Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

sakura77
22. jún 2014

@arabellka1 ahoj,pisem az teraz,boli sem na dovci🙂 V Kumkoy funguje vsetko na 100% nemusis mat nijake obavy.komare sme nemali ziadne.luxus strava,krasny hotel,okolie,krasne bazeny,stale sa cisti upratuje,ozaj top.more parada tiez.vyjdes z hotela,na mraky obchodov,lekaren,vsetko v dosahu,cesta cca 1 hodku z letiska.plus naramky platia aj do horela Evren,takze okrem spania,mozete cerpat sluzby aj tam 😉 akurat strasne vela slovakov😀 som si pripadala jak doma🙂a eura,ine ti netreba vobec

popova
22. jún 2014

@zuziatko tak EVREN určite mám kamošku ,ktorá robí v CK ide tento rok tretikrát po sebe do EVRENU Ahoj

halit13
22. jún 2014

@nefertitka ahoj, tak aj nám včera na letisku v antalyi preložil pegasus let do viedne z 15tej na 22,45.... s nárokom na občerstvenie v burger king za 3e na osobu a jeden burger tam stál cca7e, asi 50tim nemcom dali hotel a bus na hotel a večer z hotela a zvyšok nič.... oni nič, oni muzikanti..... ty , taký cirkus som tam narobila a nakoniec my zmenili let , ale zas s prestupom v Istanbule..... aj tam potom síce do viedne meškal, ale len cca hodinu. Inak JT travel nám nezabezpečil ani zaplatený transfer z a na letisko, ešte že na recepcii bola kočka, ktorá nám to vybavila. A zlatý kliniec programu - po pristáli vo Viedni sme mali o kufor menej, takže teraz mám protokol a v pondelok riešim cez TUI...... Takže nikdy viac s aerolinkou Pegasus a nemeckou JT .

lauraa
22. jún 2014

@halit13 ☹ ☹ a inak ? kde ste boli ? ano pri raksukych cestovkach treba davat pozor ci mate transfer do hotela a na letisko... zvycajne vsak nato upozornia uz pri kupe zajazdu....

halit13
22. jún 2014

@lauraa mala som aj v papieroch, dávala som pozor, len oni urobili chybu, namiesto príchodu dali na transfer priamo už do turecka nás na check aut 7.6. - náš príchod.....

lauraa
22. jún 2014

@halit13 😠

lauraa
22. jún 2014

@halit13 a ktorom hoteli ste boli?

tanika
22. jún 2014

Ahojte kočky vrátil sa niekto z sea planet ? ja neviem čo vybrať žeby opäť Evren už po tretí krát, titanic vypredaný , ponúkajú Nashiru alebo Sea planet ....hladám niečoo kde je budú slov.animácie .dík za radu Táňa

tigra440
22. jún 2014

maminky potrebujem radu ak letime ja , manzel a dcerka ktora mala uz 3roky teda bude mat aj sedadlo mame narok na tri 15kilove kufre ? mozem vziat jeden 32kg a druhy 15kg nebude to problem ?????

lauraa
23. jún 2014

@tigra440 pozri v pokynoch cestovky ale normalen ano na kazdu osobu teda aj dieta mozes mat kufor...spolocny do 32 kg a druhy tiez do povolenej vahy .

tigra440
23. jún 2014

@lauraa dakujem 😀

tinka76
23. jún 2014

@sussie259 vdaka za krasne fotky 🙂... uz sa neviem dockat. Odchadzame tam tento tyzden v sobotu... resp v piatok v noci.... odlet mame 00:45

tinka76
23. jún 2014

@nicky04 ahoj ... tak my sa tam mozno aj uvidime 🙂... ideme par dni pred vami... mimochodom vlani sme boli Limak Lara a tiez som bola nadsena 🙂

nicky04
23. jún 2014

@tinka76 Ahoj. Tak to sa urcite vidime, my odchadzame druheho v stredu ale este neviem cas odletu. Potom mi povies kde sa vam viac pacilo. 🙂

lia
23. jún 2014

Ahojte,chcela by som sa vas spýtať,kto bol uz v evren beach?su tam macky prosim vas?
Alebo po prípade,kde nie su?dakujem za odpoved

zu_zi
23. jún 2014

Ahojte dievcence, poradte mi, co vsetko ste pobalili do cestovnej lekarnicky? Dakujem!!!

