Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

kosska3003
29. jún 2014

@denklo akurat som tu je tu super nestazujem si
@tatya ano stretli sme sa na plazi pofotim a fotodamvstredu pa

tatya
29. jún 2014

@kosska3003 prave pozeram, ze Tvoj maly ma rok a 10 mes. presne ako moj, jeeeeej 😀

kosska3003
29. jún 2014

@tatya ano 15 augusta ma dva roky

davita
29. jún 2014

@maculkac ahoj, ak chces mat 100% istotu, ze sa ti vratia peniaze "keby naaaahodou nieco", keby cestovka skrachovala pred odletom, zaplat kreditnou kartou za zajazd a do 3 dni ti je KAZDA banka povinna vratit peniaze, nakolko sa prihlasi banka ako veritel, pozor toto plati do nastupu na dovcu .... potom uz ti nepomoze asi nic :( ... pozorm karty vydane k uctom su debetne 🙂

lavyrle
29. jún 2014

My sme v piatok vratili z Turecka, hotel Limak Lara, oblast Lara. Bolo uzasne 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kotakukotakuuu
29. jún 2014

V Izmiru je nádherně 🙂 Na turecké muže je radost pohledět https://www.modrykonik.sk/blog/kotakukotakuu/al... 🙂

tatya
29. jún 2014

@kosska3003 a my sme 20. augusta 🙂

buddalka
29. jún 2014

Ahojte, včera sme sa vrátili z dovolenky v Turecku Hotel Crystal Waterworld Resort & SPA v Beleku keby ste chceli info môžem poskytnúť

tigra440
29. jún 2014

Ahojte pozdravujeme zo side super počasie a skvelá voda

nikinka1111
29. jún 2014

Ahojte, 30.7. letíme do Side Adalya ocean DeLuxe. boli ste tam niekto? ďakujem 🙂

nikinka1111
29. jún 2014

@forgiven Ahoj, tento rok ideme do hotela Adaly Ocean DeLuxe, chcela by som sa spýtať ako bolo. hlavne strava pre malé deti, nejaké odporúčania alebo upozornrnia 🙂 . veľmi pekne ďakujem

tami712
29. jún 2014

@denklo aj my ideme presne do toho hotela 5.8. 🙂 aj ja som zvedavá 😕

evita68
29. jún 2014

V Iz flower nááhodou niekto nebol?

mici111
30. jún 2014

@nikinka1111 ahoj, my ideme 02.09., tak som zvedava na tvoje dojmy, urcite sa prosim ozvi.. 🙂 minuly rok tam bola kamoska a velmi si pochvalovala, ze jej najlepsie dovolenka v zivote..tak som aj ja zvedava..

kris557
30. jún 2014

Ahojte ide niekto prosím 30.7. do Hotela Saritas v Alanyi?

denklo
30. jún 2014

@kosska3003 Ahojky! Mňa hlavne zaujíma, či sa stihla rekonštrukcia a hotel zodpovedá obrázkom v katalógu? My sme 4-členná rodina a máme klasickú izbu (nie rodinnú), vraj sú extrémne malé. Môžeš mi, PROSÍM, zistiť, koľko stojí plávanie s delfínmi 🙂??? Ďakujeeeeeeeeeem 😉 😉 😉 !!!!

teress
30. jún 2014

tak vratili sme sa Anabella diamon spa avsallar...bolo užastne...mala chytila angínu, navštívili sme aj lekara..nič sme neplatili len lieky...všatko ok..keby nie choroby bolo by ideálne🙂

lucenka911
30. jún 2014

@katka1506 necitala som vsetky tvoje odpovede tak sa chcem opytat ktory hotel tak krasne opisujes a cez aku ck a este priblizna cena dakujem

danielita55
30. jún 2014

@teress Ahoj tak uz ste doma?To som rada ze sa vam pacilo ,pisala som ze budete spokojny. Dovolenka splnila nase ocakavania...takze na rok annabella 🙂

kosska3003
30. jún 2014

@denklo no ci to je prerobene no nerobia tu uz nic sme 4 v jednej izbe a pohoda mozno vam daju rodinnu namnedali lebo som chcela izbu vedla mojich rodicov plavanie z delfinmi 130 alebo 120 eur foto z delfinom 20 eciek

dominka11
30. jún 2014

@sakura77 ahoj Kumkoy teda odporúčaš?

