Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

pegy4
13. sep 2017

@novana my nakoniec letíme v pondelok a vybrali sme cestovku globetravel ...perfekna a milá pani , urcite Vam nieco nájde 🙂

novana
13. sep 2017

@pegy4, ďakujem, my už sme si našli, aj vybavili 🙂 Všetci zamestnanci CK sú milí, ale môžu tiež vybrat len z ponuky, preto ja nechávam výber zásadne na seba.

novana
13. sep 2017

@pegy4 vybrali sme v nemeckej cestovke s tureckým prepravcom.

gabina23
13. sep 2017

@novana Tui Raisen a cez FTI z Viedne a let trval 2 hodiny

novana
13. sep 2017

@gabina23, ďakujem. 🙂

lauraa
14. sep 2017

@novana a kam nakoniec letite? Myslim hotel

janinkad
14. sep 2017

Baby ak budete rozmyslat nad buducorocnou dovolenkou,tak odporucam Severný czprus.kedze mi po 6 rokoch Turecka sme sa rozhodli zmenit,vzhladom aj k situacii v Turecku,zvolii sme tento rok Kaya Artemis a ze top!!! na rok znova.

katus32
14. sep 2017

@janinkad nemali ste pleseň na izbách? Lebo dosť ľudí sa na to stazovalo

novana
14. sep 2017

@lauraa, nakoniec do hotela Royal Wings v Lare. Chcela som do Venossy, ale nebol let do Bodrumu a z Izmiru je to ďaleko.

lauraa
14. sep 2017

@janinkad v ktorych hoteloch ste boli v turecku

1marek
14. sep 2017

Gloria Golf Resort Belek 12 dní super relax v úžasnom zelenom raji. Strava, ubytovanie, služby, drinky, all import alkohol 6 reštaurácií 7 barov mólo s barom niečo úžasné výhľad sme mali na západ na lesopark rozprávka 😀 Resort vhodný pre deti pozvoľný vstup do mora, piesková pláž !! Amfiteáter cca 1000 ľudí a zastrešený s kvalitným programom ... určite sa tam vrátime !!!

katus32
15. sep 2017

Niekto teraz od pondelka v hoteli adalya elite v lare náhodou nebude? 🙂

janinkad
15. sep 2017

@lauraa ahoj.2krat Diamond Beach.Alba resort.Melas hotel.Meryan.potom este v Kemeri raz.

lauraa
15. sep 2017

@janinkad takze si bola v artemis spokojnejsia ako v turecku? My sme tiez zvazovali tento rok a nakoniec sme predsa len leteli do turecka. V com je kaya lepsia ako turecko.

janinkad
16. sep 2017

@lauraa Ano spokojnejsia.je to rezort,nic viac naokolo,nevedela som si to ani predstavit co tam budeme robit vecer napriklad,ale decka isli na disko,potom na animacie a skoncili skoro o 23,tie byvali super.Strava ako lepsie Turecko,vpodstate rovnake,navyse cele poobedie zmrzlina,wafle,piekli gozlemy skoro cely den,a nikdy tam neboli radyako v Turecku.a more??fuu fantazia,teplucke a priezracne,ako v Karibiku,bez jedineho kamienka,vzdy si mala miesto.Izba bola velka,aj ked jedine minus na dovolenke povedal asi kazdy,izba,sem tam nejaka plesen,nie na kazdej izbe.ale to sme pri tom vsetko prehliadali,no kolko casu tam stravis.inak upratane,ciste uteraky.A asi najpodstatnejsie co bolo na dovolenke boli 6 animatori ktorí sa ti postarali o deti ked si chcela.boli od 10 do 13 a potom od 14,30 do 17,skalali z mola,plavali hladali pokladi,stavali hrali,futbal,volejbal.atdto sa neda ani opisat co to bolo za ludi a ak ked si odchadzala decka za nimi plakali.A co je na dovolenke podstatne?aby sa deti nenudili.

mina152
18. sep 2017

@lauraa súhlasim s @janinkad my sme boli v Kaya Artemis ešte v 2013, bol to vtedy myslím rok, čo tento rezort otvorili, takže vlastne ešte všetko nové a zatiaľ výberom stravy ju nikde nič nepredčilo a taktiež pre mňa najkrajšie a najteplejšie more v akom som sa ja kúpala😉

lubko889
19. sep 2017

Nešiel by som do Turecka. ale je to o každom.

martuska2
4. dec 2017

Vyberal uz niekto hotel na leto 2018? A ktory termin by ste mi odporucili skor s 1.5rocnou d erou...16.6 alebo 23.6? Odlet..dakujem. zvazovala som aj Cyprus(kayu) ale tam 7noci stoji ako lepsi hotel v Tr na 11..

