Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

popova
30. júl 2015

@viktoriadvondz Aj my ideme v sobotu 1.8. odlet o 17.50. z Košíc snažím sa naladit ....

cinnamon111
30. júl 2015

@popova Boože, ja vám tak závidím......ja ešte musím 3 týždne čakať. Všetko poriadne nafoťte a šupnite sem... 😉 Peknú dovolenku..

lauraa
30. júl 2015

@zebricka23 my nakoniec v sunis Elita resort

majkacoke
30. júl 2015

@lauraa co sa tyka hotela Efes a recenzii nanho na tripadvisore, tak som este nezazila take rozpoluplne recenzie na ziaden hotel. Snad preto, ze je novy? Jedny pisu, ze super luxus, krasne more a iny ze hnus spina, muchy, kamenista plaz... Ktore mam brat vazne neviem, asi si budem musiet urobit usudok sama😉

popova
30. júl 2015

@cinnamon111 nemaš strach ? ani trošku?

cinnamon111
30. júl 2015

@popova strach určite nie, možno trošku nejaká obava je. Ale predsa v letoviskách sa nič nedeje.....teda zatiaľ nik nič nespomenul...

laki
30. júl 2015

@cinnamon111 my ideme do Turecka tiež, ja mám strach určite ale snažím sa nejak nato nemyslieť a ty ma v tom posmeluješ. Treba veriť , že bude všetko v poriadku 😉.

lauraa
30. júl 2015

@majkacoke tak dufam ze napises a pridas par fotiek...kedy letite?idetedo Efesu?

janicaa
30. júl 2015

@tanika Sea planet patrí pod sieť hotelov jedného majiteľa. My sme boli v sesterskom Sea world a bolo fantasticky. Hotel je postavený podobnom základe- je to veľký resort. Ale ide o to, že všetko tam fungovalo na jedničku - služby, strava, upratovanie, ochota personálu....., čiže malo by to byť aj v tomto hoteli. 🙂

majkacoke
30. júl 2015

@lauraa ano ideme do Efesu 7.8.:-)

lauraa
30. júl 2015

@majkacoke takze dufam ze aspon ty napises co a ako, na FB mi to pripada cenzurovane a velmi skreslene

majkacoke
30. júl 2015
tanika
31. júl 2015

Takže baby letí niekto 8.8.-19.8.2015 do Turecka Kumkoy beach resort ?

lengav
31. júl 2015

Stredu sme sa vratili z dovolenky z Alanye, všetko bolo super,more,strava,hotel,počasie dokonca nam sami ponukli rodinnu izbu,potrebovali sme aj lekara ,,takze nam poslali auto kt.pre nas prislo na hotel a potom aj odviezlo spať.neplatili sme nič....fakt vydarena dovolenka.raj pre dovolenkarov...

tanika
31. júl 2015

@lengav no pôvodne sme mali ísť do adaly Ocean ale hotel nám nepotvrdil na vyžiadanie rodinnú izbu takže idem do Kumkoy no tak uvidme nebolo už nič moc vybrať na 8.8.2015- 19.8.2015 Tak snáď nám nikedy Adaly Ocean víde.

martuska75
31. júl 2015

@majkacoke Sa tam vidíme ? My ideme 14.8. 😉 Dáme stretko pri drinku a ak bude zle môžeme poplakať 😝

martuska75
31. júl 2015

@tanika Môžete si ho ísť zatial obzrieť ked sa budet prechádzať po pláži. Adalya Ocean je od Kumkoy beach relatívne blízko. Kusoček od Evren Beach , tam vám platia náramky na AI - ak to platí aj tento rok.

oliverceky
31. júl 2015

@majkacoke Krásne fotky. Hotel je novootvorený?

tanika
31. júl 2015

@martuska75 poznáme boli sme v Evrene poznáme kumkoy máme troška obavu že to bude masovka ale zmena je život. Adalya už nebola.

martuska75
31. júl 2015

@tanika Vieš čo nie je to také hrozné. Jesť môžete v tej spodnej reštaurácií alebo sa objednávajte do ala carte ak nemáte radi veľa ľudí a pri bazén sme chodievali k tým domčekom čo sú pri tej spodnej reštaurácií (tuším sa volala meluzína alebo tak nejako). Doobeda sme tam boli prakticky samé.

majkacoke
31. júl 2015

@martuska75 super, tesim sa😉 my sme tam do 18teho tak to stihneme aj si poplakat aj sa opit😉 Nie, verim, ze bude super. Nemusim 12dni upratovat, varit a uhanat sa😉 Takze tych par nezasparovanych kachliciek, par kamenov v mori a nejake tie muchy v pohode zvladnem😉

mita9
31. júl 2015

@adka12 ahoj, prosim ta boli ste v hoteli gypsophila holiday village?

tanika
31. júl 2015

@martuska75 nakoniec deti sa tešia na tobogány čo v adalya nemá toľko takže uvidíme tešíme sa hlavne decká.na animátorov sú tam teraz traja slovenský. a že vraj pre decká kopec zábavy a programu.

martuska75
1. aug 2015

@tanika presne ako píšeš! Pre deti je Kumkoy super. Aj z Evrenu väčšie deti chodili na tobogány do Kumkoy Beach. V Evrene boli len také menšie.

tanika
1. aug 2015

a Vy ste boli V akom hotely okrem Kumkoy alebo evren v Turecku čo sa Ti ešte páčilo aký hotel daj Tip. Dík Táňa

martuska75
1. aug 2015

@majkacoke Počuj ty mi presne čítaš myšlienky 😀 😀 😀 Včera som presne toto hovorila manželovi - tiež sme čítali tie neslané-nemastné recenzie. Ked mi niekto navarí , uprace a zabaví deti, tak ostatné mi je viacmenej koooomplet ukradnuté 😉 Deťom som kúpila topánky do vody a repelent .... a hura dovolča 😀 😀 😀

martuska75
1. aug 2015

@tanika Iba v týchto dvoch ( Kumkoy 2x) 😀 Predtým sme do turecka nechodili, až čo máme druhú malu sme objavili Turecko. Pre bábatka je to super. Odporúčali nám to susedia čo tu boli. Predtým sme so staršou chodili skôr do Grécka (Kreta / Rhodos) alebo sme boli na Sicílií a tak.

tanika
1. aug 2015

presne ako mi mi tiež Kréta , korfu, až posledné roky sme objavili turecko priznám sa že má láka naspäť do Grecko naviac sa mi páčilo na Kréte. dík Táňa Za info prajem ešte krásne pohodové leto

ksts
1. aug 2015

Nebyl niekdo v Side-Melas Holiday Village má peknú pláž pre detičky 🙂

martuska75
1. aug 2015

@tanika Vďaka, inak my sme mali takúto nostalgiu minulý rok 🙂 Nakoniec sme boli na Kréte a tento rok už som opäť pozerala len Turecko 😉