Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

brise
29. máj 2015

@martuska75
Ja som nasla tieto ;)

silviaaa21
29. máj 2015

@adinam My sme tiež kupovali 4.1. a na 27.06. cez Kartago bolo už vypredané lietadlo. Vtedy mi tvrdili, že ďalší let na tento termín nebude pridaný. A 24.06. bolo tiež už len pár miest voľných. Myslím si, že LM budú za dobrú cenu možno do polovičky júna.

luca223
29. máj 2015

@teskoma no my letime o mesiac skor, tak napisem ako bolo 🙂 vdaka

nefertitka
30. máj 2015

@erikajanik sme tu do 13.6.takze sa az tak nestresujem kvoli pocasiu. Dnes je zas zamracene. Teda tak polooblacno,ale tak neva,vyuzijeme to na nakupy. Vcera poobede uz bolo fajn,normalne sa ludia kupali,my radsej nie,lebo mam od zaciatku dovci pocit,ze na mna nieco lezie a mala sem tiez prisla chora,ma stale dost zachripnuty hlas. V noci bola burka

nefertitka
30. máj 2015

@ppppetra este sme stale tu. Hotel je dobry,velky areal,viacero budov,my sme v cast F,akurat otvorili aj G cast,pri kazdej budove je bazen,su tu dve restiky. Strava chutna,aj ked podla mna nie je az taka rozmanita. Zle nam nie je🙂 vstup do mora postupny.uteraky na plaz aj v izbe. Netreba si nosit.

nefertitka
30. máj 2015

@popova nic sa tu nedeje. Vsetko ok🙂

babulka82
30. máj 2015

@nefertitka to ste u niekoho na navšteve alebo mate taky dlhy len pobyt?

babulka82
30. máj 2015

no to počasie tam teda nevyzera dost pekne a ma človek zaplatit 2000 euro za dovču a neokupat sa poriadne 😒

erikajanik
30. máj 2015

@nefertitka To ma mrzi, ale dalsi tyzden uz bude ok, skoda, ze nie ste v kamelya dali by sme kavicku 😉 Tak si to este uzite 🙂

popova
30. máj 2015

@nefertitka dakujem za info ,užijte si to v pohode .

majkacoke
30. máj 2015

@brise kde si nasla tie fotecky? klobuk dole😉 ja som patrac snoric, ale toto som nenasla😉

majkacoke
30. máj 2015

@martuska75 super-sikulkovia ste, ze ste to vypatrali😉 prosim, ak to nie je tajomstvo posli link stranky, kde ste to nasli😉 dakujem

brise
30. máj 2015

@majkacoke
Na instagrame ;) ked si tam zadas sunisvtak najde tieto fotky ;)

adka_m
30. máj 2015

Našla som nejaké ďalšie

mia265
30. máj 2015

Ono ísť na dovolenku v máji ,v júni je dosť veľká blbosť. More studené, môže pršať.... Oveľa lepšie je ísť v septembri,aj v polke októbra ešte,kedy je stále teplo a more má aj 29 stupňov

karinkaeich
30. máj 2015

tak zrazu mame ine odlety, no sama som zvedava, co z toho nakoniec bude. tam az 21:35, spat 19:35 😝 davaju si ozaj nacas s pokynmi. aj este aj zmeny asi 😝

katinka71
30. máj 2015

@mia265 preco blbost?my sme boli posledny majovy pred 2 rokmi a bolo super,najlepsia dovolenka doteraz

katinka2010
30. máj 2015

@karinkaeich ahoj a kedy letite?

kosska3003
30. máj 2015

@mia265 ja som bola 3 krat v turecku od 29maja do konca juna take sme mali terminy a bolo teplo a lepsie sa vypyta dieta zo skoly na konci roka ako na zaciatku

@karinkaeich kedy vam menili cas odletov ja dufam ze uz menit nebudu

mia265
30. máj 2015

Tak áno,ale o počasí je to náhoda, ale na konci leta neprší skoro vôbec,že je to istejšie

majkacoke
30. máj 2015

@adka_m @brise jeeej vdaka🙂 Mna by dost aj zaujimalo to aka je tam plaz a ci to nie je v zalive, alebo ako vyzera okolie... ale to by som asi uz vela chcela😉

jasikjana
30. máj 2015

ahojte, chcem sa spytat, ci sa niekto nechysta do Turecka, hotel Papillon Belvil?

katulka74
30. máj 2015

@mia265 chodime v juni kazdy rok a more teda studene urcite ani nebolo a teplo mame vzdy😊

mausy21
30. máj 2015

boli ste niektorá v alanyi hotel Tac premier?chystame sa koncom jula poteši každa recenzia..máme 6ročnu a 4 ročneho a prvykrat dovolenka tak troška obavy... 😒

karinkaeich
30. máj 2015

@katinka2010 16.6. ideme z popradu
@kosska3003 dnes som pisala priamo do cestovky, papiere este nemame, to asi az tyzden pred

janicaa
30. máj 2015

@mausy21 Bol tam môj syn minulý rok. Čo chcete vedieť?

martuska75
30. máj 2015

@adka_m
@brise
@majkacoke Perfektné!!!!!, dievčence 😀 Tak ak niečo vysnoríte určite pridajte sem aj pre ostatné, prosím prosím... . Ved neviem prečo s tým v hydrotoure robia také tajnosti. Bola som hrozne zvedavá či to aspoň stojí, tak ked som niečo vysnorila tak som pridala ,že nech poteším aj iné. a vidím že som mala pravdu. 😉
Tak ešte jednu na dnes. V nútri to bude pekné, nie?
Len tá pláž ma trochu trápi. Nejako blízko mora je to. Inak fajn ale kde budú lehátka netuším.!?

majkacoke
30. máj 2015

@martuska75 wauu nadhera😉 no mas pravdu, ze sa to zda byt blizko k plazi. Na obrazkoch v katalogu to vyzera tak idealne, no bojim sa, ze skutocnost bude trocha ina. O hotel a sluzby sa ani tak neobavam...Pre nas je dost dolezita plaz a more-a odtial este nie su ziadne recenzie, ci nie su skaly v mori alebo betonove platne:-/ To zistime az vlastnou skusenostou... Ale tiez nechapem, preco to tak prisne taja a oni sami nezverejnili takmer nic... Bude teda prekvapko😉

mausy21
30. máj 2015

@janicaa či to minimalne odppovedalo tým foto tu na nate..dakujem

olise69
30. máj 2015

@nefertitka ten blok F je byvaly Kosdere? Je to zrekonstruovane?