Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

majkacoke
24. jún 2015

@jejo Sunis Efes Royal palace v Izmire

jankako
24. jún 2015

Cafte. Mne sa zda že je tu dosť chladno. Asi preto že aj v Europe nie je bohvie ako. Malý mi schytal paradne sople, lebo mu je zima keď vyjde z vody. Trochu sklamana som.No a dcerka mi teraz poob. zvracala. Chceli sme ísť do Side, uvidim čo bude keď sa zobudi. Ako nám tu bolo fajn,dako sa nám to zacina serinkat. 😖

ewelinna
24. jún 2015

@majkacoke Urcite Kumkoy v Side alebo Evren, Titanic myslím, že v Beleku- neviem isto
alebo Royal Dragon- taký drahší
fajn je aj Aska just in v Avsallare alebo Pegassus royal v Incekum

jejo
24. jún 2015

@majkacoke dakujem, ja som v nemom uzase co tu citam, hydroutour je ale domovska cestovka TV markiza tak oni napr. o nich nic negativne nebudu ani vysielat...

adka_m
24. jún 2015

@majkacoke @tinka76 @ewelina @melipa @martina1305 no tak ja čakám na vyjadrenie cestovky ohľadom zmeny hotela. Podľa mňa pochodím ako všetky ostatné, ale tak za pokus nič nedám. Potom sa už len modliť, aby tá dovolenka aspoň nebola úplná katastrofa, keď už je tam taký problém. Inak s tým vymazaním, to tiež ukazuje o ich korektnosti. Hydrotouru aj Sunisu.

majkacoke
24. jún 2015

@jejo myslim, ze hydrotouraci tiez necakali, ze slavny Sunis-siet hotelov nestihne do slubeneho terminu dokoncit hotel:-/ No kedze maju podpisane zmluvy a kopec predanych pobytov do tohto Efesu-musia pracovat na tom, aby bolo co najmenej storien a presviedcat ludi, ze vsetko je super. Ako sa hovori: 3x opakovana loz sa stava pravdou😉

ewelinna
24. jún 2015

@adka_m presne tak, skúsili sme aspoň 😒 ....a určite sme ich ešte trošku viac!" porušali" 😉
my tlačíme na CK a oni už musia na hotel...

jejo
24. jún 2015

hlavne aby to zabralo 🙂

melipa
24. jún 2015

@adka_m - ked ti nevyhoveju so zmenou, nerozmyslas stornovat?

epelino
24. jún 2015

@barcabejby jej dakujem ti velmi pekne, akurat som to dnes bookla, ideme sice len na 8 dni, ale neva, ideme uz v pondelok , dokedy ste tam_ tesim sa, vyzera to tam super 😉

jankastubka
24. jún 2015

@jankako fuu nech to cim skor prejde. Nam mala tiez jeden den vracala, mysleli sme si ze bud z jedla abo si chlipla z bazenu. Ale asi to bola viroza, bo po navrate sme to postupne schytali vsetci, a to sme uz jedli naozaj dietne.

tinka76
24. jún 2015

Nove fotky (aj vela noveho na nich nieje) na FB Hydrotour ... v prispevkoch .

monika.v
24. jún 2015

Holky dopadli sme rovnako, sice ideme za mesiac. O vymene ani pocut, tvaria sa ze vsetko je ok a vsetko stihnu do 3dni dat na poriadok a nie je dovod na paniku. To sa mi az rozum zastavuje ako to chcu za 3dni stihnut.mame 35dni do odletu a storno uz je s 30% poplatkom z ceny :(

melipa
24. jún 2015

@tinka76 - kde to je? posledny príspevok vidim o Peloponeze

tinka76
24. jún 2015

@melipa
Musis kliknut na prispevky na stranke... a tam pod prvym prispevkom.

majkacoke
24. jún 2015

@melipa uz zmazali aj tie ich fotky z Efesu😲

melipa
24. jún 2015

@tinka76 - hej uz som to nasla, diki...no tie ich fotky, takých nadhernych fotiek sme uz zopar za cely jun videli, a realita ina...nehadam sa ze tam nemakaju, ale da sa to vsetko zmaknut za par dni???

majkacoke
24. jún 2015

my mame odlet 7.8. Cize by sa dalo este stornovat z poplatkom 30eur na osobu a ani nas nechcu riesit, vraj jednaju len s odletmi 26.6. ti mozu ziadat zmenu. Vsetko sa vraj zo dna na den meni a vsetko bude enonuno😉

tinka76
24. jún 2015

@majkacoke uvidime aky bude ohlas po vikende....

majkacoke
24. jún 2015

@tinka76 no ano, len slovaci tam nie su a prvy budete asi az vy...a nemci nepisu recenzie-asi maju zakaz😉

melipa
24. jún 2015

@majkacoke - takze ti co uz idu v juli a neskor, ti uz nemozeu ziadat zmenu, leb uz im garantuju, ze to bude ok? to si su taki isti, alebo ide len cisto o biznis?...hmm

majkacoke
24. jún 2015

@melipa len aby to vsetko urobili bezpecne, kedze to robia v strese a narychlo...

monika.v
24. jún 2015

V piatok a nedelu maju letiet dalsi, snad posunu nove info

petronela.ficekova
24. jún 2015

@barcabejby takze paci sa vam? Spokojni ste so sluzbami, cistotou hotela, atd.? Podla fotiek fajn, ze? Prosim da sa tam V obchode kupit mlieko, plnotucne? Nasa malaaaa miluje mlieckoooo 🙂 Dakujem.

petronela.ficekova
24. jún 2015

@barcabejby a este 🙂 ake je Tam pocasie? More je teple? Dik 🙂

vika35
24. jún 2015

@petronela.ficekova jasne, ze tam kupis mliekov obchode. ale myslim, ze v pohode bude k mani aj na hotely

katulka74
24. jún 2015

@jankako my sme odchadzali v sobotu v noci z Manavgatu a bolo tam horuco,v piatok sme boli v Side a bolo tam hrozne teplooo

jankako
24. jún 2015

@jankastubka no a až ju boli aj ucho.😳

barcabejby
24. jún 2015

@epelino sme tu do 1.7., ale odchadzame z hotela az vecer... tak to sa snad aj uvidime 🙂 stastnu cestu teda.. a kolko vas to vyslo? Idete cez hydrotour?

barcabejby
24. jún 2015

@petronela.ficekova ano, paci sa nam, cistota na jednotku...a to mlieko, uff, to netusim..my sme sa zatial dostali max 15 min od hotela na promenadu, ale zevraj tu je nedaleko, do 10 min peso nakupne centrum aj trhy.. a mlieko je aj na restike, ale netusim ake...