Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

katarina.banska
27. aug 2012

@harmi prosim ta ked zistis aky je rozdiel medzi ali bey club a ali bey club par a ali bey resort, daj mi vediet. dakujem

billam
27. aug 2012

Chcem sa Vás opytat, kde hľadáte zájazdy cez rakúske cestovky?...máte nejake links?...lebo Tui aj Rueffa nejako zdrazeli ☹

libka1
27. aug 2012

@billam skus toto, maju odlety z viedne http://www.thomascook.de/

harmi
27. aug 2012

@billam gulet je aj v bratislave /teda Tui/

harmi
27. aug 2012

@katarina.banska ked zistim napisem 🙂

billam
27. aug 2012

@libka1 ďakujem 🙂...a gulet je Tui???

harmi
27. aug 2012

@billam ja neviem ako to maju ale ked ideme cez gulet tak mame vzdy na papieroch napisane Tui. 😅

billam
27. aug 2012

@harmi hej, uz som to zistila na nete...len mi fakt príde strasne drahý Tui....vsetko pre 2+2 vychádza cca 2800e...min.rok sme boli cez azur reizen a vyslo nás to 1700...11/10, 5* ALL

harmi
27. aug 2012

@billam no tento rok sa aj mne zda vsetko drahsie, vsak euro strasne padlo....s azurreizenom sme boli aj my, maju dobre ceny ale nas upozornovali ze tento rok s nimi nemame nikam ist lebo vraj maju nejake problemy, posuvaju lety....celkom sa mi zda ze satur ma dobre LM.

harmi
27. aug 2012

my sme najprv chceli ist sem, pozeram ze mali nejaku extra zlavu ze 299 na osobu 😕 😕 😕 ale uz je to vypredane http://www.satur.sk/hotel/incekum-beach-resort

vero1234
27. aug 2012

@silviatt Hned vedla delfinaria je aj zabavny park...chystali sme sa, ale nevydalo 🙂 Inak, co tam robis 4 mesiace????

billam
27. aug 2012

@harmi to fakt má Azur problémy?...lebo maju super ceny, pevná cena za 1.aj 2.dieta je 99eur!...nám minuly rok tiež posunuli 3x odlet z BA, nám to bolo v celko jedno, lebo byvame v Petržalke 🙂...mali sme mat nočný/skoro ranny let a posunuli az na 11.00, co bolo ok, lebo ked sme došli mali sme hned izbu...a odlet z Turecka bol na prvú supu 🙂...o 05.00

libka1
28. aug 2012

@billam vyzera to tak ze gulet a tui bude naozaj nejak prepojeny... to som tiez netusila...

silviatt
28. aug 2012

@vero1234 ďakujem, pôjdeme pozriet, aspon nejaká zmena. Muz má v tomto hoteli tenisovú školu, tak od marca do novembra je väčšinou tu, tak chodievame za nim. Este posledny rok, potom zacina malej skola, tak uz koncime🙂

katarina.banska
28. aug 2012

@harmi zistila si dnes nieco?

harmi
28. aug 2012

@katarina.banska myslis o tom rozdiely medzi park a club? Ak to , tak nie este.

katarina.banska
29. aug 2012

@harmi ano to som myslela 🙂

harmi
29. aug 2012

iba viem ze ali bey side je inde. 2km od side. my sme s alibey park prepojeny.

danula2
30. aug 2012

seruste dovolenkarky 😎 😎 😎

kto budete od soboty dva tyzdne v kumkoy /mame 15m synceka/ ??? 😝 dame pifko 😀

libka1
31. aug 2012

@danula2 kumkoy beach & spa je medzi vybratymi nasimi favoritmi, ale pojdeme (ak pojdeme do neho) az od 7.9

billam
31. aug 2012

Veľmi sa mi paci Ali Bey, no zial sa tam asi nedostaneme, lebo maju len jednu pristelku a my mame dve deti...cez firo je ten hotel /aj ine/ neskutocne drahy ☹

mima300
31. aug 2012

Velka skoda ze Ali Bey nema pieskovu plaz ☹ To ma trosku odradza...

