Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

lauraa
8. jan 2013

@katka512 este stale maju zlavy First moment ale tiez neviem ci nepockam na lastminut a zoberieme co bude , my uz musime pockat na prazdniny, ale dovolenku v praci si musim naplanovat uz tento tyzden.... takze u nas je datum od 29.juna do 15 jula fix..... moj typ Lymak Lara.... dnes sa chystam do cestovky , uvidim co mi ponuknu....

katka512
8. jan 2013

@lauraa ten Firo je nakoniec Fifo katalog 😀 😀 😀 😀 tak tam su faj ceny aj

zebricka23
8. jan 2013

@katka512 v tom seher bola min.leto kamoska...a teda ze velmi zle.....ze nikdy viac.....to by som skor tu belindu,na tu boli dobre ohlasy,aj teraz v lete......ale iba ten club belinda.....nie hotel belinda....lebo v tom bola suseda....a tiez ze nic moc.....

zuzla2
8. jan 2013

@katka512 suhlasim so zebrickou..ja som minule leto okukavala ten seher,kedze mal dobru cenu,ale odradili ma recenzie....

katka512
8. jan 2013

@zebricka23
@zuzla2 to vazne a preco neboli spokojny??? musim kuk rezencie 😝

zebricka23
8. jan 2013

@katka512 spinave izbyy, nedostatok riadu, spinavy ria....plaz spinava.....blizko tho hotela..vytekaju splasky do mora....a to vraj bol navacsi problem

abbey1
8. jan 2013

@katka512 Club Belinda Beach sme absolvovali minulý rok a veľká spokojnosť. Super pláž, animácie hlavne pre deti a naozaj milí personál.

katka512
8. jan 2013

@zebricka23 ano prave teraz som kuk rezencie a teda hroooza,pritom tu v katalogu ma az 5hviez 😖

@abbey1 rozmyslam nad tim club belinda ale pockam do Valentina 😀 ci unas v cestovke nebudu mat nejaku akciu a potom sa rozhodnem
Kolko vas to vyslo a na kolko dni ste boli?

abbey1
8. jan 2013

@katka512 Spokojní sme boli veľmi, je tam mini ZOo, malá bola ndšená a tobogány, bazény vôbec nebývali plné a 2 bazény pre malé detičky na hrabie. Strava veľmi dobrá, len na večere tam bývala tlačenica. To bola jediná výhrada, ale inak nemôžeme nič vytknúť. Personál ozaj milí a ústretoví k deťom. To je pre mňa hlavné. Cenu sme mali špeciálnu, tak v tom neporadím. Ale tento hotel býva beznádejne vypredaný. Teda minulý rok bol voľný len v pár termínoch cez hlavnú sezónu za podstatne viac peňazí.

katka512
8. jan 2013

Baby na kolko chodievate dni alebo noci???
9 noci je podla vas akurat.......malo alebo vela 😀 😀 😀 😀

lauraa
9. jan 2013

@katka512 minimalne 9 az 12

zzuzulaf
10. jan 2013

odporucam Saray Regency nedaleko Side. Vzdy ciste, vyborna strava, detsky bazenik, tobogany, animacie, Turci vo vseobecnosti maju radi deti, takze aj v tomto hoteli personal velmi ustretovi voci rodinam s detmi. ale uziju si aj rodicia, niekolko barov, sporty pri bazenoch aj na plazi, a la carte restauracie. velmi sa nam tam pacilo.

hori
10. jan 2013

@katka512 xehe, tiez som pozerala ten seher vo fifo katalogu... 🙂 dokonca aj ten isty temin 4. - 14. juna 😀 ... no ta belinda vyzera fakt lepsie... aj ked aj tam su recenzie vselijake, najviac sa bojim tych malickych izieb, my ideme s dvomi detmi a chceme do izby vpratat jednu postielku... silno sa spolieham na to, ze klubova dovolenka je moja krvna skupina... lebo tie ceny ostatnych hotelov - ou, ou... 😲

llllucka
11. jan 2013

Holky,jaký je rozdíl mezi papillon ayscha a zeugma?Já dám asi first moment.Musím platit už za obě děti a to se v lastu blbě hledá.

llllucka
11. jan 2013

A ještě jeden dotaz.Jedeme s kamarády a ti chtějí jet až kolem 25.9.,mě to příjde už moc pozdě.Do kdy je nejlepší tam jet?

billam
11. jan 2013

@llllucka ahoj, my sme boli od 17.9. do 28.9. a večer uz bolo chladno, na svetre a mikiny...cez den ok, horúco...ale dva dni tam vkuse prsalo a boli búrky...prvýkrát som v živote videla vkuse búrku, ktorá neprechadzala...ak nemáte skoloupovinne deti, tak bud choďte koncom júna/zač. júla, alebo potom začiatkom septembra, ked tam nebude toľko ludi s veľkými detmi.

katka512
11. jan 2013

@zzuzulaf Cez aku cestovku ste boli?

