Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

erikajanik
4. jún 2015

@januska191 Jasne potesi, ale velmi rychlo to uteka, kedy idete?

erikajanik
4. jún 2015

@januska191 a inak jedlo je nenormalne, ja som dost salatova- syrova a ozaj si pridem na svoje- ziadne jahniatka- kozenky 🙂 a kolace su super 😝

epelino
4. jún 2015

@trpezliva mna by zaujimalo,ked som ten hotel pozerala, na obed treba ist do hlavnej budovy alebo je nejaka restika aj na plazi? dakujem.
inak aky iny hotel by si odporucala?

katinka2010
4. jún 2015

baby zajtra letime aj mi o 11.05 zo Sliača

katinka2010
4. jún 2015

@erikajanik si ma potešila s tymi teplotami mi už zajtra odchadzame tak dufam že bude teplučko

martuska75
4. jún 2015

@brise Vďaka za fotky 🙂 na instagrame nie so registrovaná takže potešia .

alienka73
4. jún 2015

Dievcata prosim vas platia sa viza po prilete do Turecka alebo nie??

karinkaeich
4. jún 2015

a 16.6. neletite niekto z popradu?

tinka76
4. jún 2015

@brise To je presne co som aj ja nasla ☺

trpezliva
4. jún 2015

@epelino je tam mala restika na plazi...hranolky...hamburgery...cestoviny.
V hlavnej budove je toho vela...no fakt je to kopcisko vytrepat sa...my sme neobedovali ani raz v tej hlavnej.
Voda je v chladnicke na kazdom rohu. S tym problem nie je. A vymienali tusim aj na izbe.
Minidisco sa nam este pacilo. No zacina az o 21:30..neskoro pre male deti. A po diskoteke rozne koncerty pre dospelych...diskoteky...karaoke...atd. ozyval sa cely komplex. Aj to mi vadilo..ale vsade su tieto animacne programy..s tym treba asi pocitat

trpezliva
4. jún 2015

Pridam potom an nejake fotky..mam ich v pocitaci.

Najviac sa nam pacilo v oblasti Kemer. Konkretne Camyuva. Kraaasne hory hned za chrbtom..priroda nadherna...aj taka dedinka s obchodmi. A isli sme na vylet lanovkou Olympos teleferik. To veeelmi odporucam. Krasny vyhlad. A trosku zmena vybehnut z plaze tak vysoko. Cesta do 30min.

trpezliva
4. jún 2015

http://www.olymposteleferik.com/en/home/ 2365 m nad morom. Odvezie vas tam hocijaky taxik. Nie cez cestovku. Vyjde to 5xdrahsie..

epelino
4. jún 2015

@trpezliva s anim.programami sa rata ale vacsinou ten amfiteater byva v odlahlej casti.ja som chcelabyvat v hlavnej budove ale uz nie je volne tak hladame dalej.

vika35
4. jún 2015
silviaaa21
4. jún 2015

@erikajanik Fúha, my ideme do Fulye, ale absolútne ma nenapadlo pozrieť, kde je ten amfiteáter, tak dúfam, že nebude veľký ruch. A to som rozmýšľala nad Selinom. S jedlom si ma potešila, máme tiež 2 ročného, tak som rada tomu detskému bufetu. No nech sme už tam. A dostali ste hneď dobré ubytovanie , keď ste išli cez rakušanov alebo ste niečo dávali do pasu?

