Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

lauraa
10. júl 2016

@bejca myodlietame v sobotu, takze urcite Sa vidime, o 10 Sa tanzuje na bazene ale aj cez den vidis obehovat Sk animatora v modrom tricku ,,hura leto,,

bejca
10. júl 2016

@adka_m ti verim , ale casom zabudnes a ostane len to super 😵 a teda zazitok s doki nic moc 😝 😒 😠 este ze uz ste lepsie 😵

ingusz
11. júl 2016

Baby poradte v Side hotel .. s piesocnatou plazou a modernejsi hotel a cisty .. budem Vam velmi vdacna .. letime z Ke v septembri

zuzik311
11. júl 2016

@ingusz Evren Beach super bolo boli sme minuly rok. tento rok sa bojim ale keby sa nebojim sme tam. vsetko uplne super

lasicka2
11. júl 2016

Dobrý deň sa praje my odlietame do Side 25.Jula hotel Alegria nejde náhodou niekto v tom termíne tiež?

liza68
11. júl 2016

@ingusz Kamelya World, Selin, Fulya

popova
11. júl 2016

@ingusz Adalya Rezort Adalya ocean Alba rezort, Sumtopia pegassos vorld....

bejca
11. júl 2016

@lauraa a vy byvate pri nom - pri tom animatorovi ? ci tam mas deti ? ozaj a pisu ze by tam mali mat aj nanuky a cukrovu vatu 😉 je ?
@ingusz my ideme teraz 13.7. do Adelya Ocean De Luxe , tak uvidime ako bude 😉 ale Lauraa tam je a vraj super 🙂

danulkaja1
11. júl 2016

@ingusz Alba Quen

moskova1983
11. júl 2016

Ahojte ide niekto do delphin imperial?30.7. BA

lauraa
12. júl 2016

@ingusz Evren Beach, seashell,adalya Ocean,kusok dalej Kumkoy Beach,paloma Ocean, oleander, sueno Beach, Thalia,len si vybrat...

ingusz
12. júl 2016

Dakujem.hned si ich popozeram zlate ste dakujem

bejca
12. júl 2016

tak ja som dnes volala este raz do CK a potvrdili mi ze by sme mali byt ubytovany v Adalya Ocean de Luxe , tak snad sa vidime isto @lauraa 😉

ingusz
12. júl 2016

@bejca akou Ck ? Idete 🙂

bejca
12. júl 2016

@ingusz v primatour som kupovala ale na zmluve je hydrotour 😉

ingusz
12. júl 2016

@bejca dakujem velmi pekne

bejca
12. júl 2016

@ingusz nie je za čo 😵

zuj
12. júl 2016

Kocky, bol niekto v hoteli Baia Lara?

janka.l
12. júl 2016

@zuj pred 2 rokmi. Teraz sme sa vrátili z Crystal waterwoldu v Beleku.

oliverceky
12. júl 2016

@janka.l Poprosím recenziu, klady a zápory.

zuj
12. júl 2016

@janka.l boli ste spokojni? Celkom sa mi pozdava, nie je to prilis masovka?

oliverceky
12. júl 2016

@janka.l Baia Lara myslím recenziu

janka.l
12. júl 2016

@oliverceky Zatiaľ je to hotel č. 1, čo sme navštívili. Boli sme tam v septembrovom termíne s 1,5 a 5 ročnými deťmi. Kladom bolo blízkosť od letiska, rozmanitosť stravy - každý deň iný typ kuchyne, akurátny hotel podľa mňa na počet ľudí a veľkosť areálu. Pre malé deti ponúkali dokonca krabicové mliečko dostupné hocikedy, krabicové džúsiky a hotové jedlá resp. výživy v pohárikoch. Izba útulná, dostatočne veľká - 2+2 prístelky. My sme mali detskú postieľku. Na izbe bola kanvica, káva a čaj. V minibare cola, fanta, sprite, voda, džúsiky a pivo. Jediné, čo mi vadilo boli na pláži slnečníky. Mne sa viac páčia tie dlhé šiatre, kde sa môžu aj deti hrať a nemusíš presúvať lehátka. Tu mali také trstinové slnečníky, dosť nízko, takže sme si museli dávať pozor, aby sme si nevypichli oči. Pláž pekná, okolo teba plávajú v mori rybičky. Pozerala som aktuálne fotky, tak majú pekne prerobené mólo. Tam je aj bar a lehátka a sprcha po vyjdení z mora. Takže sa nám veľmi páčilo. Ak by si chcela niečo konkrétne vedieť, tak napíš. 🙂

oliverceky
12. júl 2016

@janka.l Ďakujem za ochotu. My vlani v Titanic, bolo supeeeer a teraz hľadám zas iba v Lare.

janka.l
12. júl 2016

@zuj Neviem ako v sezóne, ale v septembrovom termíne úplne super. Ešte sme neboli v hlavnej sezóne. Práve pred týždňom sme sa vrátili z jedného hotela z Beleku, ale už sa to tam naplnilo na takých 75 % a už sme sa tešili, že ideme domov. Pláž sa naplnila, pri bazéne bez lehátka, v jedálni na večeri sme ani nenašli miesto a vonku bolo 35 stupňov a turci strašne fajčia, takže hrúza. Ale dúfam, že sa do Turecka ešte vrátime. 🙂

janka.l
12. júl 2016

@oliverceky My sme tiež chceli ísť do Lary, ale boli sme limitovaní cenou, nakoľko sme išli 4 dospelí a 2 deti a nezmestili sme sa do rozpočtu. Dovolenku sme kupovali už v decembri, nechceli sme čakať, aj keď ceny klesli, ale už by sme nedostali izby.

bejca
13. júl 2016

@baumka haloooooooooo kdeze si 😉

baumka
13. júl 2016

@bejca tu som,čítam,čo píšete 🙂 Super,že ti ck potvrdila,že budeš v Adalyi .

Už si zbalená hádam. Ja som si včera bola po pokyny,poistku a parkovaciu kartu,tak to teraz študujem.

bejca
13. júl 2016

@baumka hej hej zbalena , nervozna 😀 jaaaaaaaaaj neznasam lietanie 😀 ďakujem ti za všetky info , si zlata a isto ozvem z Turecka 😉

majte sa tu krasne a vsetkym prajem krásnu dovolenku 😵 😎

baumka
13. júl 2016

@bejca tešíme sa na info z miesta činu 😉

Dokedy ste tam? Pekná dovču 😎