Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

kosska3003
23. jún 2015

@luba142 egejske mas v izmire tak kde ides ty je stredozemne

brise
23. jún 2015

Dievcata asi takto, viac sme nestihli utekali sme odtial preeec ;)

ksts
23. jún 2015

@lenkaoravcova mám prosbičku chcela by som videt fotečky pláž jaká je v Meryan,nemáte náhodou na FB fotečky,ze by som si vas pridala a podívala sa ak vám to nevadí,je pláž vhodná i pre malé deti a jak ste boli spokojný s jedlom.Dakujem za info.

ksts
23. jún 2015

Mám prosbičku hezký Top hotel pekný pre detičky aby bola pekná pláž Colakli, Evrenski alebo Kumkoy,máme rádi trochu luxusnejší hotely,že od hotela sa odvíjajú i služby.Dakujem za doporučenie.

zebricka23
23. jún 2015

@brise....a izbu si nefotila???no skoda ze to takto dopadlo......a @medo tam zostala???ostal tam niekto?ci vsetci isli do nahradneho hotela.......kolko ludi tam islo????

nikinka1111
23. jún 2015

@ksts Adalya ocean

erinka123
23. jún 2015

@brise to mi je luto ako vam to dopadlo , do toho hotela som chcela ist este som cakala kym jedna kocka pride a napise ako bolo tusim medo ma nik , a kolkych vas premiestnili do ineho hotela ci len vasu rodinu?

erinka123
23. jún 2015

@tinka76 ty kedy mas ist do Efesu? Ci zmenis hotel?

tinka76
23. jún 2015

@erinka123 mali by sme ist 3.7. ... ale potom vsetkom co som videla ... chcem zmenit hotel... ale netusim co mi povedia v CK

erinka123
23. jún 2015

@tinka76 po tychto fotkach by som ani ja nevahala menit hotel , pri tom na ich stranke (myslim hotela ,fb) maju neskutocne krasne fotky aj zo zakaznikmi a ked som toto videla tak normalne nechapem ... Drzim palce nech sa ti to v CK podari ...

majkacoke
23. jún 2015

@brise dakujeme za fotky aj za info🙂 myslis, ze ak dostavaju tobogany a vsetko ostatne, ze to bude fajn hotel, Ako sa ti pozdavala plaz a celkovo hotel odhliadnuc od tych nedorobenych veci? Dakujem a prajem uz len krasne dovolenkove dnicky😉

brise
23. jún 2015

@majkacoke
Ano podla mna tak mozno buduci rok ;) inak vnuuuutro hotela je kraaaasne ozaj trosku odflakli ten vojkajsok, ci to je archeol vykopavkami netusim ;(

jaaty
23. jún 2015

@tinka76 keď budeš na tom trvať, určite ti hotel zmenia. My a zebricka23 sme mali minulý rok zaplatený hotel nashira resort - tiež nám tvrdili, že je to tam super, že sa zmenil majiteľ a všetko je OK. No potom čo sa stále objavovali negatívne recenzie sme žiadali zmenu hotela, aj keď nie na poslednú chvíľu. Vymenili nám to za 33 eur poplatok, no vo Vašom prípade by som trvala na výmene bez poplatku.

harvinka12
23. jún 2015

@giugia Ahoj, my sme sa prave vratili z Titanicu ... v pohode sme tam chodili v kratasoch, ale Rusky tam chodili nahodene ako fakt na naky banket 🙂

adka_m
23. jún 2015

@jaaty ahoj, prosím ta ako dlho pred dovolenkou vám vymenili hotel a ten poplatok bol za osobu alebo celkovo? A to ste žiadali výmenu, že vy ste povedali kam chcete ísť, alebo oni vám navrhli hotel. Daj mi prosím vedieť, lebo aj my máme ísť v auguste do toho nešťastného efesu

giugia
23. jún 2015

@harvinka12 ahojjj.....jeejjjj.....ďakujem za odpoveď. ..si zlatá. ...tak super,aspon ze taka pohoda. ..a čo. ..spokojná?či cakala si viac....a Slovákov tam bolo veľa či pomenej. .stravovanie v pohode či Veľa ľudí,malo miesta na sedenie. ...som velmi zvedavá. ..... 🙂

majkacoke
23. jún 2015

@adka_m pisala som ti spravu😉 do 36dni pred odletom je mozne stornovat zajazd, alebo vymenit za iny s pokutou 30eur na osobu...

