Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

tanija133
25. jún 2012

@emily327 milka ,aj deticky plati a15E vizum?

zebricka23
25. jún 2012

@tanija133 hej aj deti platia 15eur

tanija133
25. jún 2012

@zebricka23 Dakujem 🙂 aj som si myslela....

billam
25. jún 2012

Neviete nahodou o nejakom resorte, kde je pre deti aj lunapark - priamo v hotelovom komplexe?...my sme boli v Pemar beach resorte, tam bol a odvtedy chcu ist deti len tam, kde su kolotoce 🙂

katun
25. jún 2012

@billam moj syn ide uz pozajtra s babkou a dedkom do Royal Dragon hotela v Side, ma aj kolotoce 😉 vygoogli si ten hotel a pozri, ci by ti vyhovoval. idu cez rakusku cestovku alltours, tak som zvedava, ci si budu pochvalovat 😎

billam
25. jún 2012

@katun ďakujem, idem pozrieť 🙂

billam
25. jún 2012

@katun no fiha, vyzerá to perfektne...tak potom mi prosím napis, ako sa tam mali 🙂 ďakujem 🙂

katun
25. jún 2012

@billam jasne, dam ti vediet, dufam, ze vsetko bude ok

emily327
25. jún 2012

@tanija133 ano ano, 45 eur sme vysolili hned po prilete na letisku ;)

evaviki
25. jún 2012

Pls, cez ake cestovky kupujete? Rodicia hladaju zajazd, idu s dvoma detmi, takže chcu animacny program, ale chcu ist rakuskou, prip. německou cestovkou.. To ale zase pochybujem, ze tam bude SR animátor...

zebricka23
25. jún 2012

@jaaty zbalene???

tusim tu viacere letite zajtra....ide este niekto z BA zajra o 23,25HOd???

billam
25. jún 2012

My kupujeme cez azur reisen... Neviem ci v Turecku sú slvenski animatori... Je tam totiz 90% Rusov.

evaviki
25. jún 2012

@billam no my sme mali mat minule leto v Side ČR animatorku, nakoniec to bola madarka, ktorá mala byt animatorka aj pře SR, ČR. Ale slovensky věděla doooost zle, takže mala problém dohovorit sa so mnou, nieto este s dietatom..

jaaty
26. jún 2012

@zebricka23 ahoj, zbalené ešte nemáme, to nás čaká dnes. Práve sa chystám dokúpiť nejakú kozmetiku a vodu na cestu pre Hanku a keď sa naobedujeme, budeme baliť. Počítam, že mi to nezaberie viac ako hodinu, tak snáď nebudeme meškať 😀
Večer sa vidíme 😉

martabalalajka
26. jún 2012

@jarus1 Ahoj, my sa chystame s detmi 20.7...Aj vy?

martabalalajka
26. jún 2012

@abbey1 Ahoj, prave citam, ze idete do oblasti SIDE...Mozem vediet do akeho hotela idete? My tam tiez ideme v july...dakujem

grimaska4
26. jún 2012

@evaviki
animatori su vascinou nemecky hovoriaci 😉

jarus1
26. jún 2012

@martabalalajka no ja zatiaľ nemám pevný termín, ale ten váš by mi vyhovoval 🙂

abbey1
26. jún 2012

@martabalalajka Ideme do Club Belinda Beach. Teda dúfam, že ideme. Malú začal strašiť zúbok, tak sme dnes obehávali zubárku,... 😠 😠 😠

martabalalajka
26. jún 2012

@abbey1 Jaaaj, snad to zvladnete a prajem Vam krasnu dovolenku 🙂

christie
26. jún 2012

@zebricka23 Stastnu cestu
My sme boli s malymi v Beleku - Magic Life Imperial Belek. Boli sme spokojni. Strava OK, aktivity OK, izby OK, ked sme si vypytali kanvicu na vodu, doniesli, dokonca prvy den aj vodu na mlieko, potom sme si sami bravali. Na izbe boli aj kose na plienky, zatvorene, takze fajnovo 🙂
Leteli sme z Viedne s Austrianom a let bol OK, tam ani meskanie, naspat pol hodinku sme meskali, ale inak v pohode 🙂 a vybavovala som to cez Millennium Travel - odporucam

martuska75
26. jún 2012

@evaviki my ideme so slovenskou cestovkou práve preto - pochybujem že rakúska cetsovka drží slovenských animátorov, prečo by to robili. To by musela byť iná náhoda že majú nejakých brigádnikov zo SR.

janulka32
26. jún 2012

@evaviki Chcela som tak všeobecne, služby, pláž, jedlo, cesta z letiska, animátori 🙂))dik 🙂

janulka32
26. jún 2012

@zebricka23 Chcela som tak všeobecne, služby, pláž, jedlo, cesta z letiska, animátori 🙂)dik

evaviki
26. jún 2012

@janulka32 sluzby,jedlo,ubytko super,vsetko pekne,ciste, udryiavane..Strava bila fajn,akurat tten detsky bufet boli stale hranolky,obcas parky,cestoviny,vyprazaane kura.. nic moc teda,ale dalo sa mu v pohode vybrat z dospelackeho jedla.. ovocia tiez bolo dost.. chovanie personalu bolo v pohode,plaz pekna,cista,dobry vstup do mora,dostatok lehatiek.. Animatorov sme nevyuzili,maly nemal ani tr roky a okrem toho slecna,co mala byt sr animatorka,tak bola madaarka a slovensky vedela velmi zle. Ale co si pamstam,tak detske disco boli vecer,malovali detom na tvar,brali ich na veceru, kreslili s nimi,stavali na plazi hrad z piesku.. myslim,ze budete moc spokojny..

janulka32
27. jún 2012

@evaviki a transfer z letiska trvá asi kolko? dakujem moc 😉

emily327
27. jún 2012

@martuska75 my sme boli so slovenskou cestovkou a ziaden slovensky animator tam nebol.... ale nam to vobec nevadilo ;)

billam
27. jún 2012

Vacsinou su animatori z Turecka a Ruska, menej z Nemecka...o slovenských/ceskych som ani nepocula 🙂)))

evaviki
27. jún 2012

@janulka32 nepamatam si presne,mam pocit,ze.nieco cez hodinu.. maly sa akurat stihol vyspat.. a vystupovali sme hned druhy hotel..

katka008
27. jún 2012

Ahojte, letite niekto v piatok do Bodrum milas? My sme vybrali hotel venosa. Bol tam niekto? 🙂