Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

zuziq8
11. máj 2012

@trpezliva a vy idete odkial?

larmimi
11. máj 2012

baby , ako vas tak citam tak sa modlim nech aj my mame taky cas letu ☹
ideme 3.6. a este nam z cestovky nepovedali casy....myslite ze cestovka keby sa priamo spytam by mohla vediet ?

zuziq8
11. máj 2012

@larmimi fuu myslim si ze cestovka by to uz mala vediet, urcite to vsak uz vie letecka spolocnost, ktorou budete prepraveni a tak isto aj letisko, z ktoreho budete odlietat. 🙂

flori
11. máj 2012

@trpezliva jeej,aj my sme boli v Nashire,bolo fantasticky,krasny resort,konecne niekto,tu na MK sa o Nashire vela nepisalo,kedy ste tam boli?my v auguste

flori
11. máj 2012

nas hotel bol blizko jazera,ale komare tam neboli,tiez som sa toho obavala

trpezliva
11. máj 2012

@flori ja si Ta pamatam,ze si pisala o Nashire. Aj ja som prispela min.rok,ako mojej dcere krasne zaplietli vrkoce. Aj tento rok chceme taky uces🙂. Ten hotel bol fakt uzasny. Tobogany,milion bazenov,super jedlo,animatori..deti si oblubili toho hlavneho veduceho. A vecerne minidisco doteraz spominaju...urcite odporucam tento hotel,tie ktore sa chystate a nemate tip,tak pozrite v ponuke. A dalo sa tam aj dobre chodit behat..;).
@zuziq8 my letime teraz z Viedne. A teda tesim sa velmi,ze pocas dna mame odlet. Minuly rok sme isli z BA a odlet 2:30 v noci...o polnoci budicek,tak to bolo strasne narocne s malymi detmi (1rok a 3roky).strasny plac v lietadle a potom aj ten transfer z letiska sme preplakali:(.tam sme to dospavali 2dni..a ja psychicky spamatavala az do odchodu...a potom to iste.let o 4:40 rano,budicek o 2hej...

ale tak da sa to prezit. Prijemnych zazitkov je viac.

alienka73
12. máj 2012

@trpezliva predpokladam, ze my budeme mat takyto odlet z Turecka, takto rano ☹ . Tak sa mame na co tesit s nasimi drobcami 😖 . Ale tak to je az navrat domov tak dovtedy snad bude dobre 🙂

larmimi
13. máj 2012

baby leti niekto 3.6. ? ja mam predbezny cas rano o 5.00 😝
ako ste to zvladali s malymi detmi? dospavali ste potom cely den ? 😕

jaaty
13. máj 2012

ahoj, bol niekto z Vás v hoteli Papilon Ayscha? Máme letieť 30.6.2012 a uvítam nejaké referencie.

zebricka23
13. máj 2012

@jaaty my ideme 27.6 🙂)) tak sa tam uvidime 🙂

zebricka23
13. máj 2012

@larmimi my sme leteli so synom o 3tej rano......cely cas spal...az do cca pol jednej kym sme sli na letisko....to sa prebral...2 hodky na letisku pobehoval...a potom ako sa zdvihlo lietadlo zaspal, a prespal cely let aj transfer do hotela....a potom sme normalne fungovali....len vecer uz bol skoro unaveny tak odpadol ryhclo....mal cca 1,5 roka
teraz ideme uz aj s dcerkou,bude mat rovnaky vek....a podobny cas odletu.....tak hadam to tiez tak v pohode prebehne

jaaty
13. máj 2012

@zebricka23, ty už vieš aký je dátum odletu? ...a na koľko idete? už si tam bola alebo je to pre Vás nový hotel.
My sme boli minulý rok v kamelya world a hľadali sme niečo podobnej kvality, tak hádam sme dobre vybrali 😀 My máme doma čochvíľa 5 ročnú slečnu, tak bude mať kamaráta 😉

zebricka23
13. máj 2012

@jaaty my ideme cez kartago...a teda viem odlet....letime rano 4.05.....v tomto hoteli sme neboli....boli sme uz v 2 hoteloch v side......ALba queen a iberotel serra palace.....v obidvoch sme boli spokojni, tak hadam aj tu......
vy cez koho idete??moj synator ma 5....cize super 🙂

monikapalo
13. máj 2012

Ahojte, tak uz vieme priblizne cas odletu : 9.6 z KE o 08:00 a prichod do KE 16.6 o 08:00. Ten odlet ma trocha trapi, budeme musiet vstavat skoro rano ☹

mirka907
13. máj 2012

@zebricka23 odkial vies odlet? aj my ideme cez Kartago, len iny termin

zebricka23
13. máj 2012

@mirka907 na stranke kartaga...je tam ze platba a overenie...kliknes na to overenie...a musiszadat var.symbol z faktury a tam ti to vyhodi

mirka907
13. máj 2012

@zebricka23 dakujem...len ja to mam sice z Kartaga ale cez Topas, tak to asi nic....budem musiet cakat 😉

zebricka23
13. máj 2012

@mirka907 ved pripadne cikni do cestovky ....oni uz maju casy odletov.....a kam idete?

