Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

erinka123
27. aug 2014

@eviq ano a pieskova plaz,trosicku na kraji mini kamienocky taky pas ale to vyplavi more ked su silne vlny. ak najdem fotky možem ti ich poslat.

eviq
27. aug 2014

@mirullka ahoj, paci sa mi ten hotel, ale cez aku cestovku ste boli? lebo ho neviem najst nikde v ponuke....

erinka123
27. aug 2014
eviq
27. aug 2014

@erinka123 dik, ani netreba fotky, staci mi osobna skusenost 🙂 a cez akzu cestovku ste isli?

eviq
27. aug 2014

@erinka123 tak uz si ma predbehla...super to vyzera na fotkach, presne tak by sme chceli 🙂

erinka123
27. aug 2014

@eviq ten magic...co tu spomina jedna kocka je kusok od susesi luxury treti hotel po lavej strane presla som po plaži dost daleko aby som mala aku taku predstavu...ja som bola cez Satur,po rilete nas cakal osobny sofer a vsetko bolo bez problemov,ten Magic hotel je tiež dobry 😉ten ma tušim Kartago.

mirullka
27. aug 2014

@eviq isli sme cez rakusky gulet /www.gulet.at/, ale mas pravdu, teraz som to checkla a ziaden termin, vypredane :-/, oktober je uz neskoro....aj ked boli sme uz aj v oktobri, ale to nie je take "letne". Hmmm, skus este hotel Titanic Beach v Lare, to je este blizsie k letisku, kratucky transfer, ten hotel je tiez super.

ivet51
27. aug 2014

@zebricka23 dakujem za info napíšem jej

ivet51
27. aug 2014

@katarinka289 napíšem po dovolenke aktuálne info,

deny3
30. aug 2014

@kosska3003
@denklo
ahojte dievčatá, vy ste boli tohto roku v primasol serra garden, poradte, ako je to s uterákmi a osuškami na pláž, sú uteráky na izbe, ako často ich menia, treba brať osušky na pláž?

letí niekto zajtra na dovolenku?

yennn
30. aug 2014

@sussie259 ahoj, prosim mohla by si mi povedat ako bolo v Titanic hoteli? My sme boli 2x v Evren beach, bolo super ale zvazujem zmenu, predsalen su to dost velke peniaze. Tento titanic ma zaujal. Prosim ako velmi je ta plaz kamienkova, vadi to? Ja som doteraz bola zvyknuta na piesok vsade. A co voda - daju sa tam vziat flasky alebo treba si capovat do poharika, ako som to zazila v jednom hoteli. Plazove uteraky - menili ich kazdy den, ci bolo potrebne za to nieco platit? Dakujem za akekolkvek tipy. Moj maly ma 4,5 roka teraz... Dakujem.

denklo
30. aug 2014

@deny3 Na izbe menia uteráky denne. Ak ich necháš v kúpeľni na zemi, dajú ti čisté. Čo sa týka osušiek na pláž,za poplatok 10,-€ na izbu vam dajú toľko uterákov, koľko vás je a keď ich na konci pobytu vrátite, vrátia vám 10,-€ späť. Joooj, závidím, bola to dokonalá dovolenka 🙂!!!! Hneď by som šla späť 😉!

deny3
30. aug 2014

@denklo tak to si ma potešila, že je tam super, teším sa a more, bolo by dobre, keby boli aj animácie pre deti v slovenčine, cestová horúčka u mna pracuje na plné obrátky.

sussie259
30. aug 2014

@yennn ajojky titanic aabsolutne odporucam 🙂 plaz je pieskova cela, az na ten vstup do vody, taky jemnucky strk tam je.. mala mala skoro 2 a stvrt roka a jej to vobec nevadilo, mne uz vobec nie, dalo sa super hrat v piesku, len tam neni tolko musli na zbieranie :🙂
voda je balena na izbe kadzý den davaju 1,5l, a 3 male pol litrovky plus nealko( cola, fanta, dzus, pivo) do minibaru zadara, plus caj,kava a oriesky,,
a inak v kazdom bare na plazi- si mozes zobrat litre vody 0,5L / 0,33L kolko chces..
uteraky- sa menili kolkokrat chces- vzdy vymenili za karticku..menilo sa to pri bazenoch pri hoteli.
no a platit sme neplatili absolutne za nic, a super bol aj transfer na letisko- boli sme tam za 15min 🙂 bo sme boli 1hotel co nas vykladali a posledny co nakladali 🙂
ja urcite odporucam..
@mirullka hotel Titanic bol sklvely-- absolutne odporuicam 🙂

