Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

ingusz
9. aug 2016

@mk22 dobra čarňuľa si 🙂 uz sa tesim snad sa nic neposerinkuje a kludne odletime aj my do Turecka

lauraa
9. aug 2016

@ingusz kam sa chystate?

bejca
9. aug 2016

@baumka tak uživate leto uplne na plno super 🙂 no a my - ano ano ideme do toho hotela splna nase " poziadavky " a presne ako pises Turecko je Turecko nic sa mu sluzbami , morom nevyrovna 😉 milujem to more 😀 a piesok 🙂 😵 😎

@ingusz no tak my mame skusenosti s piesok + kamienky a uz nie ...my uz len piesok 😉 ale kazdemu vyhovuje ine , minuly rok sme mali kamienky s pieskom a hned kusok od kraja hlboka voda .... uz nie 😉

bejca
9. aug 2016

@ingusz a kedy letíte vy ?

janinkad
9. aug 2016

@baumka ahoj,4 roky spät som bola vo vedlajsom hoteli,Diamond Beach,vedla Alvy sme chodili na plaz,zahrada obrovska,urcite kvalitny hotel,plaz urcite pieskova.

mk22
10. aug 2016

@ingusz ja som sa bala..ale tu abs nic nevidno necitit je tu taky klud..chodime do mesta..vcera som nakupila da sa fakt vybrat ap po 2eura😄 my mame more super piesok a dlho plytke takze pre deti raj. Ubija ma teplo mame cez 40 neda sa ani dychat..uz sj pre mna dost a to milujem sknko. Dnes ide syn na padak za cln tak sa tesi😊.ja uz som max cierna uz sa ani viac neda☀☀

ingusz
10. aug 2016

@mk22 tak to mate super dofcu ja sa toho tiez bojim tych horucav .. moj muz natom bol 😀na tom clne a ze super bolo 🙂 uzije si to .. inak ak ti je teplo ... šalvia ... mäta je top

ingusz
10. aug 2016

@mk22 čárna ako box 😀😀😇😇😇🐃 zaaaavidim ach

lauraa
10. aug 2016

@bejca kde ste boli minuly rok?

bejca
10. aug 2016

@lauraa Sea World , ako hotel vsetko super len ta plaž , ... a hlavne stale niekto s malym sme museli byt aj ked plavat vie ale pre istotu 😉

bejca
10. aug 2016

@mk22 krasne opalena 😎 jaaaaaaaaj uz sa teším opat na teplo a moreeeeeeeeee 😎 😀 tu je dnes okolo 15 stup 😲 😝 😕

reluska
10. aug 2016

baby sa teším 🙂 mali sme ísť v septembri a ideme teraz v sobotu, vraj darček k narodeninám a šáňom si štrgneme večer na moje narodky v Lare, mohli sme už poobede, ale leteli by sme turkami, ale dali sme radšej Nikiho o 6 večer. Takže olááá Delphin Imperial po roku opäť volá 🙂 radosť veľká

bejca
10. aug 2016

@reluska tak šťastnú cestu 😵

reluska
10. aug 2016

@bejca dakujeme

moskova1983
11. aug 2016

@reluska olalalala hned by som sa tam vratila prajem Vam krasnu dovolenku 😀

baumka
11. aug 2016

@reluska krásnu dovču,užite si ju a pošli nejaké fotočky 🙂

janinkad
11. aug 2016

baby,Papilon belvil,dovca urcite super.ale ako je tam s nakupmi?dostupne v okoli?ci treba sa trepat niekde dalej?

reluska
11. aug 2016

@moskova1983
@baumka dakujem dievčatá, už si predstavujem seba v gazebe s drinkom v ruke.. a božský klud aj ked pri troch deťoch pri slove klud prižmurujem oko 😀

kosska3003
11. aug 2016

@mk22 tam sme boli pred dvoma rokmi a rada by som sa tam vratila raz super tam bolo Mustafa fotograf otravuje 🙂 🙂 🙂

bejca
12. aug 2016

@baumka zajtra ideme 🙂 jupííííííííííí 😵

baumka
12. aug 2016

@bejca no ja nie že ticho,ale nahlas závidím 🙂 Ja chcem tiež teplo a hlavne moreee 🙂

A na koľko dní ? A s akou ck? Odlety máte dobré ?

Užite si peknú dovolenku a prihoď potom nejaké foto 😎 🙂

reluska
12. aug 2016

@bejca ja my zajtra letíme o 16.15 🙂

popova
12. aug 2016

Prosím napíšte recenzie na hotel ADALYA elita Lara ...dakujem

mk22
12. aug 2016

@reluska to sa vam zajtra rata ako prvy den dovci?

deny3
12. aug 2016

zajtra bude v Turecku asi nával koníkoviek, aj my letíme 🙂 😵

deny3
12. aug 2016

@mk22 my sme mali minulý rok termín od 8.7. do 18.7., leteli sme 8.7. o 23.55 hod. !! takže prvý deň vieš kde 😠

baumka
12. aug 2016

@deny3 a ktorý hotel?

deny3
12. aug 2016

@baumka sea planet, som zvedavá, sú rôzne názory.

mk22
12. aug 2016

@deny3 my sme leteli o 5h rano a teraz odlietame o 23h takze oba dni plneee😊

deny3
12. aug 2016

@mk22 ale to isto letíte BA