Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

erikajanik
2. jún 2015

@silviaaa21 No zatial je super, pocasie sice nic moc, ale jedlo nam to vynahradza😀, deti sa normalne kupu od rana do vecera, ale ja mam trocha strach fuknut malu do tej vody ked je pod mrakom

nefertitka
2. jún 2015

Ja tu mam inak take nervy na rusov,mormalne ma triafa slak!drzi su jak plostice,cest vynimkam. Su totalne nenazrati,keby ste videli tie kopy jedla,co nechavaju na tanieroch,vsade sa predbiehaju,5clenna rodina si rano obsadi 10lehatok. Nase dieta si dve hodiny stavia pevnost z piesku,odideme na obed a ruske deti jej po tom veselo skacu a rodicia nic. Este to bolo postavene priamo pri nasich lehatkach! Nechame si nafukovacieho delfina pri detskom bazene,zas odideme na obed,vratime sa a ruske decka sa na nom vozia vo vode vo velkom bazene. Hotel je super v kazdom smere ale kvolu tymto dementom sa sem uz v zivote nevratim. Cista hroza

katinka2010
2. jún 2015

@nefertitka toto poznam aj mi ked sme boli prvy krat tak všetko poničili jedlo si nabrali a všetko nechali na tanieroch Turci iba krutili hlavami drzy su strašne ale čo už všade ich je vela a more je ake teple, neni daky šok?

danulkaja1
2. jún 2015

@martinaca ďakujem veľmi pekne za odpoveď,škoda,že som ťa tu nejako nezaregistrovala keď som vyberala dovolenku,vidím,že máš o Turecku fakt dobrý prehľad😊😊😊

janicaa
2. jún 2015

@mausy21 Fotky tu na nete sme nevideli, syn bol spokojný, bol s kamarátmi - 20 roční, podľa neho boli raňajky a večere v pohode, obedy slabšie, hotel čistý, bazén trocha studený, pláž bola cez cestu, ale nepatrila k hotelu, im to bolo jedno, kde si zložili osušky. More teplé, pláž nádherná. Centrum výborné, ale oni chodili na diskotéky a zabávať sa 🙂 Ak chcete niečo konkrétne, pýtajte sa.

upam
2. jún 2015

@nefertitka kde ste v ktorej casti? my sa o chvilu chystame s malou do Side tak snad bude teple more aj pre mrna

koppka3110
2. jún 2015

@andy22 mala by som otazky ohladom hotela Susesi, nakolko sa tam za tyzden chystame aj s detmi. Ak je to este aktualne a vies poskytnut info, rada by som ti napisala spravu a popytala sa...dakujem 🙂

erikajanik
3. jún 2015

@nefertitka To je o rusoch zname- su to masura, ale nevsimam si to, tu ich je tiez dost, ale zatial ok, aj my sme mali pod mrakom, ale pre mna aj malu ok, aspo sme sa neupiekli hned 😀

erikajanik
3. jún 2015

@katinka2010 No ako pre koho- deti sa kupu, ale je chladne

skriatko
3. jún 2015

kocky co ste tam, ako je to vecer? je chladnejsie alebo v pohode staci detom tricko/body s kratkym rukovam? 😒

andys11
3. jún 2015

Kocky, nebol alebo nie je niekto v Lare pri Antalyi? Ideme o 3 tyzdne. Chcem sa opýtať, ci priamo v Lare kúpim plienky, balenu vodu (pripadne aj dojčensku, ale uz sa teda nezblaznime bez nej). A ci su zastrcky rovnaké ako u nás, alebo ci treba zobrať adaptery. A este... neviete, ci mozem do lietadla zobrať malému hore napr. tyčinky plus dojčensku fľašu so zarobeným pitím, co ja viem... 300ml.. Ospravedlňujem sa, ak ste to uz riešili, nestiham celu diskusiu prelúskať 😉

giugia
3. jún 2015

@andys11 Ahoj. ...do lietadla môžeš zobrať deťom všetko čo pre nich potrebujes.....zástrčky su v turecku rovnaké ako na slov......vodu ti poskytne určite hotel. ...sice nieje dojčenská,ale v pohode aj pre deti....s plienkami ti neviem poradit,ja beriem. ....kolkeho idete?do ktoreho hotela?

