Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

lubkam
19. aug 2013

@pralinka25 ved toto, ale deti to zvládajú lepšie ako dospelí, minulý rok sme leteli lepšie, oba lety poobede 🙂 teraz jeden o 3,00 naspäť 7,20

sakura77
19. aug 2013

@lubkam a letite zo soboty na nedelu? a odlet v sobotu ci nedelu?

pralinka25
19. aug 2013

@lubkam aj my sme mali doteraz pomerne slusne lety. takto v noci sme leteli ale to sme este nemali maleho. my sme spat leteli 7:30 rano ale z hotela sme odchadzali 4:50 cize pred 4 vstavat ked sme sa chceli este najest. a to sme vecer boli este na disco lebo nas 3 rocny fesak tam mal kamosku a diskotekovali spolu do polnoci. my sme este balili cize k spanku sme sa nedostali. a to ma hydrotour teda este poriadne sklamal lebo izbu sme dostali az o 14 hodine. bolo to zufale po prebdenej noci sediet este do 14 na recepcii. kupat sa nam nechcelo kedze sme boli unaveni. akurat sme tam sedeli a jedli. dost mi to pokazilo naladu kedze sa nam toto este nikdy nestalo vzdy sme mali izbu hned ako sme prisli. kazdopadne chyba cestovky ze takto kupuje izby.

lubkam
19. aug 2013

@pralinka25 tak tohoto sa obávam, minulý rok nás ubytovali ihneď po príchode na hotel
@sakura77 v sobotu ráno odlietame i prilietame

sakura77
19. aug 2013

@pralinka25 to je tak vsade akurat ak maju nejake volne izby v hoteli uz upratane tak ubytuju aj skor, to nie je chyba cestovky podla mna.odhlasuje sa do 12 tej a ubytovava od 14 tej..my sme boli uz s firotourom, saturom, fisherom a teraz ideme s hydrotourom a vsade to je tak, akurát ako hovorim ked maju izby volne tak vacsinou ubytuju hned, my sme na šťastie tiez nikdy necakali...v sezone je to tazsie, no..

lauraa
19. aug 2013

@pralinka25 presne ako ti napisala @sakura77... uz ked podpisujes zmluvu v cestovke tak je tam uvedene ze hotel izby poskytuje o 14 a do 11 sa musis vystahovat, takze zbytocne sa hnevas na cestovku , toto oni zial neovplyvnia.... mozno na recepcii cakali baksis.....

lauraa
19. aug 2013

@pralinka25 inak este staci si na recepciii den pred odchodom nahlasit ranajky so sebou a urobia vam balicky na cestu tak nemusis tak skoro vstavat aby ste sa najedli.....

pralinka25
19. aug 2013

no ked to raz predavaju ako cely zaplateny den tak mali tu izbu mat zaplatenu nie? ja neviem my sme doteraz mali izbu vzdy aj o 5 rano ked sme prileteli nikdy sme necakali a to bolo priamo v sezone a mali sme izby vsetci co sme prisli takze to nebolo urcite len stastim ze mali upratane. ja toto vsetko viem ze izby su do dvanastej a ubytovanie do 14 cestujeme roky vselikade ale ako pisem ked si to daju ako 12 dni malo by byt aj 12 dni zaplatenych celych a nie len pol dna to mi pride ako podvod pretoze tu izbu potom zaplatia dvaja hostia.
a teda v neposlednom rade my sme mali izbu tak ze som videla prichadzajuce autobusy so zahranicnymi klientami v tomto pripade rusi a nemci a ti mali izby v akukolvek hodinu prisli ci v noci ci nad ranom. nesedeli na recepcii do druhej to viem na isto pretoze som si to vdaka tomuto vyslovene tych 10 dni vsimala a nemyslim si ze by to bolo o nahode ze mali upratane a ani baksisom lebo plny autobus aj keby zaplatil urcite neumiestnia ak by volne izby nemali. ved ak ich maju volne isto nedrzia prazdnu izbu do 14 len tak. skratka je to dvojity meter. a nie len v tomto.
ja som neni rypak. len som to tu napisala. bola som sklamana pretoze sa nam to stalo naozaj prvy krat a to sme fakt uz pocestovali vela

o balicku viem tiez. ak priniesli ako ranajky s teplou kavou a cajom bolo to zadara a balicek bol na osobu 9 eur. tak ci tak by som sa s tym kdesi v autobuse nerozkladala a ani na letisku. tie ranajky by som na stojaka jest nechcela. to nebola staznost to bolo len ako fakt. ja to neberiem ako tragediu lebo ranajky trvaju 10 - 15 minut to by ma uz stejne nevytrhol ten balicek co sa casu tyka.

jasikjana
19. aug 2013

ahojte, leti niekto 7. septembra do Turecka?