kosska3003
30. aug 2014

@deny3 uz ti vsetko @denklo napisala veru super bolo normlane dumem ze o rok zas 😀 😀 😀

lenkaskl
31. aug 2014

Baby boli ste niekto v aska just in beach alebo este len idete? Aletel niekto sp sunexpress? Ake mate skusenosti?

hanicka45
31. aug 2014

helya beach tunsia nedoporucujem,hotel 4 hviezd ale strava zodpoveda 1 hviezdicke v reali vsade spina bordel ,obroske sklamanie z dovolenky ,dcerka si hned prvy den na tobogane rozrezala nohu ,delegatka sa radsej neukazala

lauraa
31. aug 2014

@lenkaskl sunexpres nic moc.obcertvenie na palube je za poplatok ..
Letite z viedne?

lenkaskl
31. aug 2014

@lauraa niie z zürichu, a aka je posadka? citala som recenzie ze neprijemna a nevedia anglicky ani nemecky 😒

lauraa
31. aug 2014

@lenkaskl asi tak nejako...nam dokonca nikto nic neoznamil a zrazu sme leteli s uplne inou tureckou spolocnostou domov ...jedlo pitie na palube za poplatok ale musis napisat lietadlo bolo ovela Novsie...

deny3
2. sep 2014

@kosska3003
@denklo dievcata js tu fakt super,izba sice trochu mensia,sme hned pri malom bazene a toboganoch,jedlo nieco uzasne,pridem domov a sa gulam.ak pojdeme buduci rok na dovolenku,velmi pravdepodone,ze nebudeme riskovat nicnove a sme tu zase.

nefertitka
2. sep 2014

@denklo takze sa vam tam pacilo?;)

kosska3003
2. sep 2014

@deny3 ja nad tym tiez uvazujem ze by som tam aj sla este raz 😀 😀 😀

lauraa
2. sep 2014

@deny3
@kosska3003 to je byvala belinda nie?

lauraa
2. sep 2014

@nefertitka belinda club<ß

kosska3003
2. sep 2014

@lauraa ano byvyla belinda club

lauraa
2. sep 2014

@kosska3003 nemali ste tam strasne vela rusov?

kosska3003
2. sep 2014

@lauraa nie myslim ze v ramci normy bolo tam dost slovakov cechov niaky nemci ako rusov bolo ale moc nie my sme boli ale mimo sezonu mozno aj preto sme boli od 20juna do 1 jula

denklo
2. sep 2014

@nefertitka Joooj, bolo úplne DOKONALE 🙂!!!! Hotel krásny, voda úžasná, pláž najlepšia, jedlo neskutočné a úžasnéééé animačné programy!!!! Rozhodne neľutujem! My sme ale boli v Turecku po prvýkrát a tí, ktorí už čo - to pochodili, vraveli, že to bolo slabšie. Tak to si neviem predstaviť tie iné hotely. Jednoznačne tu ale boli široko - ďaleko najlepšie animácie a najkrajšia pláž. Vrelo odporúčam 🙂!!!!!!

deny3
3. sep 2014

@lauraa rusov je tu dost,ale su to rodiny s detmi,nerobia o nic viacej bordelu ci hluku ako my,na 4hviezdickovy hotel je to tu super,strava perfekna,jejedno,ci prideme hned na zaciatku alebo ako teraz nakonci,bazeny su super,vyuzivame vsetky, more je tiez blizko,toho som sa bala,cestovka hovori ze 200m ,ale podla mnane to mozno aj menej.
@kosska3003 uvidime ako to bude vychadzat v january,bojim sa skusat nieco nove,toto tu nam vyhovuje,isto su hotely aj na ovela vyssej urovni,ale stale je riziko v skutocnosti aco hovori cestovka.