nefertitka
3. jún 2015

@katinka2010 ja som ich uz zazila na dovolenkach vela,ale to co je tu tersz,to je horor. More neni posledne dni.moc teple praveze 😒

nefertitka
3. jún 2015

@erikajanik kde ste to vladtne?🙂

nefertitka
3. jún 2015

@upam sme v alanyi

katinka2010
3. jún 2015

@nefertitka toho sa bojim toho mora ja vydržim len čo deti? a do kedy ste?

andys11
3. jún 2015

@giugia ďakujem ti za odpoved. Velmi si pomohla. Ideme 27ho do miracle resort v Lare. Maly uz plienkuje len na spánok, tak uvazujem, ci brat odtiaľto tie plienky uz nakomplet alebo ci tam kúpim... No uvidíme. Budem baliť dve deti, dvoch dospelých, každé miesto naviac sa zide

giugia
3. jún 2015

@andys11 určite tam plienky budu mat....zober len par a potom kúpiš. ...my ideme do titanicu....cez aku cestovku idete...vieš aj čas odletu...

andys11
3. jún 2015

@giugia titanic je vedľajší hotel! Ideme cez Satur. A vy kedy presne idete? Cas odletu este netuším, zatial zIadna slrava z cestovky. Poviem ti, ze uz som velmi zvedava. Od toho tiez vela závisí, ako to s detmi poriesime

giugia
3. jún 2015

@andys11 cez hydrotour....tsk potom ked to je vedľajší hotel. ...mal by tam byť supetmarket lekaren drogéria blízko hotela. ...27 ideme ..... 😀

andys11
3. jún 2015

@giugia no super, tak to uz si len priať dobre počasie, aby nam to vyšlo 😉

katariang
3. jún 2015

@andys11 Inak aj ja dufam ze bude dobre uz buduci tyzden chceme ist...ale tak suseda sa vratila teraz a vravela ze bolo pekne kolo 30-33 stupnov sem tam ze pod mrakom a bola v Lare

hasleerka
3. jún 2015

trošku som si vás tu počítala.. chystáme sa tiež niekam do turecka, podľa toho aká bude ponuka LM... chcem sa spýtať to vážne treba na večere dlhé spoločenské nohavice ... ved to mi môj chlap odmietne tam ísť ... my sme zvyknutý doteraz len na kraťasi,

giugia
3. jún 2015

@andys11 počasie bude určite super. ....len aby nebolo az veľmi teplo....na kolko dni idete. ...

andys11
3. jún 2015

@giugia na 8. Si netrúfam nejak dlhšie kvoli krpcovi. So staršou uz by sa v pohode dalo.

giugia
3. jún 2015

@andys11 aj my na 8......ja mam desatmesacnu a storočnú. ....tak 8 v pohodicke stačí 🙂

babulka82
3. jún 2015

@gretkab to fakt ste sa vobec neopalili pri vysokom faktore? takže ked mam pre decka 50 nemusim sa bat že by zhoreli ked ich budem často natierat?

babulka82
3. jún 2015

@nefertitka
@erikajanik more je studene ? snad sa to umudri.chcem aby sa decka vykupali hlavne v mori.

katariang
3. jún 2015

@babulka82 Vsetky opalovaky uz su myslim aj vodeodolne tak zas casto natierat netreba podla mna.Doobeda ked pojdete na obed isto budu spinkat a po sprche nejakym panthenolom natriet a zas na poobede k moru uplnje staci.Hlavne po umyti tu pokozku osetrit mlieckom s panthenolom.

peny33
3. jún 2015

Zienky,neviem ci ste to spominali,ale mate skusenosti s hotelom Luna Blanca Resort a Spa v Turecku-Side?? My zrejme pojdeme tam ,ale chcela by som od vas pocut,ake mate ohlasy ,celkovo na hotel,okolioe atd..dakujeeem