mirka907
13. máj 2012

@zebricka23 to ma este cas, len som zvedava aky uzasny cas to bude...lebo z KE je to vzdy "uzasny" cas 😠
ideme tu: http://www.kartago.sk/zajazdy/turecko-antalya/c...

zebricka23
13. máj 2012

@mirka907 co sm pozerala ine cestovky....tak zvacsa to maju z Ke navecer...pripadne cez den.....zato v Ba u to brutal ranne lety......
tak prijemnu dovolenku.....ja sa uz nevem docka

jaaty
13. máj 2012

@zebricka23, tiež ideme cez Kartago. Zatiaľ to je rezervované, pokyny k platbe budem mať zajtra, takže VS faktúry ešte nemám a teda ani hodinu odletu. Keď som sa však na to pýtala,. vravela mi že to ešte nevedia.
Takže ráno ste tam? My sme minulý rok leteli okolo druhej ráno a v hoteli sme boli okolo ôsmej. Poslali nás na raňajky a po nich nás hneď ubytovali- takže úplne super.
Na koľko tam idete? My na 12 dní -t.j. do 11.7.2012

mirka907
13. máj 2012

@zebricka23 z KE bol minuly rok odlet o 8mej vecer...takze dost naprd...lebo z toho dna nemas nic ale platis ho cely...a hlavne niekedy nadranom si az na hotely....prilet naspat bol zas skoro rano...takze o dalsi den menej...to mi dost vadi...ale tak chceli sme Turecko, tak nemam velmi na vyber....vzdy lepsie ako ti, ktori este aj na letisko musia cestovat... ja uz sa tiez neviem dockat....

zebricka23
13. máj 2012

@jaaty ak ti daju ten vs...tak to urob tak ako som pisala mirke.....tam hned zistis odlet...ideme tiez na 11dni...do 7.7

jaaty
13. máj 2012

@zebricka23, hneď zajtra mrknem a dám vedieť. Super, tak sa tam vidíme. Ešte sa ozvem 😉

danula2
13. máj 2012

ahojte kocky, nejdete niekto koncom augusta, zaciatkom septembra 😉 do 5* hotela s ALL s cca 1 rocnym dietatkom ? dajte prosim tipy na hotel
dakujeeeem

baklik
13. máj 2012

@trpezliva joj, no presne pre toto ozelieme dovolenku pravdepodobne tento rok aj my. maly ma len neceleho pol roka, no ale najskor by sme sli v septembri, to by mal vyse 8 mes., ale aj tak.... to by bol iny plac a mrzutost a nechcem ho takto trapit. by som si to ani uzit nemohla, nevraviac o muzovych vycitkach... 😒
ale o rok, ked bude starsi, tak to snad bude lepsie a pojdeme. je to naprd, ze tie lety su v noci. keby cez den, tak celkom v pohode.

neviete nahodou niekto, v akom case byvaju ODLETY z letiska SLIAC?

baklik
13. máj 2012

@monikapalo aj tak je to stale lepsie ako v noci 😉

martuska75
13. máj 2012

@danula2 My ideme 28.8- 7.9 len slečna bude už trošku staršia bude mať 20 mesiacov 🙂 Ideme do Kumkoy Beach & Spa. Ak ti to trochu pomôže 😉

martuska75
13. máj 2012

Baby neviete mi poradiť? Na stránke Hechteru som už našla odletové časy - myslíte že s tým istými lietadlami chodí aj hydrotour ???? Lebo to je rovnaká letecká spoločnosť Travel Service a sedí mi aj termín odletu + počet dní dovolenky. To by bola asi moc veľká náhoda keby to tak nebolo. No ak je to rovnaký let - tak ideme o 4.05 ráno z BA a naspäť o 15.10. No už sa teším v takom prípade ako o druhej v noci strašíme s drobcom na letisku ☹

martuska75
13. máj 2012

@baklik zo Sliača sú samé denné lety - podľa mňa najlepšie: http://www.hechter.sk/turecko/planovane-casy-od...