Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

kwetinka1
4. jan 2012

ano, uz sme sa rozhodli, vela som hladala recenzie na nete, na to sa da ako tak spolahnut, hlavne zahranicne. dolezita bola pre nas aj plaz, co vo vela rezortoch boli kamene alebo strmy spad do vody. my ideme tiez v juni, ja uz v hlavnej sezone nechcem chodit, je tam velmi teplo.

larmimi
4. jan 2012

@kwetinka1 kedy idete v juni? my 3tieho 🙂

kwetinka1
4. jan 2012

@larmimi my 23.

monikapalo
10. jan 2012

@kwetinka1 pravdepodobne pojdeme do Limak Lara, este to nemame zarezervovane, ak nebude nic volne, tak zvolime Papillon Zeugmu. Chceme ist v termine 09.06 z KE na 7 noci. Tak uvidime 🙂

luy
10. jan 2012

@kwetinka1
@monikapalo ahojte som tiež z Ke a chcem ist na dovolenku Turecko,jedno 2 ročné skoro a jedno 11 ročné dieta,keďže ste už rozhodnuté tak ste asi dosť hľadali,nedáte mi link na hotel kam idete?Nech pozriem aj ja,dík

monikapalo
10. jan 2012

@luy nepisali sme si ohladne Besenovej? 😀 Nepamatam si uz. 🙂

luy
10. jan 2012

@monikapalo ano to som ja Bešenovú som ti popisovala

monikapalo
10. jan 2012

@luy 😀 😀 😀

luy
10. jan 2012

@monikapalo toho roku idem ale len na pár dní a chcem to Turecko alebo Bulharsko

monikapalo
10. jan 2012

@luy takze rozmyslame nad hotelom, ktory som ti poslala, no este ho nemame uplne zarezervovany, tento tyzden to chceme dat dokopy.

luy
10. jan 2012

@monikapalo pokukám ,mne vyhovuje len v rezorte sa prechádzať,nikde vonku po uliciach a podobne,len spať,jest,plávat.......................a aby sme letecky tam a späť išli

monikapalo
10. jan 2012

@luy aj my ideme iba na 8 dni

monikapalo
10. jan 2012

@luy no myslim, ze to Turecko bude pre Teba uplne idealne

luy
10. jan 2012

@monikapalo no tak ja musim 2 týždne inak ani nejdem

monikapalo
12. jan 2012

Leteli ste uz niekto cez Kartago z Ke? V ktoru hodinu ste odlietali z Ke, alebo z hotela?

larmimi
13. jan 2012

baby v tych 5hv.hoteloch moze sa ist na veceru napr. v zabkach? 🙂

wvwvw
13. jan 2012

Ahojte.mam na vas otazocku.rozmyslame nad dovolenkou v turecku a mesiace jun alebo september.je tam more uz dostatocne teple zaciatkom juna?aky hotel by ste doporucili pre male mimino.budeme mat vtedy nieco cez rok...vdaka,kludne piste aj do ip

monni
13. jan 2012

@larmimi nemalo by sa, ale vsetci tak chodili, dokonca aj na ranajky a obedy v plavkach. Nikto to tam nesledoval 🙂

larmimi
13. jan 2012

@monni fuuha tak v plavkach zrovna nebudem ale teda saty alebo sukna a zabky 🙂 dakujem

monni
13. jan 2012

@larmimi ale samozrejme sa tam nasli aj taki, ktori tam isli predviest svoje najlepsie roby a lodicky 🙂

larmimi
14. jan 2012

@monni neviem ci by som to stihala pri dvoch detoch ktore treba kazdy den sprchovat od piesku este sa aj nahodit 😀

monikapalo
15. jan 2012

Takze je to uz definitivne, odlietame 9.6. z KE, Hotel Limak Lara. Ak tam nahodou niekto cestuje tiez , ozvite sa 🙂 😎 MImochodom toto cele forum som si pekne precitala od zaciatku az do konca a mozem vsetkym, ktori maju otazky na Turecko, len a len doporucit si to precitat, dozviete sa tu uuuuuplne vsetko.

larmimi
15. jan 2012

@monikapalo teda, aj ja sa chystam si to precitat, ako knizku 😀 my odlietame 4.6. z BA

flori
16. jan 2012

Ahojte, minuly rok po preluskani celej diskusie,sme sa rozhodli stravit dovolenku v Turecku a prezili sme s rodinkou krasnych 11 dni,takze tento rok o inej destinacii ani neuvazujeme.Toto forum mi velmi pomohlo s mnohymi otazkami,takze citajte.

zebricka23
17. jan 2012

my tiez rozmyslame o dovolenke v turecku...uz sme boli 2x v Side Iberotel Serra palace a Alba Queen......a teraz uz som videla tolko hotoelov...a teda netusim co vybrat.......asi by som chcela skusit Belek.....alebo Laru......
co odporcua z tychto stredisk???

danu
17. jan 2012

@zebricka23 ahoj, mame asi podobne vyberane hotely. Tento rok ideme do Beleku Pappilon aysha 😉

zebricka23
17. jan 2012

@danu bola si v tych istych???no idem ten tvoj kuk....

danu
17. jan 2012

@zebricka23 boli sme vo vedlajsom, alba resort

monikapalo
17. jan 2012

@wvwvw nam kazdy doporucoval vacsinou jun , september, hlavne koli malemu. Vraj su tam vtedy prijatelne teploty. 🙂

monikapalo
17. jan 2012

@danu 🙂 🙂 Toto bol aj moj typ, no nevedeli sme sa dopracovat ku ubytovaniu vo vilkach, ktore maju pred sebou bazenik. Tak sme to vzdali. Som velmi zvedava, ako sa Ti tam bude pacit. Fakt som tam chcela ist. 🙂