Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

martina1305
23. jún 2015

@tinka76 co Ti napisala pani na FB?

tinka76
23. jún 2015

Volala som prave do centraly Hydrotour... a tam ked som povedala "carovne" slovo Efes Royal, tak ma hned prepojili na pani hlavnu managerku p.Varinsku. Vraj sa odtial len vcera vratila a vraj to nie je az take zle ako vznika panika... Nedorobeny je vraj len aquapark pre dospelych. Detsku cast nieco uz spustili a nieco spustia dnes-zajtra. Vraj je sklz kvoli nejakym vykopavkam. Amfiteater vraj bude fungovat a do 3.7. by uz malo vsetko. Ak nie vraj to budu riesit vstupmi do blizkeho aquaparku... ale vraj to len pre terajsich lebo kym pojdeme my uz to bude dorobene. Tak som zvedava... velmi by som CHCELA tymto upokojujucim slovam verit....

tinka76
23. jún 2015

@martina1305 zatial nič

martina1305
23. jún 2015

@tinka76 tak sa nechame prekvapit!

tinka76
23. jún 2015

@martina1305 asi ano. Uvidime co este bude pisat @brise , a budem verit v peknu dovolenku...

ewelinna
23. jún 2015

@tinka76 Ďakujeme za infosky 😵

adka_m
23. jún 2015

@tinka76 vďaka za info, no nič iné ako veriť nám už nezostáva ☹

melipa
23. jún 2015

@tinka76, @majkacoke, @adka_m, @martina_1305 - pozrite si FB, uz sa tam ozyva viac ludi co su tam, stylom "ani sem nechodte" 😖

barcabejby
23. jún 2015

@epelino sme na 11 dni, isli sme 20.6. o 20:20 a odchadzame 1.7.z hotela po osmej vecer a odlet o 00:40 , na sedem dni uz nepojdeme, clovek kym sa poriadne rozhliadne uz musi ist domov, teda aspon nasa skusenost. Nas to vyslo 2019 eur pre styroch mala ma 3,5 a maly 9 mesiacov. V pohode tu davam jest aj malemu, on zje vsetko, ale vzdy je tu nejaka dusena, grilovana zelenina, ryza, maso na grile, tak sa da vybrat..je tu aj herna ale skor pre vacsie deti, sice je tam kolotoc maly pre deticky a vonku len take skromne ihrisko, ale tiez staci.. pridam fotky, ale asi az z domu, teraz na to nie je mov cas... a hlavne pomale wifi..vyhlad mame nie na areal hotela ale mimo, na druhy hotel, sme uplne posledna izba na tretom poschodi

majkacoke
23. jún 2015

@melipa biedna slovac setri na dovolenku, pol roka pocita dni do odletu, sniva ake to tam bude uzasne, biely piesok z egypta, impozantny exluzivny palac a nakoniec dostane po papuli a moze zasa pol roka spominat ako sa nechal oklamat. Nielen politici klamu :-/

evita68
23. jún 2015

@majkacoke súhlasím s tebou, ale mnohí si za to môžu sami.. nepôjdem predsa do nového hotela, ktorý nemá žiadne recenzie, nie je ešte postavený, ani zabehnutý.. si viem predstaviť ten chaos, kým to tam začne frčať.. pár krát som tu sama dala super recenziu na super hotel - z vlastnej skúsenosti, nikto ani slovo.. aj kočky dávajú dobré recenzie na hotely, kde boli, neviem, načo ľudia investujú toľké peniaze do neznáma..

majkacoke
23. jún 2015

aj ty mas pravdu😉 no vzdy sa musi najst par naivnych, vdaka ktorym ten hotel rozbehnu🙂

epelino
23. jún 2015

@barcabejby dakujem ti a more je blizko?

popova
23. jún 2015

@katusiatenko chceli sme ist raz cez ck Solvex a pani v cestovke /čo sú predaj zajazdov roznych ck / mi povedala , nech to ani neskúšam, tak asi takto.....

katulka74
23. jún 2015

Ahojte,my sme sa v sobotu vratili v noci z Antalya,boli sme v Sentido Turan Prince na 11 dni ,bolo supeeeeer,odporucam hotel hlavne pe deticky, strava taktiez super.

popova
23. jún 2015

@evita68 Moja reč- nešla by som do hotela ktorý ešte nieje hotový respekt nie sú na neho žiadne recenzie,to nie je na vine first munute tiež kupujeme first minute ,ale len overené hotely pozerám ,a tak sa rozhodujem, moj názor,známa bola minulé leto tiež v novootvorenom hoteli - Nedokončenom MAYA WORLD a celý čas cestou domou nadávala.... Tak nech vám to žienky urobia do tých vašich odletov ,aby ste si to užili

suzim
23. jún 2015

@epelino tak uz mame po dovolenke.....ale turecko prvy a posledny raz...v hoteli vobec nieje potrebne tak vybavene fitko ako je tam kedze su tam same kopce a schody a ked byvate v bungalove tak je to este dalej....vela ludi kedze je to tak velky komplex ale tobogany aj decke aj tie velke su ozaj super.....to sa nam pacilo najviac.....ale more....nic moc na to ze uvadzali ze jedna z najkrajsich plazi turecka....my sme doteraz chodili do grecka a more bolo krasne ale toto bolo divne aj na fotkach vobec nema modru farbu ale hnedu....ale v mestecku kusok odtial sa dalo fajn nakupit....strava mne osobne moc nechutila este ze mali kopec sladuckych melonov.....takze z mojej strany velka ale velka slabota....uz do turecka nepojdeme.....

hasleerka
23. jún 2015

@suzim kde presne ste boli???

lauraa
23. jún 2015

@suzim kde ste boli?

epelino
23. jún 2015

@suzim dakujem ti za info,tak hovoris, ze mohlo byt aj lepsie, vsak. a vyhlad bol pekny aspon? ja stale hladam LM, uz tiez zvazujem aj Grecko, hoci sme chceli ist do Turecka, min. rok sme boli na Krete v Petra Mare a bolo vynikajuco.

tinka76
23. jún 2015

Hydrotour dal vyhlasenie na FB

nefertitka
23. jún 2015

@suzim a uz ste boli predtym niekde v Turecku?Lebo kazdy hotel ma inu plaz a podla jednej skusenosti z hotela sudit celu krajinu, no neviem. Kde ste to boli?

My sme boli uz styri krat v Turecku a nedam nan dopustit

majkacoke
23. jún 2015

@tinka76 dobre stresy😲 snad dostali aspon kvalitny hotel ako nahradu...

hvaculkova
23. jún 2015

Ahojte kočky,
letíte niekto 30.6. o 4:20 z Ba,do Antalye??

brise
23. jún 2015

Ahojte, ano poviem vam hroza ani jeden tobogan nejde, a detsky bazen?

martina1305
23. jún 2015

@brise OMG!

suzim
23. jún 2015

@hasleerka egejska riviera hotel onyria claros beach

suzim
23. jún 2015

@lauraa egejska riviera hotel onyria claros beach

suzim
23. jún 2015

@epelino kreta sama o sebe nic moc ale urcite krajsie a to ovela krajsie plaze ako turecko....ale plaz elafonisi je bohovska....urcite sa chceme na kretu este raz vybrat hlavne kvoli tejto plazi....je to parada....

majkacoke
23. jún 2015

@brise a vyzera to, ze sa to zlepsi? ale mame ist inam?