Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

jujka7
23. máj 2012

@patka1987
ano myslim,ze boli v apartmane,bolo trosku od hlavnej hotelovej budovy cez zahradu,davali tam vacsinou rodiny s detmi,bol tam v noci vacsi klud

zuziq8
23. máj 2012

@katarinajurikova no ved ano, my ideme 6teho, takze to by sme nestihali... no ja verim tomu, ked na ambasade povedia ze nebude problem, tak nebude... spat ideme 16teho. 🙂

jujka7
24. máj 2012

@zuziq8
ahoj,mozem sa spytat kam idete na dovolenku?Dakujem.

zuziq8
24. máj 2012

@jujka7 Ahoj, my ideme do Side - Hotel Belinda... minuly rok tam bola kamaratka, tiez s rocnou dcerkou, takze to mame overene 🙂

katka512
24. máj 2012

čaute dievcata
Tak my uz zajtra vyrazame z domu o 23 00 😎 este zbalena niesom vsetko az zajtra ale vacsinu mam vsetko nakupene teda hlavne lieky som v lekarni nechala 40euro 😝 😝 😝 aj zamok na kufor mam 😀
Som sa vas chcela opytata ci sa da v Turecku platit v obchodocj aj kartou mBank???? alebo len Visa a mastercard a kolko si vy zhruba beriete peniazkov lebo nemam ani sajnu 😝 😝 😝

alienka73
24. máj 2012

@katka512 drzim palce aby ste mali super dovolenku a potom urcite napis ako bolo 🙂. S tvojimi otazkami neporadim, lebo neviem , tak snad sa niekto najde kto ti odpovie.

macocha
24. máj 2012

Dievčatá vie mi niekto povedať, ako je to s elektrickými zásuvkami v Turecku? Majú také isté, ako u nás, aj pre tie s uzemňovacou dierkou (u nás to má väčšina varných kanvíc) alebo len také na dvojkolík, čo sú u nás na menšie spotrebiče ako rádiá a pod.?

zebricka23
24. máj 2012

@macocha ako u nas..netreba nic riesit

abbey1
24. máj 2012

@zuziq8 Ahoj, môžeš o Belinde podať bližšie info? My ho zvažujeme.Ďakujeme 😉

ivetka5
24. máj 2012

@katka512 prajem krásnu dovolenečku, verím, že si to tam užijete. 🙂 A držte nám tam fleka 😀

katka512
25. máj 2012

@ivetka5
@alienka73 dakujem kocky...urcite sa ozvem a podam info 😉

zebricka23
25. máj 2012

@katka512 peknu dovolenku....ci sa da mbank platit neviem....penazi neviem kolko zobrat....my sme toho nikdy moc neminuli....kedze tam uzskoro nic netreba kupovat.....ak len handry...atd.....

katka512
25. máj 2012

Este jedna otazka baby,,ked volam z Turecka na Slovensko predvolba je 00420 😅

trixi
25. máj 2012

@katka512 00421

katka512
25. máj 2012

@trixi dakujeeeeeeeeem 🙂

trixi
25. máj 2012

@katka512 stastny let, krasnu dovolenku 😎 😎 😎 . My ideme za 3 tyzdne. Uz sa nevieme dockat. 🙂

katarinajurikova
25. máj 2012

@katka512 ahojky tak stastnu cetu prajem a kolko penazi sme sa pytali v cestovke a pani povedala,ze pre istotu 100eciek na os.my mame dve detuse a berieme si asi 300eciek,nechceme ich minut ,ale pre istotu...

larmimi
25. máj 2012

@katka512 krasnu dovolenku 😉 😉 ja viem ze si to x krat pisala ale o kolkej to letite ? 😅 a kedy sa vraciate ?
my mame zrovna dnes pokyny a teda letime rano o piatej 😕 to bude sranda

makaci
25. máj 2012

@katka512 TAKY PŘEJU KRÁSNOU DOVOLENOU, UŽIJTE SI TO!!!

