Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

ksts
18. aug 2014

@kaaaty http://www.satur.sk/hotel/arcanus-ex-asteria-so... 🙂 🙂 🙂 ,mrknite na ceny,má ho vaša slovenská cestovka

ksts
18. aug 2014

@kaaaty tak som pozerala,že tam máte peknú cenu na poslednú chvílu záleží kedy chcete letet a pak sledovat ceny na last minute-od toho 20.8.je tam dospely 500EURO A dieta 299EURO 🙂 🙂 🙂

ksts
18. aug 2014

@ksts http://www.satur.sk/stranky/co-je-planet-fun 🙂 🙂 🙂 ,TEN KLUBÍK BYL SUPER MOOOC

sakura77
18. aug 2014

@ksts boze,ked vidim gozleme jak pecu,tak mi sliny tecuuuuuuuu😀

nikinka1111
18. aug 2014

dievčence, ktorá z vás ide v najbližšej dobe do Turecka a bola by mi ochotná urobiť službičku? kúpila som si tam náramok - obyčajnú bižutku za 8 eur a dnes som ho stratila. budem veľmi vďačná ak by bol niekto ochotný...

ksts
18. aug 2014

@sakura77 Jídlo je v Turecko výbornýýý. 🙂 🙂 🙂

iffca
18. aug 2014

@ksts Mňam, keď vidím toho tuniaka, hneď by som si dala 🙂 . Ten tam bol fantastický!!! Aspoň mne a dcérke veľmi chutil. Dobre ugrilovaný s čerstvou zeleninkou... Zákusková veľmi nie som, hlavne tie pudingové a krémové nemusím, hoci vyzerali fantasticky. Ale veľmi mi chutili škoricové gozleme a baklava..... Jedlo tam bolo naozaj vynikajúce 🙂 😉

nikinka1111
18. aug 2014

Dievčence, ktorá z vás ide v najbližšej dobe na dovolenku do Turecka a bola by mi ochotná urobiť službičku? kúpila som si tam náramok - obyčajnú bižutku za 8 eur a dnes som ho stratila. budem veľmi vďačná ak by bol niekto ochotný mi taký kúpiť pri potulkách za suvenírmi... peniažky by som previedla okamžite...

sakura77
19. aug 2014

@ksts no ved toto..na to som par mesiacov makala aby som.v plavkach schopne vyzerala a tam to za ten tyzfen dorazim s tym.jedlom:-D:-D:-D

@iffca anooo..škoricove su TOP🙂

katemis
19. aug 2014

@monnaa wau, tak my sme sa vrátili z Nashiry teraz 15.8., ale takýto dlhý pás piesku sme tam nemali, boli tam aj kamienky, ale našťastie len také menšie, takže sa v pohode dalo. Čítam, že ste boli v júli, aká tam bola klientela? Lebo u nás bola 3/4 Turkov, pravdepodobne po ramadane si prišli oddýchnuť 😎

ksts
20. aug 2014

@siska25 Arcanus Side Resort pre detičky krásna pláž a more,jedlo super,čisto no luxusná dovolenka. 🙂

mima551
20. aug 2014

Ahojte maminky, chystame sa s rocnym synatorom koncom septembra do turecka. V hre je riviera. A chcela by som sa poradit, ci treba 5* hotel alebo ci je ok aj 4*? dakujem

ksts
20. aug 2014

@forgiven muzu poprosit o link na fotecky,dekuji.S.Karina@email.cz.dekuji 🙂 🙂 🙂

ksts
20. aug 2014

@sunnysan Mám prosbičku nemáte náhodou viacej fotečiek z vašej dovolenky v iberotel palm garden,ráda by som sa podívala.Niekde uložené treba na Fb,aby som sa mohla podívat,moc dakujem. 🙂 🙂 🙂

roxy
20. aug 2014

Ahojte. Fnes nam prisli pokyny k dovolenka tak si hovorim, ze sa spyatam ci nahodou nemate skusenost s hotelom Delphin imperial? Pripadne date nejake odporucania co nezabudnut zbalit dietatu? Chystam si zoznam do lekarne a do drogerie tak zbieram skusenosti. Napriklad vobec nerusim kolko plavacich plienok zbalit 😀 a este mam otazocku...ako zvladli vase deti nocny let? My letime o 3.00 2.9. a uz teraz mam z toho stres....

lauraa
21. aug 2014

@roxy lieky pokial neberiete pravidlne nemusis brat nic , v lekarni kupis vsetko za rovnake alebo lepsie ceny ako na sk... takze zbytocne lieky kupovat do zasoby a nebudes potrebovat, plienky tiez kupis vsade takze zober nejake a dokupis tam...sampony a mydla tiez neberiem , vsak v hotely pravidelne doplnaju ,len mlieko na opalovanie a kozmetiku co pravidelne pouzivame....