zuzinr
19. aug 2013

Chcela by som sa vas spytat ci mi neviete poradit, alebo ake mate skusenosti s hotelom Mukarnas Spa resort a hotel Kervansaray Beach Spa&Waterpark. Nevieme sa rozhodnut 🙂 Budem rada ak s nimi mate niekto skusenost za kazdu pozitívnu aj negativnu skusenost. 🙂

liluska78
19. aug 2013

@jasikjana ahoj my ,hotel club belinda beach -side

forgiven
19. aug 2013

@jasikjana ahoj, my letíme z Košíc do Adalya Ocean Deluxe Resort od CK Hydrotour

mica11
19. aug 2013

@zuzinr hotel Mukarnas je v časti Okurcalar a tam je kamenistá pláž, hotel vyzeral suprovo, ale mne by vadila tá pláž.

jasikjana
20. aug 2013

@liluska78 a letite 7.9.13 o 3hod.? ☹

17anit07
20. aug 2013

@sakura77 my sme boli cez firo teraz v Beleku a na buduci rok by som chvela ist do Lary mozem sa opytat v akom ste boli hotely a spokojnost? 😉 dakujem

liluska78
20. aug 2013

@jasikjana to este neviem,este nemáme pokyny,akurát včera som sa rozprávala a kockou z cestovky,do ktorého hotela idete a cez akú cestovku?

pavlina05
20. aug 2013

Holky, vím že si tady řešíté své,ale nemohly by jste mi poradit jaké počasí e v Turecku v polovině září? Jaké teplo? Dá se? Větrno?Díky moc

Jo a byl někdo v hotelu gypsophila holiday village

martina1305
20. aug 2013

my zvazujeme odlet teraz v sobotu 24.8. hydrotour - bud hotel Sea Planet Resort alebo Sea Shell Resort - kto ste boli, ako ste boli spokojni?

yidaky
20. aug 2013

@pralinka25 Nam sa nieco podobne stalo min. rok s hechterom. Otras. Cestovali sme v noci, do hotela dorazili okolo 7-8 rano a cakali do druhej na ubytovanie 😠. Fakt otras... Nase cestovky. Ked prisli napr. nemci, tak dostali ubytovanie hned....

yidaky
20. aug 2013

@17anit07 my sme boli tento rok v lare royal wings, velka spokojnost....

lubkam
20. aug 2013

@zuzinr skús si pozriet na www.holidaycheck.com 🙂

sakura77
20. aug 2013

@pralinka25 a sak jasne, ja viem ako si to myslela, samozrejme by som bola nasrata aj ja pri takom čakaní, no bohuzial cestovky to rataju na noci a prvy a posledny den na prepravu, aj ked teda niekedy tak pridu ludia dobreze nie o dva dni kupania 😒

@pavlina05 my sme boli minule prvy septembrovy (9mesiac, neviem ci to je zari ale asi🙂)tak boli horucavy uplne a more ako doma vo vani 😉🙂 myslim ze este v polovici to bude ok 🙂 a ten hotel vyzera fajn 🙂

@17anit07 my este len v sobotu letíme ale potom urcite podam tu info 🙂😉

nivi
20. aug 2013

@pavlina05 ako v ktorej casti ale na juhu okoli Antalye je este stale velmi pekne a teple pocasie okolo 30 urcite akurat vecery uz mozu byt chladnejsie tak okolo 22.

stankapk
20. aug 2013

kocky neleti niekto tuto nedelu z bratislavy? mame odlet 12,05 a ideme do side hotel bella resort 🙂

salonkaa
20. aug 2013

my sme boli v Evren Beach nedaleko Side, velka spokojnost 🙂

kamaradicek
20. aug 2013

@liluska78 je letos jsme bydleli vedle Bellindy, Dream Word hotel 🙂

nivi
20. aug 2013

@kamaradicek ako sa Vam pacilo v Dreame?

kamaradicek
20. aug 2013

pro: vyborna kuchyne, novy hotel, prijemni lide, ciste a krasne more, super plaz, vyborna poloha k nakupovani🙂 doporucuji tenisky converse za 15 euro pro deti s blikacky🙂
negativa:. u nas v hotelu nebyla zadna vegetace, hotel mel mini pozemek a vedle se stavel dalsi hotel ( tedy zacnou opet stavet v listopadu ale ten pohled na stavbu nebyl nic moc) chybel mi tam prostor, ale stejne jsme byli na plazi a ne u bazenu, takze to bylo nakonec jedno..Pozdravuj naseho ridice mikrobusu ( jezdil na plaz) z dreamwordu .Jmenuje se Sinat a ze ho zdravi maly Nicolas (myslim, ze si vzpomene, Niky bl jeho milacek)🙂

kamaradicek
20. aug 2013

@nivi
@liluska78 odpoved jsem napsala viz.vyse...:-)

jasikjana
20. aug 2013

@liluska78 ajojky, my ideme do Beleku, hotel Papillon Belvil, ale uz by ste mali vediet cas odletu 🙂