Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

matulikm
24. aug 2016

@gabina23 ale určite prežije v pohode a klude 🙂 Turecko je krásna krajina a služby v hoteloch na neskutočnej úrovni 🙂 tíško závidim, my už zabudli, že sme toho roku na dovolenke boli 🙂 😀

gabina23
24. aug 2016

@matulikm boli ste aj s deťmi,? Na letisku povolia jedlo pre deti? Keby sa to tam dalo zohriať by som im dake cestoviny do krabičky zabalila

matulikm
24. aug 2016

@gabina23 Nie my sme neboli s detmi, takže ani len neviem ako je to s jedlom pre ne. My aj ked sme nieco mali, tak bud sme to museli vyhodit. Mali sme zatvorene redbuly, tak tie sme museli otvoriť a pred nimi vypiť...ale videla som tam akurát mamičky, ktoré mali mliečko vo fľašiach...no ako je to s jedlom netuším, to sa musíš poradiť s mamičkami. Nás zatiaľ nenavštívil bocianik 😔

bejca
24. aug 2016

@gabina23 ja ti tiez neporadim , maly mal 4 roky ked sme isli prvy krat , ale jednlo som nebrala nikdy a tekutiny moze mat 1 dcl , ale ked prejdes kontrolou tak tam mozes kupic cokolvek 😉 mala ma kolko ?

gabina23
24. aug 2016

@matulikm no tak hadam mi dakto odpise ze ako je to s jedlom 😉 dlho sa snažíte? My sme vo dvojici dovolenku nikdy neabsolvovali ale viem si predstaviť to ticho 😃

gabina23
24. aug 2016

@bejca maly je pazros hladný ( I ked neviem kde to dáva), má 4r.takze budem musieť daco vymyslieť a mala ma 15m ale papa už všetko..ono my ideme už o pol desiatej z blavy busom do viedne, daco budem musieť zbalit

reluska
24. aug 2016

@gabina23 nam teraz vo viedni zobrali maleho flasu niekam mimo dohlladu potom sa vratili zobrali ma bokom, musela som so odpit a z tasky, z flase a mojho brucha mi takym paperikom brali vzorky na vybusninu😂😂 a co sa tyka jedla mala som zo sebou hippku a po kontrole sa maly najedol

vika35
24. aug 2016

my sme vo VIedni nikdy nemali problem s jedlom aj teraz som v Spar kupovala taky salat a cokopenu v tegliku a v pohode nas pustili aj s tym, mozno tie co budete mat z domu treba ochutnat pred nimi. akurat vodu mozes mat len pre babo, inak sa da kupiot za kontrolou. mliecko a jedlo pre deti by ti snad v lietadle boli ochotny ohriat.

gabina23
24. aug 2016

@reluska tak to radšej kupim po kontrole daku vodu..

gabina23
24. aug 2016

@reluska aj si ju dakde zohriala? Lebo mozem kúpiť špagety od hipp malej len to treba zohriať

lauraa
24. aug 2016

@gabina23 s akou spolocnostou letite

gabina23
24. aug 2016

@lauraa a vies ze neviem? Z Viedne, ale pokyny ešte nemame

reluska
24. aug 2016

@gabina23 ja som poprosila v kaviarni o trochu horúcej vody a premiešala som jej to, ak letíte z viedne ja som kupovala hippku priamo tam na letisku v bille

gabina23
24. aug 2016

@reluska dakujem 😉

ingusz
25. aug 2016

Poradte ako zbalit synceka ma rok a pol 🙂 a ideme skoro koncom septembra uz som hotova ..plienkujeme sa ..

gabina23
25. aug 2016

@ingusz kroksy, a malej idem kúpiť plavky dvojo na obmienanie. My ideme 2.9 hadam bude teplooo takže tričká, šaty, sandálky, a do lietadla leginy a mikinu tensiu..

ingusz
25. aug 2016

@gabina23

Ja uz teraz mam cestovnu horucku aj lieky aj vsetko no 😀 ani na seba nic neberiem len nech ma maly vsetko ..

ingusz
25. aug 2016

MAMICKY AKO VYDRZALI VASE DETI NA LETISKU ..? Aj V LIETADLE ? A potom cestu do hotela ?

gabina23
25. aug 2016

@ingusz no to aj ja a to ideme za týždeň 😂 a kde idete? Lieky stačí paralen od teploty, pri hoteloch mas lekáreň dá sa tam kúpiť čo treba aj lieky..inak mojej malej stačia cudzí ľudia ona na nich kuka a je spokojna..na letisku si pobeha, a duuufa že počas letu bude spať. Masa na mobile to istí I ked neviem či to bude kukat 😂

ingusz
25. aug 2016

@gabina23 my ideme 18.9.az... a lieky nemozem hoc co ma alergiu vies na urcite zlozky ... mojho nebavi na ludi pozerat dlho 😀beriem aj nosic keby som.sa s kocikom.nevedela odniest ani ho netrepem lebo v lietadle mi ho znicia mam nacestovane x krat ale z dietatom este nikdy 😂 masa a medved ? Skus mimonov 😁 to zabera 😀😀😀😀😀 moj natom fici .. 😂

reluska
25. aug 2016

@gabina23 bude horúco 🙂 my sme boli min. rok prelom september/oktober a super, normálne lutujem že sme tento rok išli v polovici augusta 🙂

gabina23
25. aug 2016

@ingusz ja kočík nemám iba a satku ale beriem iba nosiče. A moja nefici na nicom, telka ju nebaví 😃 ale staršieho hej tak možno budú spolu kukat

gabina23
25. aug 2016

@reluska tak to konečne vyuzijem malej letné vecičky my byvame na severe a veru až také leto tu nebolo. Iba pár dni

korytnacka1981
25. aug 2016

@gabina23 a ako budeš riešiť dojčenskú vodu pre mliečko? kúpim to tam?

lauraa
25. aug 2016

@korytnacka1981 snad staci normalna balena voda z Hotela nie?

korytnacka1981
25. aug 2016

@lauraa ty si ju riadne používala ?

gabina23
25. aug 2016

@korytnacka1981 ja ešte kojim takže toto neriešim ale asi by som normálnu balenu vodu riesila

gabina23
25. aug 2016

Baby čo ste boli s deťmi, kybliky na piesok s lopatkami mam kúpiť tam alebo radšej doma? Zaberie to dosť v kufri

lauraa
25. aug 2016

@korytnacka1981 v hoteloch kde sme zatial boli mali vzdy balenu vodu 0,5 l balenu a tu pouzivam na vsetko, kava, caj , mlieko... kam sa chystate?

lauraa
25. aug 2016

@gabina23 kupis tam za par € , inak treba Sa popytat v detskom klube alebo animateromci nnahodou nemaju na pozicanie, my zvycajne kupime a potom nechame v klube