Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

nelie
25. máj 2016

@cindyy rusia Sliac a BA - nakolko sa nenazbieral fostatok cestujucich ... fakt Slovaci sa boja teraz dako lietat ... :/

babulka82
25. máj 2016

@nelie
@cindyy bože aj ja tužim po turecku boli sme aj minuly rok a bolo perfektne ale teraz muž špekuluje ze čo sa deje vo svete atd. A inak tiež som si všimla že je vela letov z viedne.My sme minuly rok leteli zo sliača a bolo to super male letisko nic sme nehladali pol hodinu ako v antalyi.

cindyy
25. máj 2016

@babulka82 joooj ja chcem ist velmi hadam to tam bude ok a nic sa nestane.

certi
25. máj 2016

aj my chceme ist do turecka, 1x v zivote...tak uvidime🙂

cindyy
25. máj 2016

@certi idete tento rok?

certi
25. máj 2016

@cindyy jasne, v juni, nemam sajnu kam, lebo to bude nejaky last minute

certi
25. máj 2016

@babulka82 sliac vraj funguje, aj ba letisko...dnes som behala po cestovkach

cindyy
25. máj 2016

@certi ved to mi je divne veru viem o tom aj ja ze funguju a kolkeho mate odlet?

certi
26. máj 2016

@cindyy este nic nevieme, lebo nam delegatka bude hladat last minute po 8.juni....tak, ze na druhy den letime....

nelie
27. máj 2016

@certi fungovat funguju, ale boli presuvane lety do Turecka, nakolko sa nenaplnila kapavita

iizzaa123
28. máj 2016

Ahojte,boli ste niekto v hoteli 4*Labranda Lebenos Princes Aegean?Vyzera byt fajn,aj baby friendly je 🙂 Mate skusenost?Chceli by sme ist ist s 10m babom..

macusikzv
1. jún 2016

@ajkag my ideme v sobotu cez orex

popova
2. jún 2016

@macusikzv a do ktorého hotela _ ? napíš potom ako je tam s bezpečím...

lauraa
2. jún 2016

@popova Kolegina Sa prave vratila ze vraj je menej turistov a ko o ine roky , je kludnejsie ale inak vobec nicine ako po ine roky

macusikzv
2. jún 2016

@popova ak sa vratim,napisem

macusikzv
2. jún 2016

@lauraa a kde bola?

lauraa
3. jún 2016

@macusikzv belek

certi
3. jún 2016

no tak vidite baby, ideme a hotovo🙂

lauraa
3. jún 2016

@certi uz mate nieco zajednane? Alebo este stale vaks na lm?

babulka82
3. jún 2016

@lauraa
@certi
@macusikzv aj ja chcem ist vlemi do turecka muž moc nie ,znami idu o dva tyždne s detmi na tyždne rovno. Teraz može byt menej turistov ved ešte ani sezona nezačala nie?

certi
3. jún 2016

@lauraa este nic, mozeme od polovice juna

lauraa
3. jún 2016

@certi neviem kedy chces letiet ale LM budu dost obmedzene vzhladom nato ze nie su letenky, bratislava , sliac, kosice porusili lety kvoli nezaujmu , takze ked tak len z viedne skor nieco zozenies, kazdopadne drzim palce a cakam nejaku referenciu

certi
3. jún 2016

@lauraa to mi nehovor ani zo srandy, baba v cestovne povedala, ze nebude problem, jedine, ze ci odlet sliac alebo ba

ingusz
3. jún 2016

@binki dobry den prosim Vas s 1,8mesacnym syncekom ideme zaciatkom Septembra da zs to zvladnut ake Teploty tam zvyknu byt ? Dakujem za radu ..

macusikzv
3. jún 2016

@certi zo sliaca zacinaju lietat od 16\6.Ked som bola v cestovke,boli si kupovat zajazd tusim na jul,jeden pan ide o 3 tyzdne.A v cestovke vravela,ze sa to zacalo rozbiehat,ale skor ten jul.

certi
4. jún 2016

@macusikzv no tak vidis.....a ked nie, tak pojdeme z ba...

popova
4. jún 2016

Neviete ako je to z letenkami z Košíc? ja stále vyčkávam čo bude , v cestovke vravela že z Košíc je to slabota málo leteniek ....

adrianazs
4. jún 2016

@ingusz ahoj my sme boli v septembry s malym pred 3 rokmi v side a poviem mali sme brutal na piesok sa nedalo ist bosy domora museli sme mat po kraj mora slapky ale ku veceru to bolo uz okolo siedmej pohoda kupali sme sa vacsinou ku tomu veceru od 10 do tej 16 sme sa tahali do tiena to bol jeden taky rok potom rok na to sme boli v juni to bola pohoda boli sme aj v juli a august tak pre nas naj cas ten jun no toho roku ideme do portugalska v juli tak uvidíme preferovali sme stale turecko pre mna srdcovka no teraz po tom vsetkom sa bojim co sa tam udialo bola som u nas v cestovke sa informovat tak baba ma odbila s jednym slovom je to ok tak som sa otocila a sla prec volala som na info linku cestovky kartago a hydrotur vacsinou od nich chodievame tak mi povedali ze je to uz kludnejsie no ale uz mame porugalsko tak snad na buduci rok uz vyjde turecko zas dovtedy sa to snad uz celkom skludni pekny den

baumka
4. jún 2016

a takto sú zaplnené pláže v Turecku, podľa Nemcov sa situácia zlepšuje,pri prechádzke po pláži smerom od Side do Gundogdu vidieť obsadené lehátka, aj dosť ľudí prechádzať sa popri mori,
tieto videá sú ešte z konca apríla:

https://www.youtube.com/watch?v=9UajvIRBVZo


https://www.youtube.com/watch?v=a66s39PYJT0
jejo
4. jún 2016

Prosim vas ma niekto z vas osobnu skusenost s tymto rezortom? Referencie pripadne? Dakujem vopred http://www.regnumhotels.com/