Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

epelino
30. máj 2015

ahojte a kto ide prvy do toho novootvoreneho hotela Royal Efes a kedy? potom podajte prosim info, vyzera to super.. my chceme ist na konci juna, tak by som rada vedela ako tam je 😉 dakujem

babulka82
30. máj 2015

no inak to počasie ani nejake extra teple nehlasia ,my by sme mali ist okolo 13.6. no som zvedava dovtedy . A neviete ak eje more ? čo sa vobec už kupat?

melipa
30. máj 2015

@majkacoke,@martuska75, @adka_m, @brise - super, diki za fotky...pozeram ze ta realna malba je presne ako v animaciach, myslim ze je to recepcia. Baby, co mate moznost a najdete dalsie foto, prosim pridavajte sem. Inak mne sa to tiez na tychto fotkach zda velmi blizko natlacene k moru, ale myslim ze je to znacne skreslene, lebo ked sa na hotel pozriem zvrchu cez google earth tak tam je to uplne v pohode a vobec sa mi to nezda natlacene. Je tam pekne vidiet aj plaz, bude do tvaru V, z toho by jedna cast mala mat tie sukromne pavilony a druha - ta dlhsia cast, lehatka. Mal by to byt cisty piesok a pozvolny vstup, tak je to vo vedlajsom hotely, co som vycitala z recenzii toho vedlajsieho hotela.

majkacoke
30. máj 2015

@melipa prosim ta, ktory je vedlajsi hotel? Myslis, te to bude zaliv alebo co myslis tym tvarom v? 😉

melipa
30. máj 2015

@majacoke - vedlajsi hotel je Onyria Claros. Tvar tej plaze si pozri na mape, tazko sa to vysvetluje, nie je to klasicka rovna plaz, ale s takym vybezkom.

suzim
30. máj 2015

@melipa ahoj....ty si bola v turecku v tom hoteli Onyria claros beach??? ako je tam??? my tam ideme teraz 13.6.....

melipa
30. máj 2015

@suzim - nebola, len som si preluskala recenzie, mojmu muzovi sa velmi pacil a velmi sme zvazovali ze pojdeme tam. Napis potom ako bolo, ako ste boli spokojni a ake je tam more. 🙂

nefertitka
31. máj 2015

@babulka82 mame taky dlhy pobyt🙂

nefertitka
31. máj 2015

@erikajanik dakujem,no veru dali;)

nefertitka
31. máj 2015

@popova za malo,vdaka

nefertitka
31. máj 2015

@olise69 ja neviem,su to take dve ruzove budovy oproti sebe. Hned oproti detskemu krytemu ihrisku.

nefertitka
31. máj 2015

A ibak bolo vcera uz teplo,az som sa soalila herecka,ze ved sa nebudem natierat,ved moc to slnko nepecie,ach 😅 a dnes je tiez uplne jasna obloha

nefertitka
31. máj 2015

A neplaste sa vsetci z toho pocasia 😉 ono aj ked je niekde v predpovedi napisane,ze dazd a burky,vacsinou je to tsk,ze par hodin sa vyprsi a vyhrmi a hned vzapati na to uz svieti slnko. Vcera bolo napr.neskor este oblacno,ale tie oblaky nejak zazracne obchadzaju slnko 😝

babulka82
31. máj 2015

@nefertitka no ja mam obaby z toho počasia ,planujeme len 8 dni ist ,tak si neviem predstavti že z toho ešte 2 bude pršat. 😖

danulkaja1
31. máj 2015

@babulka82 my ideme o týždeň po vás,tak daj potom prosím ťa vedieť ako tam je s počasím,dúfam,že to bude ok

mia265
31. máj 2015

Inak na tejto stránke nájdete recenzie hotelov od ľudí z celého sveta, aj kopu fotiek.
http://www.tripadvisor.sk/

erikajanik
31. máj 2015

No zienky nam sa to uz krati, letime v utorok skoro rano, tak som zvedava 😅

erikajanik
31. máj 2015

@vivi Neviem, ci ti to este pomoze, ale taketo plavky maju aj v tescu teraz, velmi pekne a cena tiez ok. Cely komplet, keby som nemala, tak kupim tam 😉

suzim
31. máj 2015

@melipa ok....dam ti vediet....ideme prvy krat do turecka tak som zvedava...ideme cez rakusku cestovku lebo ta to mala o 700 € lacnejsie ako tip tour

lauraa
31. máj 2015

@suzim ktory Hotel a kedy ?

suzim
31. máj 2015

Egejska riviera hotel onyria claros beach***** a ideme od 23.6. Do 22.6.15

katinka2010
31. máj 2015
katinka2010
31. máj 2015

@suzim maš tam zly datum som ti chcela napisat

suzim
31. máj 2015

@katinka2010 jasne ideme od 13-teho....diky

nefertitka
1. jún 2015

@babulka82 a kedy idete?uz od dnesneho dna bude len pekne si myslim. Akurat sedim na ranajkach vonku a je mi uz dost teplo.

babulka82
1. jún 2015

@nefertitka okolo 13.6.

nefertitka
1. jún 2015

To sa vobec neboj🙂

nefertitka
1. jún 2015

Pohlad z ranajok

nefertitka
1. jún 2015

A este pohlad vecer,fotene telefonom,preto tato kvalita:☺

babulka82
1. jún 2015

@nefertitka aha super 🙂 a smiem sa spytat či sa da odniest jedlo do izby ked by mi synček spal? toto nemame nejak doriešene a bojim sa od neho odist ked spi,neviem či nam daju postielku malu pre neho.