Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

renatka737
26. máj 2012

caute baby chceme ist s dcerou do turecka a chcem sa opytat ci ste sa niektora stretli s kliestom,kt. prenasa konžsko-krymskú krvácavú horúčku.
18.maja bolo v telke ze sa premnozili klieste,kt. tuto chorobu prenasaju, dakujem

zuziq8
26. máj 2012

@abbey1 Belinda a Belinda Club nie je to iste 🙂

zuziq8
26. máj 2012

@alienka73 My neberieme ATB malej, dufam ze ich ani nebude treba...ale ak by bolo, tak si ich necham predpisat tam 🙂

abbey1
26. máj 2012

@zuziq8 Viem, preto som písala , že zvažujeme Belinda Club, už sme si to upresnili. 😉

abbey1
26. máj 2012

A to beriete antibiotiká, a len tak od buka ich potom nasadíte? Veď každé ochorenie potrebuje inú liečbu. Nie je jednoduchšie a hlavne účinnejšie navštíviť priamo tam lekára, ak by bolo treba?
To sa pýtam v dobrom, veď takto skôr ublížite ako pomôžete.

alienka73
26. máj 2012

@abbey1 ved preto som sa na to pytala,lebo tu v tejto diskusii niekde na zaciatku som o tom citala ( asi v januari 🙂 , ze teda vezmite si sumamed ale tiez sa mi to nezda , ze si vezmem antibiotika na vsetko🙂

katarinajurikova
26. máj 2012

@alienka73
@abbey1 sumamed su sirokospektralne antibiotika,cize preto ich vela dr.aj ludi preferuje.Ale ak ste neni zdravotnik,tiez by som neriskovala.

ress
26. máj 2012

@abbey1 Aska Buket má veľké plus v tom, že je priamo pri pláži, čo je myslím lepšie, keď ideš s deťmi. Vieš, keď napr. potrebuješ niečo zbehnúť zobrať do izby a tak. Ale ako tak pozerám, tak Belinda Club má naozaj krásnu pláž a je celkovo taký krajší, útulnejší. Ak ti nevadí že nie je hneď pri mori, tak určite Belindu 🙂

abbey1
26. máj 2012

@katarinajurikova Veď ja osobne ani nebudem. Práve ma prekvapilo, ako kľudne matky šupnú deťom lieky len podľa vlastného uváženia. 😉

abbey1
26. máj 2012

@ress Vďaka za radu. Mne sa tiež pozdáva, hlavne má super referencie na pláž. Ale staršia sa zamilovala do Buketu. 😉

katarinajurikova
26. máj 2012

@abbey1 moj manzel je farmaceu.laborant,cize vie o liekoch vsetko pracuje v lekarni,ale aj tak by som len tak ledabolo,nedala detom antibio.
My dospely to je ine....ale detom nie 😒

larmimi
27. máj 2012

baby kto je "na rade" ? kto ide teraz najblizsie do Turecka ?? 😉 😉
my 3teho presne o tyzden

zuziq8
27. máj 2012

@larmimi my ideme 6.teho, aaa uz sa neviem dockat 🙂 🙂

makaci
27. máj 2012

My jedeme 5.6., nevíte někdo, za kolik se dají koupit dětské plýnky v Turecku?
🙂

ress
27. máj 2012

Neviete kde by som našla aké počasie bolo minulý rok v júli v Alanyi?