erikajanik
4. jún 2015

@silviaaa21 Davali sme, ale ten pan na recepcii nam to vratil, az mi to bolo take blbe. Ubytovanie sme si mohli vybrat, ukazal nam planik a pytal sa ktory domcek a ktore poschodie- bol velmi mily. Ono nie je asi az tak rusno, ale tu mame totalny klud a je to hned za fulyou. Ale fulya je ozaj krasna 😉 Skuste si vybrat izbu z druhej strany, ked im na recepcii poviete, ze mate babo a chcete mat klud, tak to urcite pochopia, len to asi potom nebude s vyhladom na more. Ono to tu teraz este nie je az take plne, tak sa da vybrat😉

silviaaa21
4. jún 2015

@erikajanik No veď uvidíme, ale radšej by som s výhľadom na more. My ideme 24.06. to už bude asi viacej ľudí. A ja som im chcela dať 50€ 🙂

erikajanik
4. jún 2015

@silviaaa21 Tak vyskusaj, mam pocit, ze to bol sef recepcie a zareagoval tak ukazkovo 😉

epelino
5. jún 2015

@martinaca Dakujem ti velmi pekne za ponuky zajazdov 😉

epelino
5. jún 2015

Baby, ako by ste porovnali hotel Arcanus a Alba Queen, ktory by ste si vybrali? Hlavne pre 4 rocne dieta... kde je pozvolny vstup do mora? dakujem pekne.

babulka82
5. jún 2015

baby ako ste riešili zarabanie UM na hoteli? naš pije občas aj v noci mlieko ešte a nechcem tam šaškovat v noci a hladat horucu vodu .Mam vziat kanvicu alebo si niekde načapujem večer potrebujem cca 0,5 l na noc a na rano.

danulkaja1
5. jún 2015

@epelino ahoj,ja ti môžem zatiaľ síce odpovedať iba teoreticky,keďže do Alby ešte len ideme,ale presne tieto 2 hotely som riešila takže som prešla kopu recenzii...v Arcanuse je krásny areál,výborná strava,super bazén a vraj aj suoer detský klub...čo však mňa odrádzalo bolo more,nieje tam až taký pozvoľný vstup,po pár metroch je už hlbšia voda.V Albe Queen nemáš žiadny zelený areál,je to trošku ďalej k moru,ale je tam super more,pozvoľný vstup.Ja by som na tvojom mieste skôr rozmýšľala nad Alba Resort,ten je ore takéto malé deti ako stvorený,máš tam zekený areál,mini zoo,Alba je skôr pre väčšie deti,ja mám pubertiakov.Tak uvidím ako bude,dám potom vedieť,Arcanus ma tiež veľmi láka,tak snáď budúci rok..

kingab
5. jún 2015

@babulka82 my sme mali rychlovarnu na izbe.. Boli sme v IC Santai v Beleku

erikajanik
5. jún 2015

@babulka82 My nemame. No a nemozes zi zobrat ohrievac na flase?

teskoma
5. jún 2015

Ahojte,
tak sa pridavam aj ja ku dovolenkarom v TUrecku .Ani sa mi este nechce verit , ze 26.7 odlietame do hotela Sultan of Dreams .Vela vela sme vyberali, citali recenzie a teraz len dufam, ze to bude OK. Ono, podla mna, ak niekto chce,tak chybyb najde vzdy .Ale mame v cestovke znamu, tak hadam by nas neposlala na miesto kde to nebude OK. Ale potesila nas, tuto sezonu maju 24 hod. all inc.,a na ranajky cerstve ovocne stavy, a nie iba koncentraty a pod. tak sa tesim.
Ozaj neviete ci v baroch ponukaju hotely MOjito ? JA nepijem vôbec, ale toto si v lete rada dam 🙂

A ked budem velka a bohata tu budem chodit na dovolenky :http://www.firotour.sk/letna-dovolenka/turecko/turecka...

epelino
5. jún 2015

@teskoma ahoj a cez koho idete a kolko vas to vyslo ak sa mozem opytat? 🙂

martuska75
5. jún 2015

@babulka82 skús si zistiť či už rychlovarka nie je na izbe. My sme mali.

teskoma
5. jún 2015

@epelino Ideme cez Koalu a cca 2700 Eur

tomaas
5. jún 2015

@teskoma aahoj drvivá vacsina kvalitnejscih hotelov ano, ale vacsina to spoplatnuje cca 5 €/drink

cinnamon111
5. jún 2015

@teskoma Ak máte ultra AL, tak mojito bude v cene, aj alko aj nealko verzia.