sandy5
23. jún 2014

@tigra440 batozina sa ti zratava, ale kufor by nemal mat viac ako 30kg

sussie259
23. jún 2014

@nicky04 no my sme neplatili nikde a vsade islo 🙂 no asi podla turnusov zalezi- ale u nas boli fakt vascina rusi a este zopar holandanov 🙂 slovaci sme boli az 2 izby- my a starsí manzelsky par :D
no ja by som sla aj o rok tiez tam boli sme spokojní fakt maximalne 🙂

halit13
23. jún 2014
zuziatko
23. jún 2014

@sussie259 ahoj. na lare je aj concord hotel....ten ako vyzeral ?

zuziatko
23. jún 2014

Baby ďakujem za rady......

tak sa finalne rozhodujeme medzi Evren a Concord na lare.
Evren ma plus - animacia
Concord minus - nema animacia, plus - lara ( blizko letiska), krasny a luxusny resort.

a este arcanus cez satur - ma planet fun.

riesili ste niektora concord hotel ?

zuziatko
23. jún 2014

Tak Evren je plný. Nakoniec teda to bude Concorde a ten sme aj chceli od zaciatku namiesto Titanic.....juchuuuu tesiiiiim 🙂 🙂 🙂 🙂

lara75
23. jún 2014

@katka1506 ahoj, čítam, že ste boli v Royal alhambra palace, chystáme sa v júli tiež. Boli tam aj nejaké nedostatky, aké boli izby a čas transferu? Ďakujem za odpoveď 🙂

mamulibabuli
24. jún 2014

Ako ste to mali s miestami v lietadle ak ste cestovali ako 4-clenna rodina? Je na vas kde si sadnete?

nivi
24. jún 2014

@mamulibabuli ked sme sli 4, traja dospely + dieta tak sme sedeli tak ze 3 vedla seba a druhy cez ulicku alebo pred nami. sedadla prideluju na checkine. ak pridete spolu tak vam tak da aj sedadla vedla seba.
ked som isla raz iba s malou cez ryanair tak sme dosli medzi poslednymi, neboli uz miesta pri sebe a letuska normalne poprosila ludi aby si popresadzali tak aby sme boli s malou spolu, nikto nemal problem.

katka1506
24. jún 2014

@lara75 ahoj, transfer trval cisteho casu asi tak cca 45 min a plus 15 min prestavka pri takych obchodoch so zmrzlinou, co sme neskor pochopili, ze to tam ta cestovka ma asi zmluvne dohodnute, ze tam musi zastavit, lebo to bolo aj cestou spat o 6 tej rano. inac nedostatky absolutne fakt ziadne, to som v turecku bola 3 krat, takze zatial najlepsi hotel, izby fakt velke cca 35 m2, standard je jedna dvojpostel a jedna solo postel a este sme mali aj detsku postielku. boli sme s 2 detmi, 2 a 4 rocne. na izbe mas aj rychlovarnu kanvicu, kavu, caje, doplnaju ti denne minibar, len nealko ale dostatok- vody neperlive, mineralka, pepsi, mirinda. vyborny novy hotel, s lunaparkom, ktory je v ramci all in kazdy den od 19,00-21,30, kazdy den detska mini disco v detskom bazeniku o 12,00 a vecer o 20,30. asi sto metrov od hotela su obchody a bazar. dobre bolo ze hotel nebol moc hlucny, o 24,00 uz vsetko stichlo a bol klud. izbu sme mali s vyhladom na more, takze aj na bazeny, co som sa trochu bala, ci bude mala dcera moct po obede spat ale nebol ziadny problem, super odizolovane balkony. inac v nejakej recenzii bolo pisane, ze su tam medzi izbami tensie steny, co priznam, ze je pravda, tiez sme poculi susedov . no ak ta este nieco zaujima, kludne napis.

lara75
24. jún 2014

@katka1506 Ďakujem pekne, no úžasné recenzie, už len odcestovať, aby sa nám nič nestalo. Veľmi si ma potešila s tými správami. Minulý rok sme boli v ich sieťovej hoteli Royal wings (Stone hotels), to bude asi niečo podobné s lunaparkom, ale to bolo v Lare, iba transfer bude dlhší, ale so štvorročnou slečnou to určite vydržíme 🙂 🙂

erinka123
24. jún 2014

@katka1506 prosim ta cez aku ck si v nom bola?dakujem

kosska3003
24. jún 2014

Ahojte hlasim zo side hotel primasol serra garden je tu super hotel pocasie more teple balada