Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

lauraa
31. aug 2016

@ingusz na virozu nezaberaju ant. Budes mu davat zbytocne, do soboty to prejde, takze nakoniec letite uz teraz. Peknu dovolenku, uzite si ju a tesime Sa na pozitivne spravy...

dano556
31. aug 2016

momentálne by som do turecka nejazdil

baumka
31. aug 2016

@ingusz ja som raz letela tiež s nádchou a pri mori mi to zázračne prešlo a druhý krát dcéra to isté a tam ožila a bola ako vymenená. More je výborný liek. Užite si tam pekné dni 🙂

baumka
31. aug 2016

@dano556 však ťa tam nikto ani neťahá. Blíži si škol.rok,choď si radšej pripravovať zošity do školy.

gabina23
31. aug 2016

@baumka možno vie daco viac ako my 😉

baumka
31. aug 2016

@gabina23 však si všimni,že nedávno priihlásený a dáva rady skoro do všetkých dovolenkových diskusií,dokonca by nejazdil ani do Chorvátska. 😅
A ak nech vie niečo viac,než my,tak nech to vybalí. 😀

gabina23
31. aug 2016

@baumka áno informácie by sa zišli 😃

ingusz
1. sep 2016

Dakujem ste zlate babulky

gabina23
1. sep 2016

@ingusz ako je malemu?

ingusz
1. sep 2016
ingusz
1. sep 2016

Dakujeme uz lepsie posielame pusinky :-*

ingusz
1. sep 2016

@baumka dakujeme 🙂 uzijeme

ingusz
1. sep 2016

@lauraa ma upchate dychacie cesty vsetko mu sadalo na priedusky . Atb mu zabera ..

lauraa
1. sep 2016

@ingusz PEKNU DOVOLENKU

gabina23
1. sep 2016

My akurat vo vláčiku smer BA 😉

lauraa
1. sep 2016

@gabina23 peknu dovolenku

ingusz
1. sep 2016

@gabina23 moja krasna babika .. stastnu cestu prajem . Joj my prideme a hlasia rovno burky v sobotu .. hlavne nech dorazime stastne . Aj Vy . Rada Vas uvidim tak ked nahodou uvidis velku bielu verybu kludne sa prihovor 😀

gabina23
3. sep 2016

@ingusz ahoooj, cestu sme zvládli na 1*, mala lietadlo prespala, potom sme šli minibusom asi 1,5h, aj to sme zvládli I ked ja uz a nervickami 😂 hotel je úžasný, izba neskutocna, máme dve izby takže som šťastná , výhľad pre nádherny, jedlo bolo skvelé na veceru, čašníci kmitali tak dnes už iba utekať k moru a teším sa na tebaaaa😃 inak pri recepcii robia dobre miešane drinky 😉

gabina23
3. sep 2016

@ingusz o kolkej letite? Inak v lietadle skvelí obed 😉

peta4
3. sep 2016

Boli sme teraz 1x s 3r. Vsetko super hotel jedlo pre deti tobogany. Len z klimy hlavne v buse a aj v lietadle zostala po prichode na atb ☹ prechladla. Kasel.

ingusz
6. sep 2016

@gabina23 juj dufam ze sa mi podari stopnut konecne a zakotvit pri tebe idem sama na plaz snad ta tam najdem 😀 ;) som rada ze som ta tu stretla 🙂 ☆

gabina23
6. sep 2016

@ingusz som ťa tam zahliadla letmo doobedu, teraz som na izbe mala spi ale ideme k bazenom 😃

deny3
6. sep 2016

@ingusz
@gabina23 tak čo dievčatá,ako sa vám tam páči? Počasie je aké ? Pošlite aj tu trochu slniečka 😃

gabina23
7. sep 2016

@deny3 ahojky ja som spokojná, máme dvojizbu v tom hlavnom oblúku, takže všade blizo, jedine dva minusi o kt.som však vedela predom sú kamienkova pláž a transfer..

deny3
7. sep 2016

@gabina23 hahaha, to sa žije, inak super, že takto dávajú tie rodinné izby, my sme boli v tej druhej časti, z pohľadu od mora vpravo, v tej betónovej vežičke, úplne hore, tak sme sa načakali na výťahy. A čo bazény, šantíte? išla by som hned niekam k moru

ingusz
7. sep 2016

Gabina fb ? Moje je Luky Ingus ak nas najdes pridaj si ma a tam piseme ohladom stretka a drinkis 😂😂

gabina23
7. sep 2016

@deny3 no pravdu poviem u nas prevláda more 😉 v bazénoch tak trošku zo 3x sme boli..ale už sa nám to kraaaati 😞

vanesa73
8. sep 2016

ahojte, chcela by som sa opytat či nemáte niektorá skúsenosti že boli ste viac krát v turecku s detmi a raz mali tie problemy že hnačku a vracali poprípade že ste boli aj v nemocnici a další krát už nie, lebo minulý rok sme boli malý mal len rok a boli sme jednu noc na infuzkach a skoro celú dovolenku sme mali oničom, a rozmýšlali sme ist teraz zas ale bojím sa že zasa sa to stane, aj ked hovoria že to može byt hlavne z banénov tak by som sa im teraz skusila vyhnut.
Ďakujem

ingusz
14. sep 2016

@vanesa73 my sme mali 4 dni .. dalavala som probiotika neskor endiex a Hylak forte . Hylak zabral najlepsie .. len som mala problem a malym lebo on banan nezje ani ryzu .. takze pudingova stolica ale chutilo mu vsetko v hoteli . Ja by s takym malym uz nesla . Bolo super ale viem co to je 3 noci spat na stolicke vedla maleho co je napojeny na hadicky ... ked sa stiahnu zili koniec . Akurat ked sme sa vratili zase nieco vybuchlo v Turecku . Ja neviem je tam nadherne hned by som sa vratila ale nie s malym . A kupali sme sa preto v mori viac lebo sme sa kupali v bazene a sa povyhadzoval po celom tele vredikmi a vracial hnackoval . Katastrofa nebolo mi vsetko jedno. Ani do grecka by som nesla bola som a tam je to horsie aj so starostlivostou aj vseobecne neni tam taky standart .

deny3
14. sep 2016

@vanesa73 to je ťažko povedať, so synom sme boli trikrát, síce trochu starší ako tvoj, prvý krát v pohode, druhý krát jeden deň ho bolelo bruško, na večeri sa vyvracal a už bolo dobre, teraz v pohode, a to bol celú dobu v bazénoch, vodu pil statočne. Zato ja mám problém stále, aj probiotika beriem, a aj tak. No imodium to istí 😀

@ingusz to teraz v Sea planet?