1marek
4. dec 2017

Hydrotour už má cenník na leto 2018 Glórie na Beleku sú super po skúsenosti v lete 2017 boli sme 3 rodiny, deti 0,5 r. 3r. a 4r. všetko super asi sa tam vrátime odporúčam
https://www.hydrotour.sk/

lilly30
4. dec 2017

No my už máme tiež vybrané na ďalší rok club nena

lauraa
5. dec 2017

@lilly30 ak ides s detmi nie prilis vhodne more , hlboke , kamene, a v okoli hotela mrtvo, ziadna promenada...

1marek
5. dec 2017

Gloria má 3 hotely Verde, Golf a Serenity je to tak veľký areál, že vláčik to spravy za 20min. tam sa človek nenudí celý deň programy pre deti aj dospelých disco každý večer pre all na pláži a v nočnom klube, večerné programy na obrovskom a zastrešenom amfiteatry cca 1050 ľudí veľmi kvalitné programy a ide pekne rýchlo more má pozvoľný vstup pláž je piesková a iba more vyplaví zopár menších kamienkov boli sme 3 rodiny kopec deti a nikto sa nesťažoval, určite tam pôjdeme znova 🙂 Gloria je Prémiová Dovolenka http://www.gloria.com.tr/en/mainpage
https://www.tripadvisor.sk/Hotel_Review-g312725...
https://www.tripadvisor.sk/Hotel_Review-g312725...

lilly30
6. dec 2017

@lauraa ideme s malým ale nejak mi nevadí viac menej ako aj tento rok sme.boli viac pri bazéne ako v mori

lauraa
6. dec 2017

@lilly30 tak potom ano ked ste viac v bazene ....

martuska2
6. dec 2017

Dievcata poradte mi..dovca s 1.5rocnou dcerkou..zobrat napr.lacnejsi Oleander a zvysi este na 1 dovcu v auguste naor. Bulharsko alebo sa oplati dat dost viac a vybrat si hotel v Lare naor.Miraclecresort? Ide o to ako vyzera dovolenka s tak malym dietatom.ci nie je lepsie az neskor vybrat taky echt dobry hotel s UAI..nebudem aj tak stale s malou pri detskom bazene a na kraji mora a spat na izbe?

baumka
6. dec 2017

@martuska2 možno by postačil aj Oleander. Je tam krásna záhrada,pri mori ste "coby dup". Piesok je jemný a vstup pozvolnejší ako v LAre,kde je skôr hurbozrnný. Nákupy sú pred hotelom,nemusíš chodiť dolmušom. nenachodíte sa toľko,ako vo veľkom areáli a obrovskom hoteli. Malá ešte nepotrebuje nejaké špeci hotely s obrovskými kolotočmi a zábavou 24h denne a vy si tiež viac oddýchnete,keď budete mať všade blízko- k moru, k bazénu, do baru. Môj názor. 🙂

martuska2
6. dec 2017

@baumka
@baumka dakujemm, ale prave pozeram, ze j to len 200e rozdiel ten oleander a miracle :(

baumka
6. dec 2017

@martuska2 Oleander je viac "nemecký" hotel,Miracle je viac medzinárodný.
Oleander má lepšie recenzie,ale ak chceš bližšie k letisku,tak kľudne vezmi tú Laru,ak ťa to tam ťahá. Dcére je to jedno,bude rada,že je s vami. 🙂 🙂

martuska2
6. dec 2017

@baumka dakujem ked ja sama neviem, Oleander vyjde 1800, ale napr v minibare je len voda cista, ale zas mimo hotela je hned zivot butiky a vraj krasne pozvolne more a Miracle za 2000e ae zas UAI, ale mimo hotela nic. Transfer do Side je este ok. Tahá ma aj vychýrený IC green palace ale ten je za 2450e, kebyze robím neváham, ale takto na rodicáku mi je tak luto tých 500e navyse :(
Asi echám rozhodnut muža

baumka
6. dec 2017

@martuska2 A oba pobyty sú na týždeň?
my sme napr. tento rok nemali pivo v minibare a keď sme mali chuť,tak sme si ho kúpili v hotelovom obchode,nebola to nejaká pálka,že by to nešlo. Alebo sme išli na pivo do lobby. Ak by som bola v hoteli,kde je len voda v minibare,tak by som to riešila kúpou nápojov v obchodíku,predsa to nevyjde 100 euro na pobyt,žeby sme na tom skrachovali. Kupovali sme si aj nanuky a stále to vyšlo lepšie,ako keby sme mali všetko v cene a 24 UAI ,takže aj takto sa dá ušetriť. Možno to bude ok,ak rozhodne chlap 🙂