduci týžden odchádzame s deťmi do hotela sea shell resort, Bol tam niekto? Páčilo sa vám?

barcabejby
12. jún 2014

@sussie259 No tak len pekne oddychuj, keď sa dá 🙂 Vďaka za info, že sú tam aj iné tehotné, hneď sa cítim lepšie 🙂 aj keď teda ja sa už riadne gúľam 😀 Aj ja sa viac bojím o malú.. hlavne pri vzlietaní a zlietaní..nech ju nebolia uši a necíti ten tlak.. Príjemný zvyšok dovolenky prajem 🙂

nivi
13. jún 2014

@delonko neda, lebo v turecku najskor musis prejst cez kontrolu a to je hned na vchode, preto ak je vela odletov v lete su rady az vonku az po kontrole ides na checkin. podla mna ale cestovky to vedia a zabezpecia odvoz s dostatocnym predstihom.

ja1980
13. jún 2014

Ahojte, idem sa poradiť ... máte skúsenosť že keď chcete lepšiu izbu tak dáte doláre do pasu na recepcii, či ?

Ideme do Alanye, hotel Lonicera World, bol niekto ?

abbey1
13. jún 2014

@ja1980 Nikdy som peniaze nedavala a našťastie nikdy problémy s izbou neboli.

zuziru
13. jún 2014

@ja1980 ahoj tam boli naši minulý rok a parada 🙂 že tam je aj ZOO autíčka za poplatok tie také maličké pre deti proste uplne že bomba. Naši chcú ísť v septembri a chcu sa vrátiť sem 😉

xen21
13. jún 2014

@ja1980 my sme dali peniaze a dali nam apartmán....zaplatené sme mali 2+1 a dal nam dobrú orientáciu izby, 2+2....čo boli iní s nami na zájazde, tak nadávali ...takže, ja to budem riešiť už len takto vždy. Dali sme 10 eur.ale v inom hotely sme boli ako vy

ja1980
14. jún 2014

@xen21 ja sa chystám dať doláre, tie majú radšej 😀 v podstate 10 dolárov je len asi 7 €ur, podľa kurzu.
Včera som písala do hotela, uvidím či sa ozvú. 😉

tigra440
14. jún 2014

@xen21 ahoj citam to o tych peniazoch lebo presne toto ma zaujima tiez ideme o chvilku a chystam sa im dat takzte 10e bude v pohode nie je to ani vela ani malo ?aj si im nieco pritom povedala ???

tigra440
14. jún 2014

kto odlieta 24.6. do turecka Side ???

tatya
14. jún 2014

hladam hotely v Turecku a pripadam si nejaka narocna 😀 chceli sme pieskovu plaz, trochu zelene, smykacky do malej vody v detskom bazene (nie velke tobogany) a nejake preliezky "na suchu".... a nenasla som nic moc, alebo len velmi drahe, kazdy hotel ma nieco super, ale ostatne nema... a ked je nahodou nejaky co by sme chceli, teraz uz nie je volny termin 😝 no asi ma porazi...

tatya
14. jún 2014

ale napr. vcera som nasla Kamelya holiday village s odletom 17.6. na 11 dni len za 2112 co je super, len bohuzial mozeme ist najskor 26.6.... takze ostava mi len dufat, ze nejaky takto dobry last minute najdeme aj potom... 🙂
kto mi este poradi nejaky hotel? 😀

lauraa
14. jún 2014

@zanet_ronny uz balis? 😉

kosielka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
harmi
14. jún 2014

ahojte, nejde niekto na konci jula a zaciatku augusta do turecka?

zofik
14. jún 2014

děvčata kdochcete jít do Ali bey manavgat, dejte si pozor na ubytování....pokud si nepřiplatíte ubytovánípokoje superior...budete zklamáni..to jsou ty zrekonstruované.....obyčejné stojíza prd...... ☹

zanet_ronny
14. jún 2014

@lauraa este nie 😎, ideme nakoniec o 3 tyzdne, lebo ronny sa nemohol uvolnit z roboty do polky juna a koniec mesiaca nevyhovuje mojim rodicom, lebo aj oni idu s nami.
vy kedy, kam a odkial nakoniec? 🙂
my asteria belek z linzu.

lauraa
15. jún 2014

Tak ste na tom tak ako my...manzel do juna nevedel ci stihnu dokoncit projekt.takze sme az teraz nieco vybrali.letime 28.6 Hotel oleander v side ...z viedne s Niki tam a na spät sun expres.
@zanet_ronny chceli sme letiet z graz ale uz neboli letenky a museli sme sa vmestit do terminu do 13.7 navrat.

carmenbb
15. jún 2014

Ahojte 🙂 letí niekto v najbližšej dobe zo Sliača?Už sa nám nechce cestovať až do BA 😝 Chceme ísť s dcérou prvý krát do Turecka,do teraz sme chodili len Egypt,Tunis,no som zvedavá,keďže si to viacerí chvália,no mám obavy z terajšieho počasia,teploty mora-čítala som,že teplota mora je len 24 stupňov ako aj v Chorvátsku a tam som do vody nevliezla ☹ a tiež nepoznám pláže a hotely 😒 chceli by sme poradiť vo vhodnej cene nejaký dobrý hotel s dobrou plážou,blízko mesta alebo obchodíkov,animačným programom,aby sa dcéra nenudila má 16 😝 ,tak sme zvažovali aj nejaké nákupy,jedná sa mi najmä o blízkosť pláže k hotelu,aby bola piesková a pozvoľný vstup bez vĺn....nájde sa dobrá osôbka s cennou radou?Ďakujem krásne 🙂

zuzubb007
15. jún 2014

Ahojte baby, ktoré ste boli v Turecku s deťúrencami, dajú sa tam kúpiť klasické plienky Pampers, Nutrilon, či si treba brať z domu? a Ešte čo sa týka kočíka, treba ho odovzdať buď s batožinou alebo teste pri vstupe do lietadla že? a potom po skončení letu nám ho kde odovzdajú spolu s batožinou ? ďakujem krásne za odpovede 🙂

zuziru
15. jún 2014

@zuzubb007 plienky sa daju nutrilon neviem ale sa mi zdá že tu niekto písal že nieje problem s mliekami, kočiar sa bere až k lietadlu v pohode a po vystúpení z lietadla už bude čakať pripravený pri schodíkoch 🙂

popova
15. jún 2014

@harm letime 2.8. do Turecka vieme už aj odlet 17.50 z Košíc Do Side

harmi
15. jún 2014

@popova do ktoreho hotela idete?

@zofik my sme mali obycajnu izbu a bola super.

popova
15. jún 2014

@harmi Hotel VON CLUB GOLDEN BEACH cez Kartago

bambina78
15. jún 2014

@carmenbb Ahoj my sme boli v hoteli BellindaClub v Side a bolo to skvele 🙂 ..blizko plaz a super blizko nakupne moznosti. Aj animacne programy parada..myslim ze letia aj zo sluaca..my sme boli zBA len preto ze sauz schylovalo ku koncu sezony a sliac uz nelietal. Kukni tiptravel 😉