Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

vika35
12. jún 2015

@vevka02 aha to neviem ale tak podla mna ak by boli ustretovy tak by ti ju moholi dat, ved nalepit to zvladnes sama. skus si pripadne zavolat na letisko a opytat sa tam.

libka1
12. jún 2015

@vevka02 kludne ti tu pasku daju, ked im to vysvetlis 😉 ja som si ju raz zabudla na kocik dat a dobehli za nami az k lietadlu a tam nam ju nacapili 😅

erikajanik
12. jún 2015

@sakura77 Tak to je super, dobre vediet o takej moznosti.Dakujem😉

erikajanik
12. jún 2015

@vevka02 Ved neletis sama,ci? Muz nech caka v rade a nech ta prezvoni ked budete na rade. Ty zatial mozes kruzit😊 Ved do tej rady sa da dostat aj spredu😉

vevka02
12. jún 2015

@erikajanik no ved hej 😀

teskoma
12. jún 2015

@popova no vidim, ze moze byt este horsie, ako ten nas obedny odlet : ( .Ved mi to aj pani v cestovke povedala, ze budete rada, su ja horsie casy ... Toto sa este da, ale odlet uz o 9.20 rano,,to mi pride fakt blbe, blbe - transfer na letisko 1,20 , dve hodky pred odletom tam, no vidim ze z hotela bez ranajok pôjdeme 😠 .Muz si robil srandu, ze balicek do ruky dostaneme ..
Inak KOsice sa v tomto musia prispôsobit Bratislave,tam ze su lepsie casy odletov a priletov..Ja uz mam fakt niekedy pocit, ze na Slovensku je iba BA ,potom dlho nic a tak vsetko ostatne..Ale nebudem si kazit pocit z dovolenky tymto, aj tak to neovplymnim.. Hlavne nech je tam vsetko OK a môj muz to prezije, ma panicky strach z vysok 😀

babulka82
12. jún 2015

@popova @teskoma
aj my letime o 17.50 najprc sme mali v noci a az toho som mala vačši des ako z tohto lebo takto to nenaruši detom režim.V noci o 3.30 mi to prišlo hrozne.

sonia1712
12. jún 2015

@zazova no super môžem potom napísať IP??? máme kopec otázok tak by sme sa mali aspon na koho obrátiť, dakujem pekne 🙂

zebricka23
12. jún 2015

@teskoma neboj aj my mame odlet 9,20 rano...a letime do BA:.....a odlet z BA rano o 5tej...

erikajanik
12. jún 2015

@teskoma Aj my sme takto leteli dom, bolo to celkom ok, len skoda strateneho dna. Nam tam fungovala restika aj v noci, takze sme mali jedlo k dispozii- mohli sme si brat aj sebou 🙂

jankako
12. jún 2015

no tak dneska nám už prišli dovolenkové pokyny.ako som predpokladala,let sa nezmenil.ved prečo aj,ked odzačiatku bolo niekomu jasné že to bude nočný..nekomentujem viac.
@erikajanik letíme sun expresom.aj vy ste leteli s nimi??inak v tej knížočke čo zrejme sa dáva na recepcii je aj akú izbu máme/klíma,balkon,rodinná,bad,wc.../

jankastubka
12. jún 2015

Tak nakoniec ideme do Rubi Hotel vo nedelu zo sliaca. Niekto nejake skusenosti? Ja ani neviem, co zbalit do lietadla a tak vseobecne.

jankako
12. jún 2015

@erikajanik ked beriem dva kufre,jeden neviem či nebude mať viac ako 20kg,rozrátaju to medzi troch??

erikajanik
12. jún 2015

@jankako My sme leteli fly niki. Myslim, ze kazda ma klimu- my sme mali uz zabudovanu a tie starsie domky maju tu staru s tou bednou na balkone. Kupelna bola pekna s vanou, kazda izba mala telku a ladnicku doplnaju kazdy den, len musi z nej ubudnut- inak nedoplnia😉 Telka nema usb vstup, ale mala hdmi, syn si tam napojil pc a kukal filmy😊

gabka07
12. jún 2015

@teskoma ktoreho letite?

jankako
12. jún 2015

@erikajanik no hadam nás tam nedaju 😀
Kamaratka by chcela keby mame izby prisebe. Ona sa obava keď my mame rodinnu a oni obyč. že prisebe nebudu. Ktovie

erikajanik
12. jún 2015

@jankako My sme mali do 23, ale vraj treba na to dopredu upozornit, ze nech vam vahu zrataju. No moc mili teda neboli- som bola prekvapena- v turecku o moc milsi a je tam lepsie riesene aj letisko. My sme si napr. cigy kupovali az v turecku a ked uz prejdes v turecku celou kontrolou nie si ako v at v jednej miestnosti, ale mozes behat po celom letisku Dokonca sme mali aj pitie a jedenie v prirucnej, mala prechadzala kontrolou s jedlom v ruke.

