Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

jaaty
10. aug 2011

@gretkab, tak už sme späť ☹ . Kamelya Word je úžasný, napokon sme boli ubytovaní v beach housoch priamo pri pláži a hoci sme do hotela prišli pred ôsmou, o deviatej sme boli vybalení a o 9,15 v bazéne. Boli sme neskutočne spokojní a chcem ísť aj budúci rok 😀

marta2610
10. aug 2011

@jaaty Prosím ťa aký je vstup do mora??Kupovali ste to v zime,alebo teraz v laste??Dík. 😎

janka1
11. aug 2011

ahojte🙂 leti niekto v pondelok 15.8.2011 z KE do Turecka? my ideme do hotela BEL CONTI v BELEKU 🙂 prida sa niekto ? mame 20 mesacneho synceka a 15 rocnu slecnu 🙂

gretkab
11. aug 2011

@jaaty Tak to je super, ze sa vam pacilo! A tie beach houses ste si rovno objednavali, alebo vas tam od niekial prelozili? Tie sa aj nam pacili velmi, len ta cena 😉.

mariabilla
11. aug 2011

@lulu1901 my sme tiez odchadzali o 23.30 z hotela a izbu sme si predlzili do 22.00 viac sa nedalo. Stalo nas to 50 eur.
Inak sme sa mali vypratat do 12.00 hod.

marta2610
11. aug 2011

@janka1 Pozerala som to nádherný areál,super recenzie tak želám krásnu dovolenku.Človek si musí ísť dobyť baterky .

jaaty
11. aug 2011

@gretkab, neobjednávali sme, mali sme byť ubytovaní vo Fulyi. Zrejme pomohlo 10 eur v pase, ochotný recepčný a zrejme čaro osobnosti 😀 , pretože nám to ponúkol on, ukázal a boli sme ihneď ubytovaní, čo bola čistá paráda. Kuk fotky, nejaké mám v albume 😉

monni
11. aug 2011

@jaaty ahoj, tie beachhousy su lepsie ako ubytovanie v hoteli? ako su zariadene? ma detsky bazen aj smyklavky pre male deticky alebo len tobogany? dakujem

jaaty
11. aug 2011

@monni, čo sa týka ubytovania, nemám z čím porovnávať, pretože sme tam boli prvý krát -v tom Ti poradí skôr @gretkab. Každopádne nám to vyhovovalo, pretože je to cca 10m od pláže a od bazénov cca 30 m. Ak potrebuješ na WC či niečo z izby, si tam coby dup. Navyše je to tam kľudné, nehučí tam hudba, cez zatvorené dvere počuješ more 😀. Patrí k nemu predzáhradka s lehátkami a slnečníkom, čo som ocenila, keď Hanka s manželom po obede spali. Vzala som si knihu, nápoj z minibaru, ľahla si pod palmu a hodinku dve si v kľude čítala. Paráda 😀 😀 😀
Detský bazén má 40 cm vody, jednu úplne maličkú šmykľavku, hada a v strede chobotničku (niečo je vidieť aj v mojom albume). Neviem koľko majú tvoje deti rokov, ale tú chobotničku Hanka zvládala minulý rok na Kréte úplne hravo a to mala 3 roky

viktoriavv
11. aug 2011

ja sice neletim do Turecka ale na Maltu...rozmyslali sme, ze si vezmeme nejaky hotel, ale kedze z kazdej strany sa na nas valia negativne recenzie, radsej sme stavili na prazdninovy domcek cez http://www.casamundo.sk/ Akoze minule sme boli tiez tak, a nesklamali sme sa...aaale keby sme v buducnosti chceli ist do nejakeho prijemneho (samozrejme nie predrazeneho 😉 ) hotela, mate nejaku odskusanu cestovku, ktora vas este nikdy nesklamala??teda ja som v tychto veciach dost strachoput, tak si rada necham poradit 😅

janka1
11. aug 2011

@marta2610 dakujeme velmi pekne🙂 nejdeme 1x do Turecka ,a le tentokrat sme zvolili BELEK kvoli malemu , ptedsa len je blizsie k letisku 🙂

gretkab
11. aug 2011

@jaaty No cista zavist zo mna hovori 🙂. SUPER!!!
@monni Tie plazove domceky su v kazdom pripade najdrahsie z celeho komplexu 😉. Mne sa tiez pacili hlavne preto, ze boli blizko aj mora aj bazena pri hoteli Selin, kam sme chodili vsetky 3 roky. Ja som ho inak vo vnutri nikdy nevidela, ale vsetci ho velmi chvalili. Ubytko je inak super aj v Seline, aj vo Fulyi (ale tam su malilinke izby) a v Holiday Village vyslovene zavisi, aku izbu dostanes a kde.

