Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

kosska3003
5. jún 2014

@vika9792 jasne to zvladne vsak zaspi v kociku ked tak a mne spal aj v lietadle aj tam aj spat a diky budem sa snazit ako viem aby som si ju uzila 😀 😀 😀

delonko
5. jún 2014

@nicky04 mozem poprosit nick na kamosku co bola v Kervansaray,

niki3210
6. jún 2014

Ahojte, neviete mi poradit ako dlho musi byt este platny pas pre deti? My zajtra odchadzame, dostali sme pokyny z cestovky a je tam, ze 180dni. Mne vsak bolo davnejsie povedane, ze 60dni tak som to neriesila. A teraz neviem, malemu plati uz len 5 mesiacov. Mozem mat s ty problem ako to vlastne je?

nicky04
6. jún 2014

@delonko ahoj. Neviem kto ide do Kervansaray lebo sme tu písali o Lare (oblasť). Boli sme v Turecku asi 10 krát a minuly rok sme vyskúšali Laru , pre mna úplne ideálne ( hlavne transfer z letiska 15 min) i keď z celého lietadla sme išli do Lary len my. Boli sme v hoteli Titanic beach rezort a teraz v júli tam ideme zase. V hoteli Kervansaray bola moja kamoška minuly rok. Su tam ale dva . Stalo sa jej že ten jeden sa jej pozdával viac tak ho kúpila. Lenže keď tam prišla zistila že poplietla pri kúpe názvy a vlastne kúpila ten druhý . Celkom sa jej páčilo ale už by vybrala iný. No a kedže tam nenosis náramok tak som okukla aj vedľajšie hotely ( kúpali sa, pili, jedli) a mne sa páčili všetky pobliz :D

nicky04
6. jún 2014

@niki3210 ahoj. Toto som nedávno riešila kedže ideme v júli a dcére konci pas v septembri. V cestovne kde som dovcu kupovala mi povedala že to je v pohode keďže Turecko zrušili víza. Vlastne pasy od nás ani nepytala . Ale volala som aj do hydrotour a tam mi povedala že tiež netreba aby platil pól roka po prílete ale nevie mi zaručiť ako zareaguje nejaký turecky pajác čo pozerajú do pasov , takze ani ja presne neviem

nefertitka
6. jún 2014

@olise69 jej, tak dobre vediet;) a cez rakusku cestovku tam nechces ist?

olise69
6. jún 2014

@nefertitka pre mna je to daleko
😒

nefertitka
6. jún 2014

@olise69 aha, skoda:( tak mozno to raz zacnu aj sk cestovky ponukat 😉

enynka30
6. jún 2014

babule, tak kto leti dnes v noci z BA? 🙂 🙂

rommynka
6. jún 2014

@nicky04 ahojky cez akú cestovku idete do Lary do Titanicu prosím ťa?

nicky04
6. jún 2014

@rommynka Ahoj. Aj minule leto aj teraz cez hydrotour. Minuly rok sme boli okolo 20 augusta a kúpila som to začiatkom júla a teraz ideme v júli a kúpila som to už v decembri ( vianočný darček) :D

jurinka1
6. jún 2014

@olise69 aj my idemedo do primasolu a máme mat rodinnu izbu,už sa moc tesime...

nefertitka
6. jún 2014

@jurinka1 do ktoreho primasolu?;) hane garden tiez?

jurinka1
6. jún 2014

Primasol sera garden...

jurinka1
6. jún 2014

@nefertitka primasol sera garden

nefertitka
6. jún 2014

@jurinka1 aha, ten je hned vedla nasho;)pred dvomi rokmi som tam bola, mas sa na co tesit;)

vanduska3
6. jún 2014

Zmenili nám odlet 😠 😠 😠 😠 😠 namiesto o 5 ráno letíme o trištvrte na 12 na obed.Tak to bude pre moju malú najhorší trest. Obed musí mať o 12tej 😀 😀 😀 v žalúdku má budík. Hladná, do toho prvý krát poletí, to bude sodoma gomora ☹ ☹ ☹ ☹

vanduska3
6. jún 2014

@jurinka1 A kedy letíte? my ideme 20 júna 🙂

jurinka1
6. jún 2014

@vanduska3 ideme az 15.8,s troma detmi...

niki3210
6. jún 2014

@nicky04 dakujem za info, tiez sme nakoniec dnes este volali do hydrotouru a povedali nam to iste, ze by to malo by ok 🙂

veonli
7. jún 2014

ide niekto 10.6 do turecka cez orex hotel The Inn Resort?

ciko85
7. jún 2014

Ide niekto do hotela Melas Lara?My letime 17.6 uz sa nevieme dockat.

nefertitka
7. jún 2014

@vanduska3 no tie zmeny odletov aj mne lezu na nervy....este sa moze stat, ze vam to posunu aj dva krat, takze mozno poletite mimo obeda;)

popova
7. jún 2014

ide niekto do hotela VON CLUB GOLDEN BEACH ? letíme 2.8.14 recenzie sú rozne,každopádne sa tešíme....

rommynka
7. jún 2014

@nicky04 aj my sme chceli ísť cez hydrotour ale titanic je vypredaný :( tak uvdím či bude nejaký last minute ... som dúfala že idete cez nejakú inú cestovku že by som tam kuk nejaký voľný termín... 😀

zuziru
7. jún 2014

Ahojte aj my sa chystáme doTurecka ešte nemáme vybraté ale v cestovke máme známeho, chceme na last minute, Chcela by som sa opýtať tie mamičky čo ste boli v Turecku a mali ste zdravotné problémy, nedajbože ste museli do nemocnice ako to tak prebieha - či sa stará delegát o vybavenie doktora my nevieme žiadny cudzí jazyk tak aby sme sa dohovorili tak mám z toho troška strach 😒

tinka76
7. jún 2014

@nicky04 ahoj... my ideme do Titanicu teraz 28.6. Ked to tam uz poznas...mas nejake rady co sa oplati 😉

zuziru
7. jún 2014

@divaka ahoj naši boli v tomto hoteli a strašne sa im páčil všetko tam bolo na 100% oni chodia len do Turecka 🙂 im je táto krajina asi sudená

divaka
7. jún 2014

@zuziru jej dakujem tak sa uz zacinam aj tesit na dovcu 🙂

karinkaeich
7. jún 2014

@nefertitka ahoj, ak si dobre pamätám, tak vy ste rušili dovolenku viac-menej na poslednú chvilu kvôli chorobe malej. ako sa to vyriesilo? vrátili vam nejake peniaze? lebo som len postrehla, ze ste vybrali uz aj nieco ine. to je v ramci poistenia, ci ako? pýtam sa preto, se u syna v skolke sa vyskytli kiahne, tak trpnem celá, aby sa aj jemu neobjavili. odchádzame v piatok. v pondelok asi pre istotu zavolam aj do cestovky. a najviac ma desí, ze mozu prepunkut az tam, a ako potom let naspat, ked to je vysoko infekcne? no celé zle toto