Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

harvinka12
24. jún 2015

@giugia wwifi bola vsade, my sme leteli z Viedne, kocik sme az pri vstupe do lietadla odovzdali a po prilete nam ho zas hned vylozili, predpokladam ze aj v BA to tak funguje, obal sme nemali

giugia
24. jún 2015

@harvinka12 O . K . ďakujem 🙂

petronela.ficekova
24. jún 2015

@barcabejby my ideme teraz V sobotu 🙂

jankastubka
24. jún 2015

@jankako a vracanie uz preslo? Inak mna raz trosku bolelo ucho a pomohlo mi nakvapkat olej na kusok obvazu a nechat si to v uchu. Ale ak mas nejake kvapky, tak je to samozrejme lepsie.

epelino
24. jún 2015

@barcabejby dakujem.. ano , cez Hydrotour... a vyslo nas to 1770 e pre nas troch... no myslela som, ze ceny klesnu aj na tych 11 dni, ale drzia sa vysoko, a to este pred tyzdnom som pozerala, ze boli ovela lepsie ceny.. no nevadi, usetrim aspon dovolenku v praci a mozeme ist cez rok este niekam na Slovensko 😉

ksts
24. jún 2015

@lenkaoravcova a ktorý hotel sa páčil vám najviac a i pláž kde by ste sa rádi vrátili

jankako
24. jún 2015

@jankastubka vracala teraz večer. Muž išiel na recepciu za sestrickou, do ucha mam kvapky, od bolesti nurofen.

berusaa
24. jún 2015

@epelino Prosím ta do akého hotela idete?

jankastubka
24. jún 2015

@jankako len nech to rychlo prejde. Nasej malej dal doktor nejaku injekciu, a potom sirup debridat a este nejake cipky. A rehydratacny roztok.

babulka82
24. jún 2015

my sme sa včera vratili z našej prvej dovolenky v turecko a boli sme nadmieru spokojny boli sme v hoteli Side Alegria a hotel bol naozaj na urovni,trošku chybala zahrada ale inak služby perfektne ,všade čistučko ,strava vyborna ,naozaj sme sa nemali na čo stažovat,žiadny rusi na hoteli .Aj počasie bolo fajn nam vyhovovalo ,more prijemne ,aj ked na prvy dojem studene potom vobec nie.A mam velmi dobry pocit s turkov ,neprišli mi otravny ani doterny ,boli velmi mili. 🙂

lenkaoravcova
24. jún 2015

@ksts suntopia pegasos resort a suntopia pegasos world

lenkaoravcova
24. jún 2015

@jankako treba cez delegata riesit lekara mame s tym skusenost a super sluzby v nemocnici paradne a za 24 hodin bolo dobre

katinka2010
24. jún 2015

@babulka82 ahoj aj mi sme boli v tom istom hotely mi sme sa vratili minuly utorok a tiež sme boli velmi spokojny super všetko

ksts
24. jún 2015

@lenkaoravcova Dakujem za doporučenie moc

epelino
24. jún 2015

@berusaa Sea Shell resort and spa...

babulka82
24. jún 2015

@katinka2010 tak sme sa len vymenili ,my sme naozaj ano nečakali že to bude take fajn ale naozaj pekny hotelik .

456456
24. jún 2015

Ahojte, musime ist cez Ck VIP.
Neviem si vobec vybrat hotel z tych rakuskych cestoviek. Neviete mi nejake hotely odporucit, chceli by sme ist do Turecka, ide mi hlavne o hotel kde sa upriamuju na deti tobogany, kolotoce, miniklub ...... . Chcem aby si to syncek uzil, lebo som uz tehotna a nebudem sa mu vediet tolko venovat. Dakujem za odporucania.

lea132
24. jún 2015

@456456 Royal alhambra palace

evita68
24. jún 2015

@babulka82 ten je blízko Iz flower.. len Alegria je ďalej od pláže..

katusiatenko
25. jún 2015

Ahojte.Bol niekto v hoteli Eftalia Marin 5* v Alanya/Turkler? 😉

giugia
25. jún 2015

@giugia ahoj....este som sa chcela opýtať ci je tam aj nejaky vnútorný bazen,kde sa môžu kúpať aj deti...hmmm

epelino
25. jún 2015

Ahojte v pondelok letime 4:15 h,uzasny cas,dufam,ze maly to zvladne....

giugia
25. jún 2015

@nicky04 ahoj....chcela by som sa opýtať,či je tam aj nejaký vnútorný bazen,kde sa mozu kúpať aj deti...hmmm

babulka82
25. jún 2015

@evita68 Alegria je dalej od plaže ale zas v Iz flower bolo milion schodov k bazenom aj hostia nadavali lebo im to cestovvka nepovedala. ALegria je do kopca ale schody žiadne.

petronela.ficekova
25. jún 2015

@epelino kolko ma maly? 🙂

liluska78
25. jún 2015

Ahojte baby,mate skúsenosť s hotelmi liones alanii alebo s hotelom orfeus v side? Ďakujem

jankako
25. jún 2015

My sme si douzivali posledne dni dovolenky,dcéra teplotuje, znamych syn tak isto. Takze super.

monika.v
25. jún 2015

Holky, ktore dnes cestujete do toho nestastneho hotela sunis, dajte vediet v akom je to stave, poslite fotky ako pokracuju prace..moc dakujeeem

vivi
25. jún 2015

Baby, brala ste niektorá odrážadlo? v pohode ho zoberú do lietadla? Rozmýšľam, že či mám brať dva golfáče alebo Maťkovi 3 roky len odrážadlo, ak sa pôjdeme niekde prejsť.. uhm mám dilemu...alebo skate na kočík?

adka_m
25. jún 2015

@majkacoke @tinka76 @ewelina @melipa @martina1305 dievčatá Hydrotour pridal na stránke nejaké hotely do Izmiru a ten jeden vyzerá celkom dobre aj na tripadvisore, takže snáď už sa bude dať vybrať adekvátna náhrada v prípade, že ten Efes ešte nebude dorobený