Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

zebricka23
28. máj 2015

@katariang aha,ja som precitala ze mas dve deti...

katariang
28. máj 2015

@katariang a to uz je 800 eur dolu

katariang
28. máj 2015

@zebricka23 nie nie jednu trojrocnu slecnu)

zebricka23
28. máj 2015

@katariang hej teraz...skus nahodit cenu v juli.....a uz to nebude take ruzove

babulka82
28. máj 2015

@wewika1 perfektna cena a aka je to cestovka?

zebricka23
28. máj 2015

@katariang no napr. mna na termin 6.6-13.6 pre 2+2 vychadza 2166...cize skoro ako ked som kupovala v januari..s tym ze cez leto......

katariang
28. máj 2015

@zebricka23 ano ale ked chces pozerat ceny na LM tak nemozes kukat mesiac vopred.Ceny idu dole tesne pred odletmi par dni.Ver mi ze o dva tyzdne budu priblizne rovnako cenovo ako toto.Minuly rok tam boli rodinka s dvoma detmi na 12 dni za 1500 euro a tiez im vraveli ze maju kupovat skor ze je vypredany a nebolo to tak bol normalne v LM ponuke.Vzdy sa najdu nejake izby.

katariang
28. máj 2015

@babulka82 atour si kukni na nete

zebricka23
28. máj 2015

@katariang no ale teraz tam uz nie je ani jeden julovy termin,co ja potrebujem..cize pre mna nevyhodne....ako mat jedno male dieta, tak sa da este hladat,ist skor...so skolopovinnym uz tazko.....preto za mna LM nie.....ale tak hadam najdes...ja sa uz neviem dockat

katariang
28. máj 2015

@zebricka23 skoro ano ale uz teraz mas rozdiel aj ked maly ale mas a pockat na bud.tyzden a kukni si den dva pred odletom.Mame v CK znamych keby to bolo lacnejsie v januari aj ja kupim vtedy

epelino
28. máj 2015

@wewika1 tak to je vyborna cena, ale tak v maji su ceny uplne ine ako v sezone predpokladam...

katariang
28. máj 2015

@zebricka23 vsak jsne vsetko ma svoje pre a proti.Ja zas v sezone neviem brat volno praca mi to nedovoluje.cize bud jun alebo az september ale ten nie koli skolke.cize u nas vyhral jun.Nieco urcite vyberieme.Ja napriklad neviem planovat az tak dopredu aj to u nas zohralo vyhodu.max mesiac vopred sa viem zariadit.ale napis ako bolo same chvaly su na ten hotel

katariang
28. máj 2015

@epelino ano ale ani jun este nieje plna sezona.ceny koniec maja polka juna zhruba rovnake.ine je jul august plna sezona.ale to je uz moc teplo na moju malu

wewika1
28. máj 2015

@epelino katalogova cena na maj bola 600 na osobu, preto vravim, ze sme usetrili 360...Neviem ake boli julove-augustove ceny, ale kedze my este nemame deti, radsej chodievame mimo letnych prazdnin 😀
...v podstate uz je to junova dovolenka, nie majova 🙂

katariang
28. máj 2015

Dajte si kartago 3 hodinovy vypredaj uz je aj na dnes ponuka a kuknite ceny

wewika1
28. máj 2015

@babulka82 ideme cez orex, ale je to len na 8dni 😉...

timusenka222
28. máj 2015

Ahojte dievčatá. Nečítam tu celú vašu konverzáciu, ale predsa pridávam môj príspevok. Pred 2 rokmi sme prvý krát leteli cez túto cestovku, je naozaj super, milý zamestnanci, hotel perfektný, jediný problém môže byť to (ako pre koho) , že sú to rakušáci, čiže rakúska spoločnosť. Min.rok sme leteli 13.6 do Turecka, more nebolo ďaleko od hotelu, opálili sme sa super, teplota vody ako keby je sezóna. Bol to hotel určený najmä pre rodiny s deťmi. 3 dni pred našim odletom tam prišiel starší pár Čechov, kt. nevedeli po nemecky, manžel im pomáhal, keďže má znalosti v nemčine a po našom odchode to zvládali super, čiže tým chcem povedať, že keď neviete reč, svet sa nezrúti, dohovoríte sa i po anglicky alebo rukami nohami 🙂
hotel: http://airstop.sk/last-minute/turecko/antalya/h...

katariang
28. máj 2015

@wewika1 a kam idete wewika a kam?

katariang
28. máj 2015

@katariang sorry malo byt kedy a kam? a cena&?

babulka82
28. máj 2015

@wewika1 a hotel sa ako volá?

wewika1
28. máj 2015

@katariang
@babulka82 pemar beach resort, je to pri manavgate, nieco na polceste side-alanya a odlietame v sobotu...

popova
28. máj 2015

@katariang my sme kupovali začiatkom januara, nám sa nedá na LM, kedže mám školopovinné dieta 5 hviezd. hotel 2 dospelí 1 dieta 7ročné cena 1490 eur do Side.Ideme 1.8.

wewika1
28. máj 2015

@katariang ak mozte letiet hned 2.6, tak toto vyzera super
http://www.firotour.sk/terminy-a-ceny.html?dest...
Pre decka to musi byt raj a ma aj super recenzie

katariang
28. máj 2015

@wewika1 super a cena?a na kolko dni idete?a kolky?a daj vediet potom ako tam je)

wewika1
28. máj 2015

@katariang 420€ na os, dvaja, no a uz dopredu viem ze budem frflat 😀 lebo na predposlednej dofci sme boli vo vegas,poslednej v thajsku a toto je len rychly low cost,lebo staviame dom, tak manzel zakazal drahe dovolenky 😀 ale dam vediet, vela neocakavam, tak by hadam bude dobre 😉

kosska3003
28. máj 2015

tak konecne mame pokyny letime o tyzden o 4 rano a spat o 22 hod tak super mame cele dni bez straty, chcem sa spytat boli ste niekto v tom akvariu v Antaliy oplati sa tam ist a kolko ste platili dala mi v cestovke papier z vyletmi a je tam cena 45 eur

danulkaja1
28. máj 2015

@kosska3003 a idete cez slovenskú cestovku,či cez rakúsku?

kosska3003
28. máj 2015

@danulkaja1 cey sk TIP travel

nefertitka
28. máj 2015

@katinka2010 ahoj,uz som raz odpisala a ako som to dala odoslat,vypadlo mi to. Ta wifi si tu zo mna robi srandu. Co pozerame pocasie,tak nas vzdy slak triafa,lebo hlasia dazde a zamracene,ale zatial bolo vzdy fajn. Doibeda posledne tri dni oblacno,ale poobede uz pekne. Take slovenske leto. Vcera doobeda aj sprchlo. Ale nic katastrofalne. More napodiv tiez nie je az take studene. Uvidime,co nam prinesu dalsie dni,hlasia 23stupnov a oblaky. Tak snad to bude ako doteraz

nefertitka
28. máj 2015

@timusenka222 ten hotel je hned vedla nas🙂