Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

radkanika
12. júl 2013

konkretne sa volal Grand Prestige 🙂

danu
12. júl 2013

@adka_m ahoj, tak sme tu, nezmenilo sa nic, je tu nadherne. Pribudli dvaja animatori su tu dvaja co vedia po slovensky. Je tu detsky pult s roznym jedlom pre deti, nebola som pozriet, kedze dcerka ma 6 rokov, ale mozem ist zajtra pozriet a napisem ti. Na izbe je rychlovarna konvica, kava, caj. Minibar denne doplnany, pepsi, voda, dzus, rozne ine nealko.
Tentokrat sme izbu dostali priamo v hoteli co je uplne uzasne sme asi 6 izieb od vstupnej haly. Wifi na izbe atd. Pred dvomi rokmi sme boli v tych kvazi domcekoch je tam tiez super, vybavenie to iste, ale tu je lepsie, resp. mozem zbehnut do baru vecer mam to fakt na skok.
Kludne sa pytaj, zistim, napisem.

maryem
12. júl 2013

@danu jej,tak si uzite. Podľa popisu som si skvelo zaspomínala, ked uz sa to tak skoro nezopakuje. Je fajn čítať, ze si držia svoj rating. Peknú dovolenku!

mirkamurko
12. júl 2013

@sneba jej aj mi letíme 14.9.z BA,cez akú cestovku idete a kde ,mi do hotela Drita v Alanyi,cez Satur.

sneba
13. júl 2013

@mirkamurko My letime z Viedne do Sherwood dreams resort

zuzuli83
13. júl 2013

ahoj holky, ve středu jsme se vrátili z Turecka, byli jsme u Beleku hotel Siam Elegance a naprostá spokojenost 😎 😎 Malá byla úžasná, hodňoučká. Naprosto úžasná dovolená 🙂 Příští rok jedině Turecko 😉

stastenka42
13. júl 2013

@zuzuli83 Ahoj my sme tam boli minuly rok a tiež sme boli velmi spokojni..🙂🙂

adka_m
13. júl 2013

@danu vdaka za odpovede,to mi zatial staci, uz iba najst LM, ktory sa zmesti do nasho rozpoctu. Tak si to uzite a stravte prijemnu dovolenku bez chorob.

slavkicek
13. júl 2013

@danu dik za info pozriem to 🙂

strihalka
13. júl 2013

@radkanika musim souhlasit....jmy boli v Grand Prestige letos...no uz sme daaavno doma, boli sme pred zacatkom sezony, v te chvili tam bol plavcik iba jeden, ale jakmile se zvedaly vlny, bol v pohotovosti a nehnul se z mista...
Dovolenka bola naozaj super🙂

mimasimi
13. júl 2013

@zuzuli83 Jééééééj, aj my sme sa odtiaľ vrátili, ale pred dvoma týždňami, bolo tam vážne super. Aj minulý rok sme boli v Turecku v Ali Bey, ale v Siam sa mi páčilo omnoho viacej, bolo tam vážne super, aj tí animátori, aj deťom sa krásne venovali. Miška si doteraz spieva tie ich pesničky ... 😀

jana.oravcova
14. júl 2013

@miska1981 prosím ťa ešťe som sa chcela spýtať na animácie pre deti. využili ste, boli v slovenčine?

erzulik
14. júl 2013

@zuzuli83 aj kamoska tam leti v stredu s 1,5 rocnym dietatom. Aka je tam plaz videla som tam kamienky je to vhodne pre deti a mozu chodit bose po plazi? Dakujem

erzulik
14. júl 2013

@zuzuli83 tvoja malinka nemala hnacky alebo teploty? Aka su tam teploty lebo aj ja zvazujm tento hotel na konci jula

vanesa73
14. júl 2013

@sneba poprosim potom recenziu ako tam je, tiež som tam chcela ist, dakujem 🙂

zuzuli83
15. júl 2013

@erzulik malá měla boty do vody, ale nakonec jsme jí tam koupily crosky, to jí vyhovovalo více. Já jsem taky měla boty do vody, písek neskutečně pálil a nedalo so od lehátek dojít k moři. Je tam takový hrubý písek a u moře oblázky. Kamínky vyplaví každý den moře jinak, tak někdy míň někdy víc. Celou dobu nám foukal od moře větřík takže vedro mi ani nepřišlo. Teda u moře, u bazénu už jo. Moře bylo teploučké jak kafe 😀 Zdravotní problémy vůbec, jedli jsme s malou úplně vše i led jsem si dávali. Opravdu jsem byla spokojená. S jakou cestovkou chcete vyrazit? Už jsem to nikde neviděla v nabídce.

erzulik
15. júl 2013

@zuzuli83 kamaratka ide cez Satur kolko vas to vyslo ak sa smiem spytat?

zuzuli83
15. júl 2013

@erzulik byli jsme přes Akvila travel a na týden jsme za 2 dospělé a jedno dítě platili i s pojištěním a pojistkou storna 41 000 Kč.

jajka78
15. júl 2013

ako je to s vizami, zrusili ci nechali?

lauraa
15. júl 2013

@jajka78 viza sa kupuju priamo pri prilete, 15 eur na osobu aj dieta....

stelinau
15. júl 2013

@jajka78 nechali, aj my sme čakali, ale neschválili to.

zuzanka7834
15. júl 2013

@kvietocek7 my sme sli cez gulet

pavlina05
15. júl 2013

Ahoj holky!
V Turecku neřádí žádné střevní potíže z jídla?
Byl někdo tady?:
Gypsophila Holiday Village

Na kolik v8s tak vyšla dovolenka?

lauraa
15. júl 2013

@pavlina05 kamaratka este v juni.... co ta zaujima? mozem sa opytat ale v podstate boli s 2 rocnou dcerou a ziadne problemy nemali az na more, velke vlny....takze skor stravili dovolenku u bazenou, plienky kupovala tam a jedlo z detskeho bufetu.... ziadne zdr. problemy ako hnacka a pod. nemali ....ak chces priamo nieco vediet napis, opytam sa

pavlina05
15. júl 2013

@lauraa díky, zajímalo mě to všeobecně-ubytko,jídlo,pláž...je potřeba boty? Celkově spokojenost?

tanitta
15. júl 2013

ahojte
baby ako ste to riesili sjedlom na spiatocnu cestu?.. mam na mysli ked dieta pyta ze je hladne a do lietadla nevydrzi.... tak ze hned poruke pokial nie je dostupne cosi na letisku v bufete.... ze hned v tom momente... kupili ste tam v obchode na cestu cosi alebo ako?

sjuz
15. júl 2013

@tanitta my sme mali AI, takze ja som nejake ovocie a susienky zobrala na cestu z hotela. A vodu na pitie. mala vydrzala v pohode az do lietadla, ani na letisku sme nic nekupovali.

strihalka
15. júl 2013

@tanitta mame boxy na svacinu, do toho jsme si pro ranajkach zobrala nejake pecivo, slaadke slanne, pres den jsme meli bufet kde boli kolaicky...neco jsem male nabrala....a hodilo, vyuzili sme to🙂

zuzuli83
15. júl 2013

my jsme taky vzali pečivo a ovoce do letadla. Na letišti v Antalyi jsme mohli mít všechno i vodu a nic nám nezabavili. Já blbka jsem se dokonce ptala jestli to mám vylít a jen mávli rukou 😀

erzulik
15. júl 2013

@zuzuli83 ako to zvladla tvoja dcerka pocas letu. Ked lietadlo vzlietlo co si malinkej dala aby ju neboleli uska. Odporuca dudlik, pitie?