Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

haslerka27
9. júl 2013

@kassandra25 kamoska prisla minuly rok z chorvatska a rovno vsetci aj s manzelom na infekcne.mala som nejake vyhrady ale myslim ze ako dovca to bolo dobre v turecku,strava super,animacie tiez....si mimo,mas to znacne pomylene v hlave a laskavo tu nevypisuj blbosti.je to dost trapne.tu je kazdy kto v turecku dovolenkuje.ak nechces,,chod do chorvatska.prave citam na topkach ze jadran je uz slusne spinavy.takze sa maj a neotravuj tu zcestnymi nazormi

kvietocek7
9. júl 2013

@sona919 no tak toto sa mi naozaj paci, ziadne vycakavacky na hotel izbu a cely cas straveny pri mori! to uz hej,toto je vlastne to co ocakavam od dovolenky. Presne,clovek ide relaxovat a nie sa bazenovat to moze zostat doma, ako to nielen ty ale aj ostatny pisu.Ja mam tiez ani nie dvojrocneho uragana ale aj starsie tak to pre nich by som chcela 🙂

kvietocek7
9. júl 2013

@haslerka27 nechaj to tak, ono keby Turecko bolo od veci tak tato tema tu nie je. Osobne si myslim,ze tema je velmi prinosna a oznacovat sa ''slovami ja nie som svina, aby som zobrala dieta do Turecka'' a podobne... je nemiestne a istym sposobom urazajuce na tych,ktory si dovolenku tam pochvaluju. Posobi to averzne. Zbytocne reagovat a spamovat tuto temu. Komu sa to nepaci nemusi reagovat, kto tu hlada info urcite najde 🙂 Ja som vdacna za kazdu dobru radu a usmernenie, urcite mnohi budu so mnou suhlasit 😉 takze zostanme pri teme
dovolenka v Turecku je osobna volba

sona919
9. júl 2013

@kvietocek7 veď aj my sme boli s 2-ma deťmi /necelé 2r.a 5r./. Veľmi som sa obávala hlavne o žalúdočné problémy /kvôli deťom/, ale myslím si, že v tomto hoteli by sa to nemalo stať. Všade čisto, ráno vyšiel celý personál a čistili všetko v hoteli a v záhrade, pri bazéne. Každý mal svoju prácu, ktorú si plnil minimálne na 90%. V Turecku sme boli 1krát, ale na budúci rok určite znova. Doteraz sme chodili do Chorvátska, ale odteraz na niekoľko rokov určite zmeníme destináciu. V Turecku sú podľa mňa lepšie služby - to je môj subjektívny názor.

haslerka27
9. júl 2013

uz som pisala adminovi ze sem chodi osoba ktora tu nema co robit a zbytocne zabera priestor.preveri to.
@kvietocek7
@sona919

haslerka27
9. júl 2013

@hori riadna palka to je inac....ked sme isli transferom z alanye prechadzali sme popri manavgatu.....pamatam ze 53km od alanye...-)my sme celu dovcu mali klud,ziadna choroba,okrem fenistil masti som nic nepouzila.mali sme vela komarov a tak fenistil isiel na dracku...ja som citliva na klimu tak tu som sa snazila co najmenej ale bolo priserne horuco....

sona919
9. júl 2013

@haslerka27 výborne, celkom s tebou súhlasím a určite aj 99% všetkých, ktorí tu píšu svoje rady, postrehy a ktorí sa chcú niečo dozvedieť 🙂

popova
9. júl 2013

teraz sa vratili dve moje kolegyne z Turecka a počúvam same chvaly,žiadne negatívum, ani zdravotne problémy .Boli v hoteli ALBA QEEN v Side a Saraya regency rezort, všetko na jedničku,aj my ideme 14.8.a velmi sa tešíme ,nepotrebujem sa zoznamovat s Turkami ,idem totíž s manželom a synom,v Chorvatsku sme boli raz ,pre deti nič ani jedna šmýklavka a to sme boli v dost dobrom hoteli,more sice čisté ,ale studenejšie ako v Bulharsku a to sme tam boli v Juli2006 Chorvatsko ani omylom.Potraviny velmi drahe a tiež ovocie,kamene na plaži ktora bola velmi úzka atd....

haslerka27
9. júl 2013

@popova jedna moja kamoska ide teraz v sobotu do Saraya regency rezort,vraj bola minuly rok a bolo skvele...

eala
9. júl 2013

Dievčatá, v sobotu odlietame do Kemeru - hotel Greenwood resort. Nemáte niekto skúsenosti s týmto hotelom? Ďakujem 🙂

