Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

zazova
11. jún 2015

@sonia1712 Bola som v hoteli Marti myra v roku 2012, bola to zatial nasa najlepsia dovolenka..Mozem poskytnut podrobne info o tomto hotelu.Tento rok ideme znova , odlet 29.7 ma 11 dni

upam
11. jún 2015

@danulkaja1 my o tyzden do alba resort s 1.5 rocnou babulou to sme kusok od seba

jankastubka
11. jún 2015

Neviete, ci je dost teple more turecku uz?

kosska3003
11. jún 2015

@jankastubka more je teple v pohodemi tamdeti idu bez revuani sa neotuzujeme postupne idene a nechvuani von ist

deny3
11. jún 2015

@popova to už teraz vieš čas odletu? my ideme o necelý mesiac a netuším čas odletu.

andys11
11. jún 2015

my ideme o dva tyzdne do hotela miracle resort v lare. dufam, ze to bol dobry vyber. Ozvem sa po dovolenke. Tiez by ma zaujimalo, ci je more uz teple. a cas odletu a priletu nam este oficialne cestovka neoznamila. Ale mam znamu, ktora tam pracuje a napadlo ma, ze to skusim cez nu. Tak odlet 11,15. vyhovuje uplne. odlet z turecka domov 22,30. nevadi. skusime doplatit tu izbu na den. ja som spokojna.

danulkaja1
11. jún 2015

@andys11 tak tomu už fakt nerozumiem,my ideme o týždeň,tiež nevieme ešte časy odletov,ako je možné,že vám ich nepovedia,ale známa ich už vie?to ich do poslednej chvíle zatajujú,či čo?

abbey1
11. jún 2015

@danulkaja1 Cestovky dostávajú časy odletov v predstihu, ale aj im ich na poslednú chvíľu často menia. Preto a zasielajú konečné info až cca 10 dní pred odletom.

lucica
11. jún 2015

@danulkaja1 mne nik nedal vediet este odlet, ideme az o mesiac, ale na stranke kartaga som si ho pozrela na zaklade cisla zajazdu. Ale neberiem ho zatial za 100%, može sa to zmeniť, cestovka zatial oficialne nič nepovedala

katariang
12. jún 2015

Niekto dnes Pemar beach resort Side odlet z BA 11:05 na obed))))

lauraa
12. jún 2015

@jankako uz dovolenkujete?

jankastubka
12. jún 2015

@katariang ja som vcera rezervovala dva hoteli a jeden bol pemar, uvidime co mi napisu. Chceme isf v nedelu, tak mozno sa vidime hee hee.

jaaty
12. jún 2015

@zazova Ahoj, aj ja poprosím o info o hoteli Marti myra- aká je pláž, ubytko, jedlo, animácie, na čo si treba dať pozor., prípadne tip na výlet. Ideme 11.7. ďakujeééém

jankako
12. jún 2015

@lauraa 21.6 letime

jankako
12. jún 2015

@danulkaja1 nám mes. pred dovcou zmenili let a úplne info s pokynmi dostaneme 5dni pred terminom

lauraa
12. jún 2015

@jankako take netypicke pre rakuske cestovky 5 dni pred odletom...

lauraa
12. jún 2015

Neviem ci SA mi to len zda ale tento rok je vela LM a super ceny na Turecko... Minuly rok nebolo z coho vyberat, vsetko SA predalo este v zime...

popova
12. jún 2015

@deny3 ano viem ,ideme 1.8. o 17.50 zistiš si to cez čislo zmluva cez net zadaj link Overenie letu cez Kartago mi ideme cez Kartago a potom napiš do takej kolonky čislo zmluvy a vyhodí Ti čas odletu .Stále si to takto overujeme neviem či to má aj iná cestovka takto ,pekný den.

iloveme
12. jún 2015

@sonia1712 aj ja sa uz neviem dockat, hlavne sa tesim na tu nadhernu zahradu a samu zelen 🙂 No ja balim iba den pred tym, aj ked najradsej by som balila uz teraz 😉

deny3
12. jún 2015

@popova nejdeme cez kartago, ale aj tak vyskúšam 😀 susedia išli minulú sobotu a tiež odlietali o 17.55, čas o ničom, ale tak čo už 😒

erikajanik
12. jún 2015

@deny3 No my sme mali casy na zmluve- boli sice predbezne, ale nic sa nakoniec nezmenilo.

jankako
12. jún 2015

@lauraa no vidíš..

erikajanik
12. jún 2015

@sakura77 To ste platili cisto len za izbu do 22h, alebo to bola cena az do nasl. dna? Bola v tom aj strava?

epelino
12. jún 2015

@lauraa vyborne ceny su teraz,najma hydrotour pekne hotely ajdobre ceny..my chceme ist nakonci juna tak som zvedava ci nieco bude....

sakura77
12. jún 2015

@erikajanik To bolo do 18 tej myslím. .mali to tam ako last check out -mali sme odchod z hotela tak nejak aj...Z hotela ideš aj tri hodky pred odletom -záleží koľko ste od letiska. Strava služby všetko platilo keďže náramky nám ostali až do odchodu.

vevka02
12. jún 2015

Baby prosim vas.. Mala mi asi po ceste na letisko asi zaspi v aute, potom ju chcem do kocika prelozit a pri letisku kruuuzit..len ked sa oznacuje aj kocik na check ine, ako to mam spravit..ako dlho pred odletom sa vlastne otvara check in? Alebo skor zatvara..ze by som pockala kym sa zobudi..alebo nie? Uff pomozte mi rozlusknut tento moj hlavolam 😀 😀

vika35
12. jún 2015

@vevka02 ona ti moze v tom kociariku spinkat, na chcek-in ti iba nalepia pasku a kociarik odovzdas az pre lietadlom.

vevka02
12. jún 2015

@vika35 no len ja sa prave toho bojim, ze sa mi tam zobudi.. neda sa asi ta nalepka zobrat, ze by som si ju sama dala, ze?

melipa
12. jún 2015

Tie co mate neskore odlety, my sme tiez odchadzali z hotela minuly rok o siedmej vecer...kufre sme nechali v miestnosti na to urcenej pri recepcii a osobne veci - kabelku, oblecenie na cestu a pod. sme dali do uzamykatelnej skrinky v dalsej miestnosti, ktoru mal hotel prave pre tychto odchadzajucich hosti k dispozicii. Tam boli tie uzamykatelne skrinky s uterakom na plaz aj do sprchy, tusim dve sprchy, fen, toaletny stolik...cize o siestej sme prisli z plaze, osprchovali sa, prezliekli na cestu a s pocitom dokonale vyuziteho dna sme vecer cestovali domov. O styri hodiny som doma vyvesila este vlhke plavku od mora 🙂

melipa
12. jún 2015

@medo - my v auguste...pls ak sa bude dat ozvi sa odtial, resp. urcite ked sa vratite...