jankastubka
12. jún 2015

Baby a plati to este s tymi tekutinami, ze sa nesmu brat do lietadla. Mne sa nieco mari, ze sa to uz zrusilo.

erikajanik
12. jún 2015

@jankako Inak su tam aj take apartmany- 2 spalne, 2 kupelne, velka obyvka, 2 balkony a velka terasa. Len aby vas nedali niekde do ..., len preto, ze chcete byt spolu. Ved uvidis, on vytiahne ten planik a ukate ti kde budete, podla mna mozes aj nesuhlasit! Neboj je to tam tak velke, ze urcite nebude uplne plno a budete si moct vybrat😉

jankako
12. jún 2015

@erikajanik z rakuska sme ešte neleteli,v Turecku viem ake je letisko. OK,upozornim na to
Dakujem.
Btw.moja mamca hysterci že v Turecku sú dake nepokoje.ja napr. neviem o nicom.
Kamoska letela sun expresom,sluzby v lietadle, teda obcerstvenie o nicom. Alko nealko sa muselo kupovať. 😒

vika35
12. jún 2015

@jankako ano rozrataju, sun expresom som uz letela aj my sme tak mali ze batozinu na osobu a kila ratali spolu nezalezalo kolko ma jeden kufor.
inak ma celkom prekvapuje, ze sun ma nocny let. oni vatsinou lietaju okolo 10, 11tej, 14tej. iba obcas maju vecerny okolo 21. ale to tiez neni zle ved o 1 ste tam akurat pospis a rano sup na plaz

vika35
12. jún 2015

@jankako oni maju 3 typy letenky ta zakladna obcerstvenie v cene nema :P

jankako
12. jún 2015

@vika35 no, vraj to prekvapilo aj pani v cestovke, keďže mal byť denny.
Mne vadi ten spatny let, 3.50.😠diky za info

erikajanik
12. jún 2015

@jankako My sme mali sendvic a napoj+ neaka kava-caj, aj mala dostala dzusik a kekse aj ked nemala letenku. Tiez som cosi videla v telke a az potom doma som dozbedela, ze su ta volby. Ako vlastne letite? Domov tiez sun expres o 3:50? Ved to by vam uz nemali uctovat noc. 4hodiny pred odleto sme isli z hotela, tak vy pojdete este pred 12tou. Kamelya rest. je do 21:30 a od 22:00 tusim fulya bufet- tak si tam naber neake jedlo na cestu. Neviem ci letisko funguje aj v noci- V at nie - to bolo na prd

jankako
12. jún 2015

@erikajanik myslím že aj späť sun expr.vd kámoškyna dcérka kedže nemala ešte dva,nemala v lietadle ani nárok na stravu...3.50ideme.no vieš čo,ja ti neviem..ked som jej povedala že vlastne ideme v noci von z hotela už,že o jeden deň sme ukrátení.že ale ked tam prídeme že budeme skor,ako keby letíme naobed ako to malo byť..už neriešim.buduci rok si to inak zariadim..
ale zrejme už nie Turecko.moj muž chce ísť hrozne do talianska..

erikajanik
12. jún 2015

@jankako Ono je to nevyspytatelne, taliansko je ok, my sme chceli grecko, ale kedze sme museli ist uz zac. juna bali sme sa pocasia a turecko je vraj pre deti naj.

erikajanik
12. jún 2015

@jankako a kedy letite tam?

lauraa
12. jún 2015

@teskoma ked si pred odletom nahlasite ze chcete ranajkovy balicek tak ho rano pred odletom an dostanete...normalne nam doniesli ranajky o 3 rano na izbu a dostali sme an balicek...

zazova
12. jún 2015

@sonia1712 kludne aj IP.odpoviem

zazova
12. jún 2015

@jaaty Je to hotel pozostavajuci s viacerych 3- poschodovych budov, vstavanych do prekrasnej zahrady.Vsade je mnozstvo zelene,budete si pripadat ako vnejakej tropickej krajine.Je tam klud a vela miesta na lenosenie kde len chcete.Najdete si volne miesto, boli sme v strede leta a nebol problem.Plaz je zmiesana s kamienkou a piesok.More nadherne ciste a teple. Zaciatkom augusta malo rovnych 30 stupnov pocas celeho pobytu aj v noci.co som nechapala.Vsade ochota a super animacie.Nebudete sa nudit.Ideme tam po 3-och rokoch a dufam ze sa tam nic nezmenilo.