Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

liviah
26. aug 2012

@kwetinka1 my letime o 13.30 a odtial 17,50 takže tiež celkom super a este jedná otázočka 🙂 treba aby manzel mal dlhé nohavice na veceru🙂

vero1234
26. aug 2012

@silviatt Delfinarium je v Beleku. Neviem, do akeho hotela ides, my sme boli v papillon ayscha a dalo sa ist pesi, cca 15 min s detmi. Je to priamo za hotelom Papillon Zeugma....my sme isli s delegatkou z Kartaga, cena vysla rovnako, ako keby som si len kupila listky a toto sme mali aj s dopravou od recepcie....Len ona nam hovorila, ze je lepsie ist cez cestovku, lebo listky najprv poriesia s CK a az potom vraj pustia individualny predaj (nie su tam miestenky a teda najlepsie miesta uz su obsadene...)...Ale neviem, ci je to naozaj tak....

kwetinka1
26. aug 2012

@liviah nie, netreba dlhe nohavice 🙂 ludia chodili kade ako 🙂

liviah
26. aug 2012

@kwetinka1 moc moc dakujem 🙂

silviatt
27. aug 2012

@vero1234 dakujem moc. My sme v robinson Club nobilis (nemecky Club), Ale to je kusok. Dnes sa na to Hned opytam. Aj nejaky zábavný park tam je? Ja ani neviem, pritom som tu 4mesiace do roka a to som tu aj pracovala. My sme stale len v Clube, ani nechodime do beleku🙂 Myslím, že dcére by sa páčilo delfinarium. Ďakujem 🙂

katarina.banska
27. aug 2012

baby pre ktory by ste sa radsej rozhodli vy. neviem sa rozhodnut, ten ali sa mi paci velmi, ale pisu, ze je tam dost blby vstup do mora.... :( tak neviem, kazdy pise inak....
http://www.firotour.sk/terminy-a-rezervacia.htm...

alebo

http://www.firotour.sk/dovolenka-leto/turecko/t...

dakujem

libka1
27. aug 2012

@ress cez tui si hocikedy zarezervujes, odlety z viedne, vyber hotelov na stovky 😉 my sme boli minuly rok takto v zime, nemozem si vynachvalit, tento rok si to zopakujeme, mali sme okolo 22 stupnov, v mori sme si len nohy macali, ale nemci sa aj kupali, boli sme 8 dni a veru bolo mi malo 😅

ress
27. aug 2012

@libka1 Ďakujem popozerám to 🙂

billam
27. aug 2012

No tak tá Kamelya vychádza pre 2 dospelých a 2 deti 3800eur...ďakujem pekne 🙂

danula2
27. aug 2012

@katarina.banska jednoznacne kamelya

sakura77
27. aug 2012

@katarina.banska oba su super 🙂 kamelya ma v pohode vstup do mora

katarina.banska
27. aug 2012

bola som dnes v cestovke a rozhodla som sa skor pre ali, lebo kamelya nie je uplne na plazi, sice aj z ali budeme musiet slapat, ale menej ako z kamelye. vraj. takze som ju hned vylucila. ide ma uz z tolkeho hladania trafit..... 🙂 dufam, ze budeme s ali spokojni, lebo ma rovno vystrie... 😠

katarina.banska
27. aug 2012

@sakura77 vy ste boli aj v ali aj v kamelyi?

sakura77
27. aug 2012

@katarina.banska nie ,len v kamelyii,ali sme mali dvakrta zaplateny advakrat zruseny kvoli chorobam krpcov vzdy,ale dobra kamoska bola a bola velmi spokojna..ja sa tam este urcite chystam raz,snad do tretice...🙂

sakura77
27. aug 2012

@katarina.banska a slapat,co ja viem,to zalezi kde budete mat izbu,ono su to oba velke obr komplexy,takze aj ked je cely na plazi,predsa sa len nejakych par minut budes musiet prejst 🙂

katarina.banska
27. aug 2012

@sakura77 tak potom ti dam vediet ako bolo, ak nezabudnem, alebo sa mi pripomen.... 🙂 a kamoska tam bola s akymi velkymi detmi? lebo vraj, je to skor pre take vacsie deti 5 rocne, my sme mali 2 roky, tak sa tam hadam nieco najde aj pre nas... 🙂

hanka.knizkova
27. aug 2012

@katarina.banska my byli letos v červnu v Kamelyi a bylo to tam nádherný-určitě doporučuji 🙂 na pláž je to kousek,procházíš tim areálem kolem bazénů,my bydleli ve Village na konci zahrady a na pláži jsme byli za 5.min.. 😉

