Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

haslerka27
3. jún 2013

@katka.sa
@maria200981 v turistickych oblastiach nepokoje nie su .ak si vezmete tunis ci egypt minuly rok tam boli obcianske nepokoje,vyraznejsie ako v turecku a turisticke centra praskali vo svikoch....tento rok su opat na top prieckach vypredanosti...v turecku sa to soro rychlo,antalyu ci alanyu nezasiahli,co istanbulu neletime.takze ja verim ze to bude ok.

nefertitka
3. jún 2013

Ahojte,nejde mi odpovedat priamo erinke,tak takto skusim,snad to najde😉. Vecer je okolo 20stupnov,davame si dlhy rukav uz okolo 22hej hod. Ale cez den teplo. Kazdy den sa nanovo spalim a to aj tak vacsinou trcim pod slnecnikom:-P. Vcera bolo cely den zamracene,ale to nam padlo vhod. To co tam mate na sr za pocasie??musime tam priniest teplo😉

erinka123
3. jún 2013

@nefertitka jasne že som našla,takže malemu zbalim svetriky aspon dva 😉 a more nieje studene? jaaaj ja uz na buduci piatok idem 😀

katka.sa
3. jún 2013

@nefertitka vy ste tam teraz? lebo ja uvažujem či nemáme zobrat mikiny pre istotu alebo tenke šušťakove bundy? takže netreba vobec? tričko s dlhým rukávom bude stačiť?

palomka
3. jún 2013

ake je more v turecku? myslim ci je dost teple 🙂

nefertitka
3. jún 2013

More je v pohode. Pri vchadzani studensie a ked vychadzate von,tak sa zda teple:-P. Ano sme tu teraz. Svetrik netreba,fakt staci dlhy rukav,a aj to uz mozno ani nie. Kazdymdalsim dnom sa nam tie vecery zdaju teplejsie

haslerka27
3. jún 2013

@nefertitka to je super...uzivajte si dovcu 🙂

strihalka
3. jún 2013

pridavam pozdrav🙂

kleptos
3. jún 2013

Ahojte,my letíme z Ostravy 12.6.do Turecka ,Alanya do hotelu Ideal beach,Chtěla bych se zeptat jestli uz tam letos někdo s vas byl a jak byl spokojen.Letim s 2,5 letym dítkem.A jake to je tam s vodou mame inklusive.Malemu beru jeste bebu ,je na ní zvykly.Přemyšlim že vezmu balenou vodu a cestovní varnou konvici.Muzu mu pak vlastne uvařit i caj a nemusim se bat že vypije něco zavadneho:D.Mam strach z letadla jak mi tam maly usedí 3h.Je hyperaktivní tak to bude síla 😖

mirkamurko
3. jún 2013

@strihalka waw,nádhera,pošli trošku slniečka aj na SK.

katka008
3. jún 2013

@erinka123 ideme cez medinatour, vy?

katka008
3. jún 2013

@zuzanka7834 my letime z BA 🙂

haslerka27
3. jún 2013

@strihalka suuuper v dobrom zavidime...aky bol let?ako to zvladla vikina?

jujka7
3. jún 2013

@nivi dik krasne za poznatky.To ja len zbieram info,viem,ze kazdemu sa paci nieco ine.Len som rada,ze sa mi podarilo najst niekoho kto tam bol.Manzelovi sa ten rezort pozdava,tak ma poveril zistovanim.Mne sa paci aj Golden Coast,takze teraz porovnavame a vyberame,len dufam,ze bude teple more lebo to leto sa rozbieha velmi pomalicky.

jujka7
3. jún 2013

@maryem ahoj,dakujem aj za tvoj prispevok,ked mi to takto niekto poda,tak je to super,hned si to tam viem zivsie predstavit a potom zhodnotit.Tiez cakame na zlavu este nemame kupeny zajazd,vyberame a triedime aj podla recenzii.Boli sme pred rokom,ale na inej plazi v Turecku,tak viem co asi chceme

jujka7
3. jún 2013

@alena12345 dik za info,uz sa pozeram aj na rezort a zvazujeme

erinka123
3. jún 2013

@katka008 ja idem cez hechter 14.6. Uz sa moc tesime .

erinka123
3. jún 2013

@nefertitka este si uzite poriadne dofcu,a tesim sa ako my vsetko opises nech si zaspominam 😉

haslerka27
3. jún 2013

@kleptos my sme citali recenzie o ideal beach,zvazovali sme ho,ale nakoniec vyhral akropol.tiez ideme 21.6 do alanye,je to nejak susedny hotel alebo tak nejak..ideal mal nie moc lichotive recenzie ta sme sa rozhodli pre akropol.

benikate
3. jún 2013

ahojte maminky-cestovatelky 🙂 S nasim 9-mesacnym synom sa s manzelom chystame do hotela Serra Palace v Side, mate niektora skusenost? Odlietame 14. juna. Na co by sme si mali davat pozor? Uvitam aj akekolvek rady a tipy, co sa tyka balenia veci a stravovania. Malkac zatial papa mixovane kasicky, lebo zuby nam este len teraz rastu. 😀

maryem
3. jún 2013

@strihalka trosku naopak, ale supeeeer!!!! Usli ste od chladu a dazda 🙂

adinam
4. jún 2013

Nepokoje v Turecku už postúpili aj do letovísk-Izmir a Bodrum ☹ ,hrozné ☹

erinka123
4. jún 2013

@benikate ahoj,letite z BA? aj my ideme 14.6 a moj drobec bude mať 8 a pol mesiaca 😉 tak asi budeme mat spoločny let...ja beriem len 4 hippky do kufra na cestu spät,a ešte do kufra dam kaše od hammy,ovsenu kašu,a nutrilon a tam mu beriem do priručnej varene jedlo dam to do avent pohariku a do druheho pohariku mu dam nakrajany chlebik s maslom,este zoberiem pre pripad nadavkovany nutrilon a v termoske teplu vodu,veci na prezlečenie keby sa precikal,10 plienok ,vlhke utierky,podbradnik,hracky,nahradny dudlik keby stratil,- toto do priručnej a deku do golfačika. My letime o 4hod rano cez hechter.

erinka123
4. jún 2013

@nivi ahoj prosim ta baby tu pisu že nepokoje v turecku zasahuju letoviska,nevieš niečo o tom viac?

nivi
4. jún 2013

@erinka123 netyka sa to letovisiek. je tam klud a zivot ide normalne.
vatsie mesta mali par protestov proti vlade (Isanbul, Izmir, Ankara) uvidime ako to bude pokracovat.

erinka123
4. jún 2013

@nivi dakujem... 😉

adinam
4. jún 2013

@nivi,dnešné články na nete informujú o rozširovaní do letovísk,myslíš,že sa to ukľudní?Ľudia majú sklon k fanatizmu 😒 .
Zostáva veriť,že si uvedomia,ako môžu narušiť cestovný ruch v hlavnej sezóne 😒

nivi
4. jún 2013

@adinam ja netusim ako to cele dopadne. vela ludi s protestami proti vlade suhlasi a ani sa im niet co cudovat.
priamo v letoviskach zatial nijake nepokoje niesu (ak neratame centrum Antalye, kde demonstracia bola).
tak ja tiez dufam, ze bude klud.

mmiei
4. jún 2013

GTI Germany, GTI Poland, DTI Holland and Sky Airlines sú od dnes 4.6. v krachu....

nastasja25
4. jún 2013

@nivi NO ,MY CHCEME akurát dnes kúpiť zájazd ,máme 20m dieťa..na 14.6 odlet,tak dúfam,že sa to dovtedy ukludní..