Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

baumka
10. jún 2016

@certi ,tak si sleduj hotely na holidaychecku,ja sa riadim takmer stopro podľa neho. ŠKoda toho Shellu,ale nemá ho aj iná ck,či chceš ísť len s touto, Je ešte možné,žeby niekto odriekol,tak by si mohla zavolať do ck,nech ti dajú vedieť. A iné v ponuke nemali?

nelie
10. jún 2016

Ahojte 🙂 tam my momentalne dovolenkujeme v Lara hotel Miracle Resort 5* ... a je tu uzastne ... sme s malinkou 1,5 roka ... posielam par foteciek 😉🌴👙✈️

certi
10. jún 2016

@baumka hladam to cez CK INVIA, oni robia s ostatnymi cestovkami....akurat mi hlada nieco ine, len musime cestovat buduci tyzden, potom uz nemame volno

baumka
10. jún 2016

@nelie krása, vedela som,že sa budete mať super 😎

certi
10. jún 2016

@nelie ako daleko od letiska? 3 hodiny?

baumka
10. jún 2016

@certi v LAre si z letiska za pár minút,tiež super oblasť

certi
10. jún 2016

@baumka tak mozem pozerat aj laru? lebo tam mi nasla volne Grandpark Lara

certi
10. jún 2016
lauraa
10. jún 2016

@baumka Aydinbey je pekny hotel ale hned vedla neho rieka takze voda je studena a hlavne spinava...

silviaaa21
10. jún 2016

@ingusz my sme boli minulý rok v Side cez KARTAGO. A žiadny problém sme nemali. Boli sme v Kamelyi Fulya a super bolo, pre deti ako stvorené. Tento rok ideme do Papillon Belvil

caspino
10. jún 2016

Hotel Sultan of dreams Side bol niekto?

baumka
10. jún 2016

@lauraa priamo pred Aydinbey som sa nekúpala ,tak sa neviem vyjadriť,ja len čo čítam recenzie,tak hotel chvália,stále boduje na holidaychecku.

baumka
10. jún 2016

@certi toto nie je fakt typická hotelová výstavba v Lare 🙂 To je taký hotel,čo má svojich priaznivcov,ale aj nespokojných dovolenkárov. Niekomu to vyhovuje,niekomu nie,je asi 200m od mora.Ale je pravda,že Lara je drahšia ako Side a toto je jeden z lacnejších hotelov.

baumka
10. jún 2016

@silviaaa21 @ingusz aj Kamelya je parádna ,je nedaleko Schellu,super krásna pláž a veľký areál.

baumka
10. jún 2016

@caspino nebola som,je to pekný,nový hotel,len ak ti nevadí,že je asi 100 km od letiska,je tam kamienková pláž a minimum nákupov v okolí

cinnamon111
10. jún 2016

My sme boli v Lare pred rokom, Hotel Limak, pridávam pár fotiek. O týždeň ideme do Beleku hotel Port nature luxury resort. Rok pred tým sme boli tiež v Beleku, ale v inej časti v hoteli Papilon Belvill

cinnamon111
10. jún 2016

ešte pláž

silviaaa21
10. jún 2016

@baumka áno areál je veľký, malý sa mi tam nemal ani kedy nudiť, kľudne by som sa aj vrátila, dúfam, że bude fajn aj ten papillon

baumka
10. jún 2016

@silviaaa21 určite,ten tiež chvália 😉

baumka
11. jún 2016

@ingusz ešte som našla takýto obrázok,je to aktuálna fotka stará pár hodín,detičky si to naozaj pekne užívajú 🙂

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1427136...

avenev
11. jún 2016

Ahojte, ideme 1x s rocnou a 5 rocnou do hotela Melas resort v Side. V ck mi povedali ze je tam lepsia plaz jemnejsi piesok ale povodne sme tiez chceli Laru kvoli tomu ze je blizko. Bol niekto v tomto hotely?

certi
11. jún 2016

Ponuka sa mi tento IZ FLOWER SIDE hotel, bojim sa tych 4 hviezdiciek
http://hotel.invia.sk/turecko/side/iz-flower/?g...

nepoznate?

baumka
11. jún 2016

@avenev dobrý hotel,aj my sme tam chceli ísť pre rokom,ale bol vtedy dosť drahý. Ja by som ho brala.Je tam krásna terasa s bazénom a výhľadom na more a promenáda . V mori sú v istej časti kamene,ale to si zistíš ,kde,inak je tam dobrý,pozvoľný vstup do mora a pieskové dno.

http://www.melashotels.com/v2/jsImgSlider/image...

baumka
11. jún 2016

@certi je to síce štvorka ,čiže napríklad v minibare voda,wifi sa platí, osušky na pláž zadarmo( výmena za poplatok) ,ale je to obľúbený hotel,má veľa štamgastov a výhoda,že je priamo na pláži( tá je užšia ako napr. v Evrenseki),ale je tam krásna záhrada,ako na dolnom videe. Hotel je síce starší,ale tým pádom je tam všetko zohraté. Zo štvoriek je to určite jeden z lepších hotelov,ak by nebola 5*,tak by aj toto bol dobrý výber.

https://www.holidaycheck.de/hm/bilder-videos-iz...

avenev
11. jún 2016

@baumka aj to nam vraveli ze min.rok bol drahy ale teraz bola super cena a nefuci tam silny vietor? a co vlny boli?

certi
11. jún 2016

@baumka coze? platit vodu? to hadam nie.............a co v porovnani s tymto hotelom? SIDE ALEGRIA

http://hotel.invia.sk/turecko/side/side-alegria...

baumka
11. jún 2016

@certi nie,voda je v minibare zadarmo,aj v celom hoteli,neboj,len v minibare nebudú cola,fanta,džúsy a pivo,čo býva v drahších hoteloch. 🙂 Side Alegria je vynovený hotel. Je 200m od mora,pláž dobrá,piesková. Čo som teraz prečítala,tak v minibare máš aj nealko,minerálku,pivo. A asi kvôli kríze v Turecku hotel láka tento rok aj na bezplatné wifi v celom areáli a vraj aj na pláži? ( to som sa dočítala na holidaychecku),skús sa prípadne na to spýtať v ck. Len tu by som si ja priplatila výhľad na more/pool,lebo hotel leží pri ceste,aby ste nemali hluk,teda žiadnu eco-izbu.

certi
11. jún 2016

@baumka 🙂 ja som tada rada, ze ta tu mame, to je super, ze sa tak vyznas........a ked tieto dva porovnam, ktory radsej? lebo rozdiel je tam 400 eur

baumka
11. jún 2016

@avenev vietor je tam príjemný,akurátny v tých horúčavách,nezažila som v TR taký vietor,ako sme mali napr. na Kréte,že nám lietaj piesok do očí. Doobeda je tam more úplne kľudné,poobede občas sa zjavia vlny,ale to sú také pre zábavu,rodiny s deťmi v nich skáču,hrajú sa.to nie je ako napr, v Bulharsku,kde sa hneď vyťahuje zástava,aby nik nešiel do mora. ale čo mi je divné,že my sme posledné dva roky ani poobede takéto vlny na hranie nemali, Predtým boli väčšie,ale závisí aj od obdobia,kedy idete,my chodíme uprostred leta. Samozrejme,ak sa občas zmení počasie,prídu oblaky,tak môžu byť väčšie vlny,ale nie je to žiadna katastrofa.

baumka
11. jún 2016

@certi a čo ti je dôležité? Napíš a podľa toho uvidíme.