@llllucka podla mna neskoro to nieje ale mne v cestovke tiez radila ze lepsi je teda uz Jun aj kvoli tomu ze sa clovek v mori neosviezi ze je ako "stanky" 😀 😀 😀 😀 ja teda neviem my mozeme jedine v juni ale ani tomu septembru by som sa nebranila 😉

@hori 😀 😀 Junovcatkia,stretko v juni,by sme oslavili narodky 😵

llllucka
11. jan 2013

@katka512 ,@billam :Holky,moc děkuju.Pojedeme teda v první polovině září.V červenci jedeme do Chorvatska,takže červen nepřichází v úvahu.

zzuzulaf
11. jan 2013

@katka512 boli sme cez turancar (nitrianska pobocka), s ktorym chodime uz niekolko rokov, spokojnost s jednanim v pobocke aj s delegatkou na mieste. konkretne do turecka sme sli na first moment.

strihalka
13. jan 2013

@cat ahoj prosim te , chtela bych se te zeptat...loni jsi uvazovala o hoteli v turecku v side Grand Prestige Spa & Waterpark...boli ste tam nakonec?pacilo se?me se ibi ten maly destky bazenik, tak halvne kvuli necmu a j tento hotel vitezi nad ostatnima,....tak ci by si mi mohla podat nejake info🙂 dakujem

cat
14. jan 2013

@strihalka ahoj napokon sme neboli, tak ti neviem poradiť.. 😒 ☹

kvietok23
15. jan 2013

ahojte, mate niektora skusenost s Evren Beach v Side? dakujem 😎

libka1
19. jan 2013

tak my sme sa prave vratili z voyage sorgun a mozem vrelo odporucat, slovakov tam sice asi vidia zriedkavo, ale mne to vobec nevadi... all inclusive maju na velmi vysokej urovni, na ranajky cerstvy dzus, alebo normalne krabicove cappy dzusy, aj znackovy alkohol k dispozicii (niezeby som vyuzivala ale niekomu na tom zalezi 😉 ), cely den k dispozicii zmrzlina vo forme algid, magnumov, cornet, atd. , vynikajuco varili, otvorenych plno barov, 8 a la carte restauracii a mozes ist za pobyt do kazdej raz, cukraren od 10 do 20.00 hod, tam mali aj klasiku zmrzlinu a okrem fantastickych zakuskov aj slane pecivo, a vecerne show maju naozaj na urovni (cinsky cirkus, kubanska show, atd.). boli sme cez nemecku cestovku, vsimla som si ze orex travel jedina na slovensku tento hotel robi ale nevedia co zan pytat od dobroty 😝 z mojho pohladu jedina nevyhoda je ze nie je cisto pieskova plaz, ja mam taku najradsej 😉 cely komplex ma inac nadherny areal, je to postavene v borovicovom lese, cize uzasne prostredie... dospeli sa vedia od deti absolutne odseparovat, takze nikto kto nechcel deti vidiet nemusel (zvlast bazen, restauracia, cast na plazi, vonkajsie posedenie...), detsky klub je tiez velmi pekny 😉 mozno niekomu tento prispevok poradi, my sa tam cez leto vraciame 😉

lauraa
20. jan 2013

Asteria Elita resort v Side alebo Sahir resort, Papilon Belvil.....bol niekto?

fiorela
20. jan 2013

@llllucka ahoj, my sme boli už 3 roky po sebe v Turecku v druhej polovici septembra a vždy tam bolo ešte teplo - denné teploty okolo 30 st., čo je pre deti super, mohli sa hrať v piesku koľko chceli a nemseli sme sa báť, že sa spália. Je pravda, že už na prelome 9. a 10. mesiaca teploty večer rapídne klesajú - ako začal október, bolo to každým dňom cítiť.

llllucka
21. jan 2013

Holky,nevíte,jak vypadají v Turecku přistýlky?V Čechách se na tom většinou nedá spát.Díky.

lauraa
21. jan 2013

@llllucka v rodinnej izbe bola poschodova postel ...

danu
22. jan 2013

@zebricka23 ahoj, kam sa chystate tento rok? pozeram ako pozeram, ale zatial ma nic neoslovilo, jedine kumkoy beach

dai
22. jan 2013

@llllucka no, zalezi od hotela - my sme mali vzdy velmi pohodlne... bud normalnu postel alebo rozkladaci ale fakt pohodlny gauc...

zebricka23
22. jan 2013

@danu ahoj,zatial neviem...mne sa paci royal dragon....ale to je teda ina cena...