17anit07
10. júl 2013

Pridavam moju skusenost do Turecka chodime uz 3r a doteraz sme nepouzili ani tabletu od bolesti hlavy🙂 chvalabohu a ja by som ho odporucala urcite niekto ma aj zlu skusenost ale ochoriet sa da uplne vsade aj keby to mal byt hned neviem aky luxusny resort .Ale samozrejme kazdy nech sa rozhoduje podla vlastneho rozumu vsetkym prajem krasne leto 😉

sneba
10. júl 2013

Dievcata, v septembri odlietame do Turecka, hotel Sherwood dreams resort, mate niektora skusenosti s tymto hotelom?

tanitta
10. júl 2013

@sneba my ideme o 2tyzdne... ale 17anit07 tam bola a kladne hodnotila 😉

julialara
10. júl 2013

Viete mi prosím poradiť 5* hotel v Turecku vhodný pre 14, 13 a 2 ročné detičky? Ďakujem moooc.

kris557
10. júl 2013

Ide niekto do hotela Babaylon**** (letovisko IZMIR) 29.7. s odletom z BA?

jaruska6
10. júl 2013

Ahoj kočky, viete mi poradiť vhodný 5* hotel , vhodný pre 3 trojročné dieťa (hygiena a strava tip top), krátky transfer z letiska + hotel na pláži, s pozvoľným vstupom do mora ?Ďakujem za všetky tipy, veľmi mi to pomôže. 🙂

sneba
10. júl 2013

@tanitta tak si uzite krasnu dovolenku a potom sa budem tesit na infosky

danu
10. júl 2013

ahojte, tak nam sa to uz blizi, ideme teraz v piatok do Alba Resort Side, boli sme tam pred 2 rokmi, takze vieme co coho ideme, bude super

irennn
10. júl 2013

@jaruska6 ahojky, my jezdíme na hotel Porto Azzuro Delta -tady jsou obrázky http://www.etravel.cz/porto-azzuro-delta skvělé služby, super animátoři,atrakce,tobogány,hotel,kuchyně i moře.... 😉

forgiven
10. júl 2013

@sneba ahoj,vy sa kedy sa chystáte? My tiež ideme v septembri, resp. sa tam chystáme. Zájazd nemám ešte zaplatený, nakoľko chcem vymáknuť dobrý LM.... tak uvidíme...

140982
10. júl 2013

bol už niekto v tomto hotely v Turecku: Antália hotel: cesars resort side4* s deťmi?
Aké to tam bolo?

jaruska6
10. júl 2013

@irennn Ďakujem, vyzerá to celkom fajn, len ten transfer na letisko vzdialené 95km to musí byť dosť o život a neviem si predstaviť, ako by to moj malý hyperaktivista vydržal, ale ďakujem za tip.

majush
10. júl 2013

my sme boli pred 2 týždňami v river garden residence v beleku. nedaleko letiska, strava super, bazeny vyhovujúce ale more 15 minút lodou (aj to bol príjemný zažitok) ale nevhodné pre deti, velké vlny. inak vybavenie hotela ideálne pre rodiny s detmi...
http://www.rivergardenbelek.com/tr/index.html

zebricka23
10. júl 2013

@danu jaaaaj, super...a kedy mate odlet????my uz len 21 dni 🙂

irennn
10. júl 2013

@jaruska6 no je fakt,že se jede ještě busem z letiště, naštěstí je ten hotel první na trase a dělá se přestávka a bus je plně klimatizovaný,ale jak zabavit broučka,to už ti neporadím.... 🙂

anit05
10. júl 2013

@jaruska6 my sme boli v Adalya resort, bolo super, 60 km od letiska, v hoteli samí nemci - takže služby na 1, strava rozmanitá, pláž čistý piesok a pozvolný vstup, hneď by som sa vrátila 🙂

danu
10. júl 2013

@zebricka23 odlety perfektne, chceli sme ist sice tam v noci ale zmenili nam to na - rano o 9.45hod. z Ba z Antalye o 20.45hod. vecer. Cize mame este posledny cely den.

sneba
10. júl 2013

@forgiven Ahoj, odlietame 14.9 a uz sa nemozeme dockat

forgiven
10. júl 2013

@sneba u nás je istý len dátum, a to 8.9. (malý presne v ten deň bude mať 16 mesiacov)....mimochodom letíme výlučne z Košíc....

lauraa
10. júl 2013

@anit05 tiez som pozerala tento hotel nakoniec sme boli v manavgate....