karakula
25. aug 2014

@zebricka23
@kosska3003 baby prosím Vás, plienky ste brali so sebou alebo kúpili tam?

zebricka23
25. aug 2014

@karakula ahoj,my sme bez plienok...ale ked mala dcera plienky vzdy som zobrala...bolo vzdy dostatok priestoru na ich zbalenie...plienky sa daju vsade ale kupit....ale stoja viac...ak sa ti zmestia kludne vezmi

karakula
25. aug 2014

@zebricka23 ďakujem veľmi pekne...my máme 11 mesiacov, čiže som si rátala, že tak 40 plienok určite ak nie viac plus do vody...no určite bude tiež miesta dosť veď manžel sa zbalí aj do príručnej 😀 😀 a prosím ťa jedlo...výživy alebo také? Niekde som čítala, že baba aj Lucku 10 litrov brala...ale vody tam je určite dosť 🙂

zebricka23
25. aug 2014

@karakula vody su vsade neperlive balene...takze to podla mna netreba.....vyzivy sa dali kupit v lekarnach, aj v obchodikoch s potravinami....par zobrat, ale potom kupis...vo vela hoteloch je aj dietny bufet, takze aj z toho by sa dalo dat dietatku...tam je vsetko na vode robene,na pare....ryza,zemiaky,brokolica,mrkva,kuracie varene masko...

erinka123
25. aug 2014

@karakula voda je ta neperliva balena len na cestu si zober,j som plienky zobala,sice sa daju kupit vyživy aj plienky a mlieko vlekarni ale mala som svoje,na hotely som malemu mixovala ovocie ale iba tie co s dali osupat ako banan ,jablko a daa som m susienky co byay na ranajky sunarky sa volal su aj u nas a mal toako vyzivu,je tam vatsinou aj detsky ci dietny bufet myslim ze s tam urcite niečo vhodne najdete.

monnaa
25. aug 2014

ahoj @katemis , my sme mali 3/4 Rusov 🙂), ale boli to rodiny s deťmi, takže v pohode, akurát čo mi dosť vadilo, vždy si nabrali obrovské kvantá jedla a nedojedli. Inak ani mne nevadila tie kamienky na pláži, pobalila som aj topánky do vody a vôbec nebolo treba . A vy ste boli spokojní ?

lauraa
25. aug 2014

@karakula podla toho kam ides , my sme mali v asterii aj detsky bufet kde boli detske vyzivy hipp a pod.ale len v hlavnej restauracii

ivet51
26. aug 2014

Dievčatá neboli ste niektorá v hoteli IC Green Palace - Turecko, Lara???
Ideme tam so 7 mesačným dieťaťom, tak som chcel nejake info... Dakujem

zebricka23
27. aug 2014

@ivet51 napis @dankaradko nedavno pisala ze sa odtial vratili

eviq
27. aug 2014

ahojte, ma niekto skusenost s hotelom Belek Beach Resort? zaujima ma hlavne plaz a vstup do mora. vraj je tam dost blizko hlboka voda a nie je pozvolny. Resp. vie mi niekto poradit iny hotel v lokalite Belek v pozvolnym vstupom?
Belek vyberame preto, aby sme mali cim kratsi transfer z letiska, tak do hodiny max. dakujem.

erinka123
27. aug 2014

@eviq na belek beach resort som moc dobre nečitala,neviem ako tento rok je to s nim ale minulý vraj bieda ale 100ludi 100chutí...ja som bola susesi luxury resort,bola som nadmieru spokojna,kamoska bola v calista resort a cornelia deluxe & spa velmi si chvalila.

eviq
27. aug 2014

@erinka123 a je pri tych hoteloch, ktore spominas pozvolny vstup do mora?

mirullka
27. aug 2014

@eviq ahoj, my sme boli v hoteli Magic Life Waterworld v Beleku a boli sme velmi spokojni. Neviem ake mas velke deticky, my sme 2r. a 5r. a nasli sme tam vsetko. Hotel je orientovany na rodiny; vela bazenov, atrakcii, detsky klub s ihriskom a aktivitami /nenechali sme ich same, boli sme kludne s nimi/, vyborne ubytko a jedlo super 🙂 Vstup do mora je pozvolny, pieskova plaz, od plaze hned prechod k bazenom, takze sme lahko presli podla chuti aj tam aj tam 😉 Urcite odporucam.

katarinka289
27. aug 2014

@ivet51 napises mi prosim ta spravu,ked sa vratite ohladom letu s babatkom? Doteraz sme s dcerou chodili len autom do Chorvatska,no buduce leto chceme ist letecky,som tehotna,mimco bude mat pol roka.Dakujem a prijemnu dovolenku 🙂