Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

majush
2. júl 2016

Ahojte, my sme sa vcera vratili z turecka, boli sme v lare vo fame residence hotel. Vyborny hotel, nie je co vytknut. Uz sme boli v turecku viackrat, prvykrat sme boli v hoteli v mensine oproti ruskym turistom, teraz sme isli cez nemecku ck a rusov vystriedali okrem inych narodnosti aj rumuni, turci ci iranci . Ale vsetko v poriadku aj napriek predsudkom. Pri odlete boli zvysene bezpecnostne kontroly, po tom vybuchu v istambule mi to nahnalo trochu nervozity, ale vsetko je v bozich rukach. Ak by som sa teraz rizhodovala o dovolenkovej destinacii, asi by turecko nevyhrali, ale aj napriek tomu sme mali uzasnu dovolenku, ktoru sme si uzili 😉

macusikzv
2. júl 2016

@lauraa Okulcare

baumka
3. júl 2016

@bejca máš IP

bejca
3. júl 2016

@adka_m ahoj , vy by ste už mali byť v Adalya Ocean , ako prebiehalo všetko 😉 ak by sa ti chcelo a mala si kedy prosim daj info 🙂 ďakujem 🙂

caspino
3. júl 2016

Ahojte hlasim šťastný navrat z Turecka plno policajtov na letisku kontroly....

mk22
3. júl 2016

@caspino ahoj.ako bolo? Uzila si si chidila si normalne po nakupoch?

caspino
3. júl 2016

Jedna info z cesty nepodcenujte poistenie jedny slovaci nemali asi rocne dieťa im zateplotovalo a vysetrenie odber krvi a infuzka a presun do nemocnice ich vysiel na 1000€

caspino
3. júl 2016

@mk22 nam sa pacilo akurat more skoro vzdy vlny raz vacsie raz menšie po nakupoch ano oproti hotela bola taka dlha nákupna ulica kde bolo vsetko pokladala som za zbytočné ist do vacsieho nákupného centra vsade to iste

zuziatko
3. júl 2016

@caspino ake poistenie odporucas ?

zuziatko
3. júl 2016

@baumka nemas od kamosky nahodou nove fotky a info z adalya ?

caspino
3. júl 2016

My sme mali od Axa cest.poistenie Excelent kratkodobe s max.moznymi kritiami za necelych 10e na osobu co bolo výhodne v pripade zaujmu odfotim rozsah kriti zo zmluvy

caspino
3. júl 2016

Maly ma Farbicku jemu sme len doplnali krytia...

baumka
3. júl 2016

@zuziatko pošlem ti do pošty

macusikzv
3. júl 2016

@caspino tak toto nepochopim,a ešte s takým malým dietatom...bože,bože...

bejca
3. júl 2016

@macusikzv bože čo stále riešite , veď vy keď nechcete nechoďte 😉 aj my ideme a aj dosť našich známych aj s malými a aj s väčšími deťmi

bejca
3. júl 2016

@caspino dúfam že ste si oddýchli , a isto bolo super 🙂

macusikzv
3. júl 2016

@bejca a ako co ja riešim..... 😠 ja som tam bola,tak co riešim??????

macusikzv
3. júl 2016

@bejca a písala som na margo toho,že niekto ide bez poistenia,tak lepšie čítaj!!!!!!mna nezaujima ako ty pojdes

bejca
3. júl 2016

@macusikzv ospravednujem sa 😉

macusikzv
3. júl 2016

@bejca 🙂 🙂 🙂 🙂 😎 😎 😎

hasleerka
3. júl 2016

no veru bez poistenia ani na krok ... my sme si dávali to najvyššie poistenie, prvý krát sme ho využili pri storne ked sme nemohli ísť a piati krát ked dcéra tiež ochorela ... na tom naozaj netreba šetriť

macusikzv
3. júl 2016

@hasleerka presne tak ....a nie to ked sa ide s malými detmi....nepochopim tých slovakov....v cestovke to robia automaticky

lauraa
4. júl 2016

@bejca my sme prave v Adalya, vcera sme pricestovali,hotel je plny nemcov, sem tam holandani, slovakov som tu este zatial nestretla. Prvy dojem hned pokazili, rano o 8 boli vsetky lehatka pri bazene obsadene uterakmi.. dole v hoteli su nejake obchody ,zatial sme tam neboli,jedlo ok ale neskutocne rady pri veceru v jedalmi, stolov je vela takze miesto najdes ale na jedlo sa caka.more je plytke, teple, plaz pieskova bezkamienkov.transfer z letiska 45 min.,len na letisku sme strasne dlho cakali pri Kontrolle, priletelo nas strasne vela naraz. Inak mali sme vecerny let, do Hotela sme prisli okolo polnoci a uplne super funguje restika celu noc keby ste mali hlad...ak este nieco napis...

zuziatko
4. júl 2016

@lauraa ahoj. isli ste cez hydro ? a je v hoteli vela slovakov ?

bejca
4. júl 2016

@lauraa dakujem za info , takze vsetko ok , som rada , my ideme tiez uz co chvilku .... jaj ja sa teda fakt bojim hlavne lietadla 😀 ale vzdy nejako zvladnem 😀 rady na jedlo mi nevadia a som rada ze aj vecer tam je restika , to je super , mozem sa opytat cez aku cestovku ste isli ? a leteli ste cez travel ci ? dakujem 🙂

bejca
4. júl 2016

@lauraa a izba je pekna ? vyhlad ? 😉

macusikzv
4. júl 2016

@bejca co bojis ,lietadlo je malina,skor by som sa teraz bala letiska....sup.sup z neho rýchlo preč 🙂

bejca
4. júl 2016

@macusikzv no ja mam po každý raz uplnu depku z letu 😝 proste nenavidim - neznasam vysky 🙄 ale tak zatial som vzdy zvladla tak snad aj teraz 😉 a letisko ... no tak to je iny druh strachu u mna teraz .. snad vsetko dopadne ok 😵 ale jasne ze sa budeme ponahlat ako sa bude dat 😉

macusikzv
4. júl 2016

@bejca neboj,take kontroly budu....daj si panaka pred odletom....

bejca
4. júl 2016

@macusikzv 😀 😀 😀 😀 no tam bude chyba 😀 ja si vždy dám iba kinedryl 😀