rybka31
31. aug 2012

@billam Aj ja pozeram tui, lebo chceme ist niekedy koncom setembra od 20.9., alebo najneskor 25.9. a ceny sa mi zdaju naozaj dost vysoke.Tak neviem kedy to pojde dole.Ale niekto mi hovoril, ze vraj nemci to maju tak, ze september, oktober im ceny klesnu, lebo nemaju uz tolko turistov a halvne maju vyhodu v tom, ze maju v hoteloch zakupenych viac izeb ako nase cestovky a potrebuju ich zaplnit.Nase cestovky vraj zakupia len niekolko izieb a kedze nikdy nevedia kolko toho naplnia, preto aj "sachuju" s lietanim.Aj ked, ja som pozerala cestovky a skoro vsetky maju aj letecke poriadky na mesiac dopredu, samozrejme maju uvedene, ze moze dojst k zmenam.Pozerala som aj verne.sk, oni ponukaju tiez rakuske aj slovenske cestovky, ale ceny maju stale vysoke.Tak neviem, dnes je posledny den augustovy, takze ceny by sa mali zacat lamat smerom dole.

rybka31
31. aug 2012

@billam U mna je tiez medzi vybranymi hotelmi 🙂A ake su tie dalsie u teba?

billam
31. aug 2012

@rybka31 no ja hlavne hľadám taky, kde sú pre male deti /5r./ smyklavky, čiže nie tie veľké tobogany, potom lunapark a pieskova pláž s pozvolnym vstupom - to sú take moje naj kritéria 🙂....veľmi sa mi páčil Susessi luxory resort...min. rok sme boli v Pemar beach resort, vsetko, vsetko ok, aj male smyklavky, aj lunapark, az na kamienkovu /kamenistu/ plaz....ale asi najdolezitejsia bude suma..radi by sme sa vopchali do 2000eur, s odletom 14-18.9., tak uvidim, ako pôjdu ceny dole. Pozerala som, že Pemar vychadza 1783e., co je super cena - 2+2, s odletom 4.9. na 11 dni, cez Azur reizen...len neviem, či chceme ist do toho isteho, skor nie....fakt najviac spĺňa moje kritéria Ali Bey, len zial, neviem ako to bude s tou druhou pristelkou ☹

mima300
31. aug 2012

@billam ale ved v Ali bey neni pieskova plaz s pozvolnym vstupom do mora. Aspon podla recenzii som tak vyrozumela...tiez hladam pieskovu ale ked uz nieco najdem tak cena ma odradi ☹

billam
31. aug 2012

@mima300 hej, hej, to som si potom vsimla, ale obrovsky plus maju pre mna tie detske atrakcie, lebo deti nám ešte nevydrzia tak dlho pri mori - viac sa pohraju v bazenoch a tam to vyzera dokonale...my sme na tom podobne, nieco konecne vyberieme, vykalkujem cenu a vyjde to cez 3000e...takze dovi, dopo.

harmi
31. aug 2012

V Ali bey je pieskovo-kamienkova plaz co som citala a fotky pozerala. a viem ze nase dieta nas nenecha nejak extra sa macat v mori ked je tam tolko atrakcii. cez rakusakov sa daju aj ine izby objednat. my ideme 3dospely a jedno dieta. a pekne mame rodinnu izbu co by nam firo nevedel zabezpecit.

danula2
31. aug 2012

@libka1 ak by ste isli 7.9 sa tam isto stretneme 😉 kazdpopadne by som sa poponahla s nakupom, kumkoy je dost vypredany

billam
31. aug 2012

@harmi cez ten gulet?... a koľko Vás to vyslo, ak sa smiem spýtať? /na 11 dni?/