jaaty
11. aug 2011

@gretkab 😀 😀 😀 , ďakujem aj za tvoje odporúčanie. My sme boli veru nadšení 😀

monni
11. aug 2011

@jaaty
@gretkab dakujem kocky. a cez aku cestovku ste boli?

gretkab
12. aug 2011

@monni Prvy rok Firotour (najdrahsi), druhy rok Kartago (super, ale tento rok vobec nema ubytko pre rodinu s 2 detmi), tento rok nemecka FTI touristik (kupovane cez Centrum cestovania v Poluse - leteli sme z Viedne, cenovo inak porovnatelne s Kartagom).
Ale inak Firotour ma teraz v lastminutoch dobre ceny na holiday village.

jaaty
12. aug 2011

@monni my sme išli s Kartagom (2 dospelé osoby a jedno dieťa)-kupované 1. júna

petrark
12. aug 2011

baby a kolko vas vysla dovolenka celkovo 2 dospely a 2 deti do 7 rokov, sme chceli ist do chorvatska ale ste mi tu urobili chut na Turecko, tak zo vsetkymi priplatkami

gretkab
12. aug 2011

@petrark 3586 € 2 dospeli, 2 deti do 6 rokov - 14 dni, kupovane v decembri.

marta2610
12. aug 2011

Keď sme pri tom podľa vás čo je lepšie kupovať to v predstihu,alebo Last minute????

jaaty
12. aug 2011

myslím, že last minute vyjde lacnejšie, musíš však počítať s rizikom, že sa nedostaneš do hotelu, do ktorého chceš.
Minulý rok som pozerala Kamelya word ako last minute od augusta do septembra a bez šance. Tento rok som zájazd kupovala 1. júna
Takže ak ti je jedno kam pôjdeš, krajina či hotel. počkaj na last minute

marta2610
12. aug 2011

@jaaty Dík sa my zdá,že ani tento rok neni v Laste.

zebricka23
12. aug 2011

@marta2610 v laste som ho videla dnes vo firotoure......a da sa kupit aj cez www.airstop.sk aj village,aj selin aj fulya

cipinko
12. aug 2011

ja by som sa rada informovala, že či niekto bol v Turecko- oblast Kemer a hotel Corinthia Tekirova lebo ideme o 2 týždne aj s dcérkou ako ste boli spokojní.Dakujem

marta2610
13. aug 2011

@zebricka23 A podľa Teba ktorý je lepší pre detičky.Ďakujem . 😎

zebricka23
13. aug 2011

@marta2610 co myslis tu kamelyu???tam som nebola tak neporadim....ja som len reagovala na prispevok vyssie 🙂

jaaty
13. aug 2011

@marta2610 hotel kamelya word je pre deti ako stvrený

cipinko
13. aug 2011

Baby ked nemáte vy osobnu skusenost s Corinthiou, nepoznáte niekoho kto má?
Dakujem vám pekne 🙂

silerovav
13. aug 2011

@zebricka23 - chystáte se do Clubu belinda? My letíme 4.9., psala @mizu24 že oni letí 5.9. a @kazdovci je tam tuším teď... pokud už jsi zpátky, napiš prosím jak bylo...díky 🙂 Jinak se už těšíme, recenze jsou fajn.

danielitta909
14. aug 2011

@zuzuh Ahoj, my letime 23.8. tiez, ale budeme v Albe Qeen....ked som sa pytala na rozdiel medzi tymito dvomi, tak mi vraveli akurat, ze obe su velmi vhodne pre deti, Resort je starsi hotel, ale ma krasnu zahradu / proste vegetaciu, lebo Qeen je novy a nema este zelen/......ze pre deti do jedneho roka, ako mame my by bol vhodnejsi Resort kvoli tej zeleni, pre starsie deti vraj Qeen,lebo ma super tobogany....ale ze v oboch je super......🙂

zdenka_pp
14. aug 2011

Ahojte, bol niekto teraz čerstvo, alebo sa chystá do Nashira Resort? Letíme 23.8. z KE.