flori
27. máj 2012

@abbey1 volila by som radsej hotel na plazi,to je pre nas s malymi detmi dost podstatna podmienka,kedze stale odbieham pre nieco,co sa zabudlo do hotela,neviem si to predstavit,ako pojdem nejakych x stoviek metrov do vzdialenejsieho hotela, .....ale celkovo Belinda ci Belinda Club ma vyborne recenzie,co sa tyka sluzieb i stravy,kamaratka tam bola,velmi chvalila,ale nema deti,tak jej vzdialenost od plaze neprekazala

lutsousek
27. máj 2012

Ahoj, tak my letíme už teď 30.5. a musím říct, že jsem nebyla nervóznější! 🙂 Hlavně tedy mám obavy, abych pro malou měla vše. Nikde jsem se nedočetla, jestli je na pokoji rychlovarná konvice. V CK tvrdili, že ano, ale na oficiálních stránkách hotelu není, takže bereme i tu. Budu malé (10m) převařovat balenou, ať netahám i vodu. Jsem hrozná 😅
Holky, čím jste v letadle zabavily děti? Beru tak dvě hračky a kukuřičné křupky. Když má něco v puse, tak je zlatá... cestu tam máme let pěkně na prd- letíme Brno- Ostrava- Antalya. Takže odlet v 13:40 a přílet až v 18:40! Bude to stát asi nervy všechn cestujících...

zuziq8
27. máj 2012

@flori neviem ako male mas deti, ale my mame rocnu dcerku a ideme do Belindy...kamaratka tam bola s rocnou pred rokom, a zvladli to... jedine co potrebujeme na plaz my su kremy, uteraky a plienky 😝 pripadne nieco na zabavenie malej 🙂

alienka73
27. máj 2012

Aj my mame hotel trosku dalej od mora, teda na nejakych 5min cesty tak dufam, ze sa nebudeme musiet pre nieco vracat do hotela.

ivetka5
27. máj 2012

@larmimi my 5-hooooo 😎

alienka73
27. máj 2012

my 6teho🙂

zuziq8
27. máj 2012

baby nebudete niektora v hoteli Belinda, 6.6 - 16.6? 🙂
@alienka73 vy idete 6.teho s nami z KE, vsak? 🙂

alienka73
27. máj 2012

@zuziq8 Ano ideme z Ke ,ideme do Side ale nie do Belindy, ideme do Diamonde Beach, tam nejde nikto??

janinkad
27. máj 2012

@alienka73 tak krasnu dovolenku vam zelam,my sme tam boli v Diamond vlani aj predvlani,a bolo super...a este nechaj miesto v kufroch,pretoze hned pri hoteli je velky bazar,dobre nakupis...tento rok sme bez dovolenky,ine ,prijemne starosti...babätko.

adka12
27. máj 2012

@abbey1 No my ideme do tých viliek nie do hotela a tie sa delia na club belinda beach a club belinda beach family a to je vraj o ničom, daleko od mora, od hlavnej budovy, špina. Na to som dobúr recenziu nenašla. Ale určite dám vedieť. Ideme sa 10 dní 😵

adka12
27. máj 2012

@zuziq8 My budeme v tých vilkách 😉

zuziq8
27. máj 2012

@adka12 to kde si citala ze je tam spina? 😕 nam praveze pani v cestovke vravela, ci nechceme ist do viliek, pretoze tento rok je tam este nizka cena, ale maju dostat v lete dalsiu hviezdicku - teda aj sluzby a vsetko je uz na tej urovni, a buduci rok pojdu s cenami hore...

mimi21
27. máj 2012

ahojte, neviete ako je to s tymi vizami? platia sa alebo sa to teda zrusilo? lebo som nejaku taku info zachytila...

alienka73
27. máj 2012

@janinkad dakujem🙂, som rada, ze si to napisala, to znamena, ze sa vam tam pacilo, tak snad bude dobre. Gratulujem ku babatku🙂 Inac s tym bazarom je to sranda, nejaka mamicka napisala,ze praveze tie veci co tam kupili, ze sa neoplatilo kupovat lebo ze sa im vsetko rozpadlo 😲 .
@mimi21 o vizach neviem, ze by sa mali zrusit ale keby sa teda zrusili to by bolo straaaaaasne super.

adka12
27. máj 2012

@zuziq8 Ja myslím tie vilky family, skús si dať do googlu recenzie a uvidíš. My ideme do tých druhých čo sú hned pri hlavnej budove