katarina.banska
27. aug 2012

@sakura77 vsak to, len baba v cestovke povedala, ze kamelya je dalej od plazi, lebo tam postavili nejake ihrisko ci co. tak som ho rovno vyradila z vyberu 🙂. no snad budeme spokojni s ali. hlavne nech nam vyjde pocko, lebo ideme 23.9 do 29.9 a bojim sa, ze uz bude chladno.... 😒

katarina.banska
27. aug 2012

@hanka.knizkova jaaaj, tak mna uz porazi, kazdy vravi ine.... 🙂 no co mam robit, kto sa v tom ma vyznat.... 🙂

sakura77
27. aug 2012

@katarina.banska nie,my sme to praveze mali prvykrtat vybrate ked mala malinka 8 mesiacov,je tam dokonca aj taky batolaci bazen s pieskom na dne take brodisko aj kopu malych smykal...🙂urcite sa neobavaj,a zalezi aka je tvoja mala,moja minuly rok chodila jak besnota na vsetky aj velke,musela som ju brat so sebou a spolu sme chodili,len som ju tam lovila potom ked sme doleteli 😀 myslim ze nudit sa urco nebude,my sme more videli len pod natlakom,.lebo decka boli stale strcene na smykalach 🙂 daj vediet,zavidim,my sme chceli aj teraz,ale uz nam to asi nevyjde .-)

sakura77
27. aug 2012

@katarina.banska ano,ako hovori aj
@hanka.knizkova to je vsetko v areali,to nie je ze musis niekam cez cestu alebo tak ist...uplne v pohode sa tam da ist k moru..ale neboj,v ali bey budes urco tiez spokojna a vraj tam maju najlepsie jedlo siroko daleko,a to uz aj v kamelyi bolo strasne obzerstvo😀

harmi
27. aug 2012

@katarina.banska skoda ze idete az 23.9. My ideme do Ali bey od 5.9.-16.9., mohli sme ist spolu 😎 letite z BA? my ideme zo schwechatu. potom ti podam cerstve info ako tam je 🙂

katarina.banska
27. aug 2012

@sakura77 dakujem ti za rady

@harmi letime z blavy, cez firo, teda este to nie je zajednane, ale uz to vyzera,ze coskoro bude.... 🙂 tak som zvedava co napises, dufam, ze budes spokojna a my tiez.. zatial co mi povedali v cestovke tak let je planovany na 5 rano... 😖 co nebude sranda s nasou malou, kedze musime z domu vyrazit o druhej v noci. vy letite kedy? a cez aku cestovku idete?

katarina.banska
27. aug 2012

@harmi a idete do ali bey club managnat, ci ali bey club park managnat, ci ali bey resort side. ? to su tipy ubytovani, co tie nazvy vlastne znamenaju.... 🙂 ja som z toho magor 😀

harmi
27. aug 2012

@katarina.banska do Ali bey club Manavgat , ja som si az vcera vsimla ze je aj park. este sa chcem opytat v cestovke ze aky je rozdiel. ideme cez Gulet /Tuireisen/ zo schwechatu myslim 8.30 rano. inak sme vzdy chodili tak skoro rano ako vy a to som bola praveze rada lebo maleho som v noci zobudila a on bol potom v lietadle tak unaveny ze krasne cely let prespal a nevymyslal. hlavne nezabudnite do lietadla nejaky oblubeny vankusik a dudku ak ma.

katarina.banska
27. aug 2012

@harmi dakujem za radu, my uz dudku nemame, ale vidis vankusik, to by ma nenapadlo brat do lietadla.... 🙂 tak som zvedava ako sa ti bude pacit, no myslim, ze bude. mne sa velmi pozdava aj recenzie boli fajn, aj ked vraj izby nie su bohvieco. a bojim sa trosku toho, ze je hlboka voda v mori po par metroch... no sama do mora ajtak nepojde, tak to hadam nebude velky problem.

harmi
27. aug 2012

@katarina.banska ja uz teraz viem ze v mori nejak extra nebudeme ked vidim tie atrakcie 😀

katarina.banska
27. aug 2012

@harmi aj to je pravda, ale tak predsa len, more je more.... a hlavne nan sa tesim, ak ma k nemu malu cez tie atrakcie pusti 🙂

ksts
27. aug 2012

@katarina.banska Ta kamelya holiday village máme zatím v zálohe na příšty rok v léte-užásný pro detičky,všichni doporučujou 🙂

harmi
27. aug 2012

ved to je to, dieta ma nepusti k moru haha