Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

luba142
26. jún 2015

@dievcatko79 my z BA

andys11
26. jún 2015

@lenatko69 antalya - z nej lara, hotel miracle resort. co uz teraz vyriesim par hodin pred odletom doma vsetci zbaleni, v robote mm dovolenka, tesili sme sa. ideme a boh s nami 😅

lenatko69
26. jún 2015

@andys11 neboj sa , bude dobre . Ved to by museli skončiť všetky dovolenkové destinácie . Ja som zažila v Turecku , ked bola vojna Irak - Irán v začiatku , ako nam nad hlavami prelietali vojenské vrtuľníky a okolo nas po kopcoch behali vojaci so samopalmi . Strážili nas . Mysli pozitívne , bude to krásna dovolenka . Užívaj si ju a potom sa s nami podel o zážitky 🙂 šťastnú cestu ! Papa

tinka76
27. jún 2015

@ewelinna
My letime tiez 3.7. ale z BA o 01:20... takze tam budeme skor ako vy... uvidime sa ☺
spat mame ale lepsi let o 11:40... tak ranajky snad stihneme

tibor44
27. jún 2015

Zdravím. Nemáte niekto aktuálne info z Efesu? Odlietame 3.7. a nerád by som prišiel na stavbu. Ďakujem.

tibor44
27. jún 2015

@tinka76 Ahoooj. Nemáš prosím Ťa nejaké nové info z Efes. Celkom mám strach z toho, čo čítam. Letíme s rodinkou 3.7. o 01,00 a nechcem zažiť pobyt na stavbe. Dík.

nikinka1111
27. jún 2015

Ahojte dievčatá. mám na vás prosbu. tie čo letíte s Hydrotourom do Antalye na 11dní, letový deň streda a máte už pokyny aké sú tam časy odletov? my letíme až o mesiac, no vlani to sedelo 🙂. ďakujem

nikinka1111
27. jún 2015

Z Bratislavi 🙂

epelino
27. jún 2015

Ahojte, prave som si pozerala zo zaujimavosti video v archive JOJ z 23.06. ohladom Efesu, otrasne nieco... dufam, ze sa to zlepsi a budete mat peknu dofcu, ti , co sa tam chystate....

tinka76
27. jún 2015

@tibor44
Vidime sa v lietadle... ☺
Bohuzial neviem nic nove... myslim ze v pondelok by tam mali prist dalsu ludia... tak uvidime ako o par dni pokrocia...
Stale dufam ze to stihnu a vsetko bude fungovat... mame dve deti 5 a 7 ... takze tiiez dufame ze uz to tam pre ne bude bezpecne... a hlavne aj zabavne

tibor44
27. jún 2015

@tinka76 ˇĎakujem pekne. Naša Paťka má tiež 7 rokov, takže si budú rozumieť. ak by si niečo zistila, daj mi echo pls. Moooc Ďakujem.

mirka.m
27. jún 2015

ahojte prosim Vas nebol niekto v Turecku - Side Sentido Turan Prince? dakujem

martina1305
27. jún 2015

@tinka76 @tibor44 vcera tam odletel majitel Hydrotouru na inspekciu. mal by sa vratit v pondelok, tak som zvedava, co budu potom hovorit

tibor44
27. jún 2015

@martina1305 Ďakujem...

mo77
27. jún 2015

@mirka.m my sme boli ale 3 roky do zadu a bolo super

milka27
27. jún 2015

Ahojte dievčatá, letíte niektorá v pondelok ráno 04.15 hod. cez Hydrotur do Turecka_

qwerty81
27. jún 2015

Zdravim. Ide niekto do Hotel Sunmelia Beach Resort Hotel & Spa?

mirka.m
27. jún 2015

@mo77 dakujem, dufam ze sa za tie roky nepokazili 🙂

monika.v
27. jún 2015

@martina1305 @tinka76 @tibor44 na tripadvisor su nove foto

martina1305
27. jún 2015

@monika.v idem mrknut..aj na hotelovom FB su nove fotky od vcera, ale take trapne neprofesio zabery

martuska75
27. jún 2015

@monika.v stále tam niekto pridáva fotky, len bohužial mám pocit že väčšinu pridáva niekto až podozrivo aktívny 😉 Jedna recenzia na 5* a fotky len toho naj 😝

martina1305
27. jún 2015

@monika.v @tinka76 @tibor44 najnovsie spravy z hotela, z dneska, citujem: "Takze,to co nam slubili ze do 72h bude vsetko hotove a vsetky zavady budu odstranene je klamstvo...riaditel hotela stale nevie po ang ani ceknut vratane celeho personalu...tobogany obidva zavrete..vonkajsi bazen zavrety,uz bledne z tych chemikalii na povrchu plavaju biele skvrny.ala cart restauracie zavrete ,nocny bar zavrety,vnutorny bazen zavrety,sukromna plaz zavreta.domceky na mori mame zadarmo lebo su nedokoncene inak sa bude platit 100e ma den.posielam foto z dneska!!!od hotela je rura z ktorej nieco vyteka do mora hned vedla plaze"
je to z hotelovej FB stranky, v recenziach pani, ktora je tam, oni isli s prvym turnusom. pridala aj dnesne fotky

monika.v
27. jún 2015

@martuska ja viem, ale kazdy tu caka na nejake nove fotky a chytame sa kazdej slamky..aj verim ze turci makaju, snazia sa, robia co mozu, len ma neskutocne vytaca, ako sa chova CK. hlavne ze tam maju celu delegaciu a je problem aby od nich niekto spravil fotky. stale chybaju fotky z bazenov, toboganov, detskeho klubu a pod. ak by bolo vsetko pripravene a odstranene, uz by tu tie fotky boli ☹

martuska75
27. jún 2015

@monika.v ale zase dobre vediet, že sú tam nejaké časti aj hotové 😀 😀 😀

ewelinna
27. jún 2015

@tinka76 jej,ntak to mate super prilet aj odlet...dlhsiu dovcu tym padom 😵
Uz len verme, ze bude super, ked teraz toto zazivame- cakame ako taki tupci 😉

epelino
27. jún 2015

@milka27 ahoj my ideme vtedy 😉 super cas vsak? :-/

martuska75
27. jún 2015

Inak k tomu zelenému bazénu - dalo sa to celkom čakať a nie je to zase taká tragédia, aj ked si viem predstaviť že tých čo sú tam to nepotešilo, ale zase nič neriešiteľné. Nám sa to doma tiež už pár krát stalo 😝 Bolo to tým že napustili bazén a kedže tam už boli ludia nedali vysokú štarovaciu dávku chémie, potom už stačí teplo a je to. Potom to už len treba odtaviť a dať chémiu to iné nepomôže. To čo tam teraz podľa fotiek pláva je pr odukt vločkovača - stačí to povysavať a nechať trochu vyprchať vysoké dávky chlóru (ale v tom teple to bude rýchlo) Pár dní a bude jak nový - DUFAM 😉 Samozrejme o Efese točím 🙂

mo77
27. jún 2015

@mirka.m nie vynovili to tam rozpravali sme sa v cestovke s"nasou tetou", nebojte sa budete spokojny, krasnu dovolenku

mirka.m
27. jún 2015

@mo77 dakujeme, momentalne po tom co sa stalo v tunise mame trochu obavy ale snad dobre bude.

monika.v
27. jún 2015

@martina1305 @tinka76 @tibor44 @martuska75 CK dala na FB nove fotky aj detsky klub...