adka_m
23. jún 2015

@majkacoke už som ti pisala 🙂

harvinka12
23. jún 2015

@giugia boli sme v TUR prvy krat, takze to nemam velmi s cim porovnat, takze boli sme spokojni ... bolisme tam na odporucenie kamosky, co tam bola pred dvoma rokmi, Slovaci, co sme tam stretli, tak tiez si pochvalovali ... Rusov tam bolo asi tak 50percent, ostatne bolo zmeska Holandanov, Nemcov, Slovakov, pomenej, Anglanov .. s nicim sme nemali problem ... jedine vytahy su take trochu nesikovne, mohli by byt vacsie, ked sa tam chces s kocarom natrepat a teda rodin s detmi tam bolo hodne a tiez v takych divnych intervaloch chodia, ale viac ako 5minut sme nikdy necakali, sak si na dovci, tak niet sa kam ponahlat ;) RAnajky a obedy boli v klude, vecere uz byvali viac zaludnene, ale jedalen je obrovska, tak sa tam da hybat .. Rusi uplne v pohode, praveze sa nase decka vzdy na plazi k nakej ruskej rodinke pridali ... Slovakov tam este velmi nebolo, my sme boli 9-19jun, pocko akurat, nie este velmi horucavy, more tiez uz vcelku teple, bazeny super, vecer vzdy minidisko pre deticky, urcite by som isla tam opat ... na plazi ziadna tlacenica, ani v bazenoch ...tak ale neboli sme v hlavnej sezone, tak neviem, ako to tam bude s obsadenostou teraz ...

nicky04
23. jún 2015

@giugia My sme boli v Titanicu dva roky po sebe (2013,2014) a ideme aj teraz 😂. Stačia kraťasy.

giugia
23. jún 2015

@harvinka12 ....bol tam aj nejaký detský bufet ja mam 11mes.babo a štvorročnu
..a este by ma zaujímalo ci sa dali plazove osušky v pohode požičať....Niekto mi spiminal ze v malom bazene je take tienidlo aby nesvietilo ns deti priame slnko-je to pravda.....nakupne moznosti mimo hotela su nejake....hmmmm

giugia
23. jún 2015

@nicky04 tak vám sa tam musí velmi páčiť a kedy idete...

nicky04
23. jún 2015

@giugia Tak pochodili sme už toho dosť. Hlavne je to blízko letiska. A je tam plavecky bazén kedže dcéra tam trénuje. Chcela som už niečo ine v Lare ale nikde asi neni plavecky bazén. Ideme 4 júla. Urcite sa Vám bude páčiť. Síce nemám malé deti ale je tam všetko pre každého. A nákupných možnosti plno 😁

harvinka12
23. jún 2015

plazove osusky sa daju pozicat aj vymenit pocas celeho dna, je tam tienidlo v malom bazene, akoze nie na cely bazen, ale pod takou smykalkou, ale je to dost velke tienidlo... blizko hotela je taky maly bazar a dalej bol este naky obchodak, ale neboli sme tam, takze neviem, co tam maju ... je tam bufet pre deti, ale nic specialne, tusim spagety, nugetky tam boli, ja som davala nasim (1.5 a 3r) z normalneho bufetu, je tam aj dietny bufet (hned na zaciatku v strede taky pult), kde bolo vzdy nake varene masko, zelenina, zemiaky, polievka, takze skor z toho mozes dat, su tam aj mixery a mikrovlnka v tej casti jedalne vyhradenej pre deti (hned nalavo pri vstupe do jedalne), su tam aj male stoly so stolickami, ale aj normalne detske stolicky na kolieskach, ktore si prisunies k normalnemu stolu

giugia
23. jún 2015

@harvinka12 no super....dakujem velmi pekne za objasnenie. ..ozaj a wifi len na recepcii ci v celom hoteli ....

giugia
23. jún 2015

@harvinka12 ....este sacta opytam brala si kočík...na letisku v poho...vylozili ti ho po prilete pri lietadle ci az v priletovej hale...mala si aj obal na kočík ,ci len tak si ho dala.....

giugia
23. jún 2015

@nicky04 my sa štvrtého vraciame späť. ....tak sa vystriedame 😉 tie nakupne možnosti su ďaleko. ..kočka mi pisala ,ze pri hoteli je taky menší bazár a potom niekde ďalej,ale ze tam uz nebola...hmmm

nicky04
23. jún 2015

@giugia ako vyjdeš z hotela na druhej strane je menší bazár. Keď ho obides je hlavná cesta dáš sa vpravo a tam je dlha ulica bazárov vrátane obchodného domu.

giugia
23. jún 2015

@nicky04 jeej....super. .a hotel ma aj nejakú cukrarnicku kde sa da posedieť na kavicke a tak 🙂 🙂 tato dovolenka je prekvapki pre staršiu dceru a manžela. ..oni vedia len ze idu do turecka 😀 😀 😀 tak vyzvedam od teba aby som bola navvšetko pripravená. .....a bola to pre nich krasna dovolenka 😉

nicky04
23. jún 2015

@giugia Ak to ešte funguje tak pri lobby bare v hoteli bola cukráreň otvorená o 16 hod. Mali tam zákusky zmrzku bagety kávu a tak. Ale doporučujem ( teda ak sa zdrziavate viac pri mori ) rezervovať si na plazi cabanu ( je za poplatok) a tam vas cely deň čašník obsluhuje. Nosí tam pitie, ovocie, obed, zmrzlinovej poháre no čo chceš.