maata12
30. jún 2014

@teress ahoj, my sem letime v piatok, tak si ma potesila fotkami, vyzera to super ;) Mozem sa opytat, maly je zavislak na kakae, budem mat moznost mu niekde ohriat mlieko? A vecer ste mali kde ist na prechadzku? Dakujem 🙂

sakura77
30. jún 2014

@dominka11 urcite ano.je tak pekne🙂😉

teress
30. jún 2014

@maata12 ahoj ..tiško zavidím hned by som šla...mikrovlnka bola dole v jedalni smerom von na terasu najdeš 🙂 mali aj mlieko, kakao ako také nebolo..ale vynašli sme sa a dala som do mlieka nutelu ta bola na ranajky na kilá, bol tam aj mixér ponorný, aj norm. s nadobkou...pri mikrovlnke...tak si si mohla aj pomixovať...fotiek mam hadam 700🙂 prejs sa dalo..ale ide tam hlavný tah... rezali ako besný..ale malej to nevadilo spala v kočíku aj tak..len ja som bola taka nekludna popri tej ceste...dalo sa prejst do avsallaru do centra bolo to pešo rezkou chodzou 15minut..boli sme 2x..jazdili aj taxíky...ale fatkt sa to neoplatilo s kočíkom davat 6e...po večeri sme sa radšej prešli..aspon nam vytravilo...mala cestou zaspala

petrina82
30. jún 2014

@teress ahoj, pozeram, ze vas hotel je hned vedla nasho, teda kam ideme. Kolko trval transfer z letiska? More nebolo burlive, bolo vhodne pre deti co sa tyka vln a hlbky? dakujem ...

teress
30. jún 2014

@petrina82 ahoj kde idete? transfer je ccaa 1,5-2hodky..ale ubehne ani nevieš ako🙂

petrina82
30. jún 2014

@teress ideme vedla do Suntopia...bola aj prestavka pocas transferu? boli ste v delfinariu?

teress
30. jún 2014

@petrina82 jooj more kraaasne..ak idete pegasos kraaasna plaž...jemný piesok pozvolný vstup do mora....naozaj pozvolný🙂 jednine mali dlho žurky..u nas boli cca do 12koniec...vedla to dunelo🙂 ale bolo vela nemeckých školakov po maturach...tak možno im boli prisposobený... vlnky boli 2 dni vačšie ale nič extremne...nieekdy bolo more uuuplne pokojne.sem tam vlnka. Ps: tam vzasdu v červených plavkach je manžel a vedla naša mala 3ročna ešte stale jej bola voda nad pas

teress
30. jún 2014

@petrina82 bola cca 15minut..maju tam niečo zazmluvnene koli nakupom sme sa zhodli..stali tam či bola noc či den..aj pri kratších presunoch:-/ delfinarim sme nesihli koli tej angíne...potom sme boli už opatrný koli slnieču a teplu..koli antibiotikam čo mala brala,,hadam nabuduci rok,,,čo boli slovaci s nami vraveli že ked tam boli minulí rok bolo to pekné...ale stačilo im raz..ale osobne ti neviem povedat

petrina82
30. jún 2014

@teress tak to je super more, idealne pre deti. Dakujem za info. A s malou ste boli u lekara cez CK alebo cez hotel? No skoda ze ochorela. My by sme chceli ist na vlastnu past dolmusom do delfinaria, ja som uz sice bola v Spanielsku ale deti este nie...Tak som rada za tvoje pozitivne info 😀 Ked je taky dlhy transfer, ako ste to riesili s WC? Boli ste na letisku po pristani alebo pocas tej prestavky cestou do hotela? Asi hluoa otazka ale kvoli detom, kedze im ked treba tak treba 😀