katka512
25. máj 2012

@trixi
@larmimi
@makaci
@katarinajurikova dakujeeeeeeeeem 😎 😎 😎 😎 😎

@larmimi letime 02:40rano zo Svechatu ale z domu vychadzame o 22 00 som zo Senice cesta trva tak 2hod a plus lepsie je byt 2 hod pred odletom na letisku....my spat uz nepojdeme a asi ani vecer maleho nedam urcite zaspi v aute teraz my isiel spat o 14 00 tak tie tri hod potiahne a potom tam uz ked budeme planujem ten poludnajsi spanok od 12 300 tak do 16 00 😀 😀 😀 aby sme to trochu dohnali
a vraciame sa 04.06. ale to mame let na obed tusim 12:30 a to mi tiez vyhovuje lebo ten posledny den uz len v podstate cakas a kufre niekam dat atd.
Vy odkial letite a kedy??

@katarinajurikova nooo ja tiez okolo tych 300euro keby nahodou nejaky ten nakup

Inak baby ja som si prefocovala aj pas tu stranu s fotkou pre istotu 🙂

Uz mam pobalene kufre som vazila okolo tych 18kg maju 😀

katarinajurikova
25. máj 2012

@katka512 nooaj hlavne na lekara keby cosi ,nechcem privolavat ,chran boh

katka512
25. máj 2012

@katarinajurikova sak toto liekov mam od nevidim ale clovek nikdy neviem vacsinou si tie nakupy nechavam na predposledny den................Dnes som volala s kamoskou mi hovorila ze taketo deti maju niekedy tam zvysenu teplotu ci uz ze si lognu slanej vody alebo aj ta zmena ze nemam stresovat dat cipok a tekutiny hlavne....

A este druha ze tam boli s malym u lekara mal teploty 40 moc mu teda lekarovi neverili ale pichol malemu nejaku injekciu a maly bol celu dovcu uz ako rybicka 😀

katarinajurikova
25. máj 2012

@katka512 no vidis ,trosku zavidim ze uz idete mi az koncom juna....nabuduce urcite last minnnnnnnute 😎 😎 dnes vybavis zajtra letis 😀 😀 😀

hanka.knizkova
25. máj 2012

@katka512 Tak si to užijte 😉
Nám přišli pokyny včera a letíme ve 12.30 a zpátky v 17.30h..už tady mám napsaný seznam co koupit v lékárně a ještě potřebuj cestovní rychlovarnou konvici a něco na komáry..my letíme přesně za 3 týdny 15.6 Sofinka tam bude slavit 3.narozeniny 🙂

mirka907
25. máj 2012

joooooj aj ja uz chcem iiiist...este jeden taky den v robote ako dnes a sa tej dovolenky nedockam, bo sa zblaznim 😠 😠 😠 😀 😀 😀
@katka512 stastnu cestu

katka512
25. máj 2012

Baby momentalne stresujem lebo ze tam je 22 stupnov teda ale uz nic sa mi nechce pribalovat 😠 😠 aj ako jedna ste tu uz davnejsie pisala ze kamoska bola a bolo fajn teplucko a unas hlasili na Turecko malo stupnov taaak fakt dilema 😅

abbey1
25. máj 2012

@adka12 My máme Belinda club medzi posledými 2 kandidátmi a stále sa nevieme rozhodnúť. Tak nám následne podajte info ako bude🙂 Ale máme naň len samé dobré referencie. 😉

abbey1
25. máj 2012

Prosím vás, neboli ste niekto v Aska buket? ďakujem

alienka73
26. máj 2012

@katka512 drzim palce aby ste mali pekne a teple pocasie, aj my sa toho obavame ze tam bude 20 stupnov ako teraz u nas 😒 , len dufam, ze nie.
Beriete detom nejake antibiotika? Tu v diskusii niekto pisal ze sumamed je taky ze sa da ist aj na slnko , ze su sirokospektralne, ja to asi radsej necham na tureckeho lekara ale dufam, ze nebudeme riesit antibiotika....

alienka73
26. máj 2012

@binki prosim ta ty zijes v Turecku je tam ozaj len kolo tych 20-25 stupnov? dakujeeem