Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

gretkab
3. jún 2015

@babulka82 No moje deti sa standardne vracali domov biele - takze vlani som to uz zmenila a boli pekne hnedi, ako od mora 😉. Ale ja inak doobeda pre deti pouzivat este take tie "trickove" plavky - ze maju prekryte ramena (pod tie nenatieram vobec, to mam overene, ze cez to neopali). Poobede uz boli len so slabsim faktorom a len v spodku od plavok.

suzim
3. jún 2015

Bol niekto v hoteli onyria claros beach na egejskej riviere? Alebo sa tam niekto chysta?....my ideme 13-teho juna

katulka74
3. jún 2015

@nefertitka prosim ta,nevies mi poradit,maly pije rano a vecer kravske mlieko,ako to poriesim,mozem si zobrat z vecere a dam do ladnicky? len potom kde zohrejem alebo si kupim u nich v potravinach niekde?dam na izbu do ladnicky,len zas to ohriatie...

epelino
3. jún 2015

@suzim ahoj, ja by som chcela ist,ale este nemame zajednane.. chceme az koniec juna. a vy ste to kedy bookovaliak sa mozem opytat a idete cez slovensku ci rakusku cestovku? 🙂

babulka82
3. jún 2015

@gretkab no aj ja chcem aby sa opalili decka ale nespalili samozrejme ,asi ich poobede natriem slabšim faktorom ako pišeš ty.

zebricka23
3. jún 2015

@suzim dost dlho sledujem tuto temu...par rokov..a myslim ze ho este nikto nespominal......ale ma dobre recenzie,mne sa tiez pacil...tak som zvedava co napises.....bud.rok chcem urcite vyskusat IZmir

epelino
3. jún 2015

@zebricka23 mne sa velmi paci, aj som citala rozne recenzie, troche sa bojim chodenia hore dole kedze je to tak na kopci.. 😀

katariang
3. jún 2015

Port Nature Luxury resort boli ste niekto?Teraz ho má kartago vo výpredaji a celkom dobre to vypadá

nellinda
3. jún 2015

Ahojte boli ste Hotel Seamelia Beach Resort Hotel & SPA 5*CK Turancar?Dakujem za odpoved...

erikajanik
3. jún 2015

@babulka82 Mne sa mala do mora boji, ale mame taku naf. lodku, tak jej tam naberem vodu,nech sa clapka☺️

erikajanik
3. jún 2015

@nefertitka Side- kamelya😉

suzim
3. jún 2015

@epelino ahoj ideme cez rakusku cestovku tam je to podstatne lacnejsie...konkretne nas to vyslo o 700 eur lacnejsie....len u rakuskych cestoviek to funguje asi tak ze cim skor objednas tym je to lacnejsie...

suzim
3. jún 2015

@zebricka23 on je otvoreny asi len 5 rokov tak skusam zistit ci tam niekto bol ale nejako sa mi nedari nikoho najst....tak budem asi prva co poskytne info

suzim
3. jún 2015

@epelino zevraj tam premava nejaky vlacik ktorym sa da prepravovat vramci hotela tak uvidim...my mame byt ubytovani v tych bungalovoch tak som zvedava ako daleko to bude od vsetkeho

suzim
3. jún 2015

@zebricka23 to som uz citala len som chcela hodit rec s niekym takto napriamo....

epelino
3. jún 2015

@suzim rakuske cestovky maju aj teraz vyborne ceny na tento hotel, mesiac pred odletom by nas to vyslo 2 dospeli a dieta 1700 e na 10 dni s vyhladom na more, ale som zistila dnes, ze lety v tych dnoch su vsetky s prestupom, takze to pada 😢

martinaca
3. jún 2015

@epelino Aky je to hotel pozriem ti priame linky v nasom rakuskom systeme..a tiez potrebujem vediet termin a pocet osob...po pripade vek detiii

suzim
3. jún 2015

@epelino my mame bez prestupu ale je to nocny let ale tiez sme museli zmenit datum lebo boli s prestupom...nas to vyslo za 1253€ 2 dospeli a jedno 4 rocne dieta.....

erikajanik
3. jún 2015

Oni su aj bez prestupu, ale tie s prestupom su lacnejsie a davaju to tak schvalne na net, lebo nie kazdy si to vsimne

erikajanik
4. jún 2015

@katulka74 Tu napr. robia presso, capp., atd, maju masinku na slahanie mlieka, tak by ti bez problemov v tom mlieko zohriali. Mozno to je vsade. Len neviem, ci je plnotucne, ale da sa tu kupit v obchodikoch😉

erikajanik
4. jún 2015

Niekto sa tu pytal na usb vstup, my neme, tv ma hdmi vsup, syn si bral pc a hdmi kabel, tak sa zapoji do tv a mozme kukat😉

lauraa
4. jún 2015

@zebricka23
@suzim
@epelino ja pozeram na holidaycheck a veru nejake dobre rezenzie nema, takze pockame kym sa vratis a napises ako naozja bolo...http://www.holidaycheck.at/hotelbewertung-Onyri...

lauraa
4. jún 2015

@erikajanik ano vela letou je len s prestupom a su lacnejsie, priame lety su dost vypredane uz v first moment

januska191
4. jún 2015

@erikajanik a ako sa máte?? aké máte ubytko? atrakcie sú dobré? Deti sa zabavia?

kakaovyrez
4. jún 2015

@erikajanik Ahoj, ake mate teploty? Co more? Je velmi studene? Da sa kupat?

epelino
4. jún 2015

@martinaca ahoj, dakujem ti, je to ten Onyria Claros Beach, odlet od 29.06. max. do 01.07. na 10-11 dni, 2 dospeli, 1 dieta 4 roky. dakujem. 🙂

epelino
4. jún 2015

@suzim a to ste bookovali ako first moment? a kedy idete?

michaela12345
4. jún 2015

Prosim radu.chystam sa s detmi do turecka bez muza.deti maju ine priezvisko ako ja.stacia im pasy alebo mam mat pre istotu kopie rodnych listov prip.iny doklad o tom ze su moji?ma niekto skusenost?dakujem

danulkaja1
4. jún 2015

Baby možno trochu blbá otázka...ale čo sa ma budú pýtať na recepcii po príchode na hotel?budem vypisovať aj nejaké papiere v angličtine?lebo niesom veľmi jazykovo zdatná,tak aby som sa vedela nachystať...