Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

nefertitka
28. apr 2013

@snazilkabara fuha, no tak to nebolo bohvieco, tohto sa vzdy bojim ako cert kriza, ci to tam (NA kazdej dovolenke) prezijeme v zdravi, teda hlavne nase dieta...

snazilkabara
28. apr 2013

@nefertitka jak rika manzel dodnes pro nej nejhorsi zazitek v zivote... Je to tezky. Eme byl rok, kapacku si petkrat vytrhla z ruky proste i omylem, kdyz jsem sla za doktorem aby ji to napichli znovu nemluvil se mnou, mluvi jen s muzi, zenska je mimo hotelovej komplex nic. Do toho ja v patym mesici, hruza.... Dovolena za sto tacu a nejhorsi vzpominky. Nemeli jsme na pokoji ani kreslo takze jsme ji furt nosili a pri kazdym pohybu pretahovali hadicky aby ji to zas nevypadlo no hruza...

zoja
28. apr 2013

@billam ak chces dobry hotel s plazou rovno pred hotelom tak urcite sa ti bude pacit crystal family resort alebo vera club de mare - oba v beleku, pre deti super aj sluzby, dlho plytcina pre deti raj

zoja
28. apr 2013

a co sa tyka novych hotelov pozor nie je vsetko dokoncene a este dlho po otvoreni tam vsetko dorabaju, vrtaju ... uz nikdy viac 😝

dobra cestovka je aj hechter ja cez nich chodim uz vyse pat rokov, doteraz stale len LM a turecko na dvanast dni UAI v pathviezdickovych hoteloch belek, side nas nevysiel viac ako 1800 eur pre troch, dokonca sme uz boli aj za 1400 kupovali sme tri dni pred odletom,

billam
28. apr 2013

@zoja ahoj moja...vdaka...popozeram...zacneme nieco hľadať koncom mája, aj neskôr...len tak poobzerat si co ponúkajú...chceme ist začiatkom júla do Chorvátska - este nikdy som tam nebola a chystá sa tam celkom dobrá partia, tak ma to presvedcilo, lebo inak by som sa tam asi netrepala s dvoma malými deťmi...cesta, strava...všetko...malo by nás byt asi 14 kusov 🙂 a slubili, že budu grilovat, variť, tak ich beriem za slovo - inak by má tam nedostali...pre mna to nie je dovolenka, ak by som mala variť, umyvat, spratavat všetko sama...no a koncom augusta by sme možno na týždeň skočili do Turecka. Egypt uz nechcem ani vidieť 😝

zoja
28. apr 2013

@billam ja som bola spokojna aj s egyptom, neviem zatial som mala stastie na hotel aj plaz, ja uz tiez zacinam pozerat, zatial vyhrava ten crystal family, ale asi cez rakusku cestovku, porovnavala som ceny a o podstatne lacnejsie a dokonca ak by som isla sama s malym tak urobia decku cenu aj ked ide len jedna dospela osoba s dietatom

billam
28. apr 2013

@zoja nám v Egypte pokazila dovolenku ruska klientela a všade pritomna špina...bol to 5* hotel, ale ledva by som mu dala 3* ☹...my tiež určite pôjdeme cez rakúsku ck...ak by som mala zo slovenských, tak jedine firo.

billam
28. apr 2013

@zoja este som omrkavala Susesi luxory resort v Beleku, len naše ck ho predavaju velmi draho.

zoja
28. apr 2013

ten je vraj krasny naozaj, tiez mi ho odporucala moja znama aj ten evren je super

janka1
28. apr 2013

@billam skus hotelovy komplex BEL CONTI ...nam s atam veeelmi pacilo 🙂

billam
28. apr 2013

@janka1 dakujem...popozeram 🙂

mirkamurko
28. apr 2013

@abbey1 prečo ste neboli so Saturom spokojní?

abbey1
28. apr 2013

@mirkamurko Boli sme s nimi 2 krát. raz to pokazil ubytko s pleňou v jednej izeb, ktorú sme teda nemohli vôbec používať a veci nám páchli aj doma, tak sme všetko na kompletku vyvárali. 😠
Druhý krát to pokazil delegát + organizačné problémy s odchodom, i keď samotné miesto bolo super.

abbey1
28. apr 2013

Osobne našťastie nemám skúsenosť s Dr v Turecku, ale s nami na pobyte boli 2 klienti, ktorí mali suepr skúsenosť s nemocnicou a lekármi tak. raz išlo o komplikovanú zlomeninu s nutnou operáciou u dieťaťa a druhý problémy so srdcom. A tí boli veľmi spokojní. Hovorila som s nimi osobne.

luciana157
29. apr 2013

@dominka11 nam to tiez ponúkli a páči sa mi to ale bojim sa aby mi tam ešte nevrtali počas dovolenky,i ked my chceme ísť až v auguste.a na fotkach nemali ani more a to je dost dôležité pre mna.mozes mi poslat fotky ked sa vratite🙂

luciana157
29. apr 2013

@janka1 ahoj pozerala som ten hotel,pekny je.prosim ťa a more ake?dalo sa ísť ďalej do mora a bolo plytke?lebo na fotkach to nie je nikdy dobre vidieť.a cez aku cestovku ste boli?nasla som to len v seneca koala a tiptour.

janka1
29. apr 2013

@luciana157 more bolo OK ...pozvolny vstup...piesok a malinke kamienky...klesalo postupne , ale uplne vpohode🙂my chodime roky s KOALA sme uz verni zakaznici , nakolko nas nikdy nesklamala , nechceme menit cestovku 🙂

luciana157
29. apr 2013

@janka1 niekto neda dopustit na koalu niekto na nich nadava,hrozne🙂asi je to ozaj o nahode

janka1
29. apr 2013

@luciana157 kolko ludi , tolko chuti ...my s nimi cestuje uz roky a zatial len a alen maximalna spokojnost 🙂

luciana157
29. apr 2013

nebol niekto nahodou v didim venosa v side v turecku?

luciana157
29. apr 2013

@janka1 pozerala som si ten hotel,je velmi pekny.len tiez to vychadza dost uz aj len ked si vyratam dvoch dospelych a dieta neviem,lebo neviem co tam priratavaju a co nie.budeme sa tam musiet zastavit osobne asi.

dominka11
29. apr 2013

@luciana157 ok dam vediet ako bolo.

stankapk
29. apr 2013

ahojte. tak my sme si prave rezervovali dovolenku v Side, hotel Bella resort. Na 7 dni koniec augusta - 2 deti 3r+5r first moment vyslo vo Fischer 2040 EUR. Myslim ze cena je dobra.
Mate niekto skusenosti s CK Fischer?

sakura77
29. apr 2013

@stankapk ja som bola s fisherom v dubaji,vsetko bolo ok...a cena super 😉 ja by som bola prestastna keby sme tiez za taku zohnali... 😉

stankapk
29. apr 2013

@sakura77 no este do zajtra maju akciu dieta zdarma 😉 treba kuk

tin007
29. apr 2013

ahojte, prave zdravim z turecka, mestecko kiris (pri kemeri), resort le jardin; uz treti den je cez 30 stupnov, paradicka!

kvietok23
29. apr 2013

ahojte, nejde niekto do EVren beach alebo ´bol tak niekto za vas? mate fotku mora pri hoteli ? 😎

daniela1978
29. apr 2013

@kvietok23 myslíš ten v Side?

kvietok23
29. apr 2013

@daniela1978 aaaano

nefertitka
29. apr 2013

@tin007 😀 uzite si, ja uz sa tiez tesim🙂