Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

jankako
25. jún 2015

@barcabejby kamelya village.

epelino
25. jún 2015

@petronela.ficekova a kedy ste to bookovali, kolko pred odchodom? a kedy idete vlastne? ale idete na 11 dni, nie?

epelino
25. jún 2015

@petronela.ficekova maly ma 4.5 roka.. a snad nas ubytuju hned, ked nie, tak si pojdeme nieco zajest, poobzerat, ved batozina sa tam da uschovat urcite.

petronela.ficekova
25. jún 2015

@epelino na 8, 3-4 tyzdne dozadu?

petronela.ficekova
25. jún 2015

@epelino hmmm, ja som si myslela, ze je to kvoli dietatu, ze vas nema este 2 roky ☹

epelino
25. jún 2015

@petronela.ficekova ja som to bookovala vcera s odletom v pondelok, a dnes pozeram, ze je este o 50 eur na dospelu osobu lacnejsi.. no co uz narobime... na 12 dni su teraz pre nas troch za 2300 e...dufam, ze bude dobre..letite zajtra?

petronela.ficekova
25. jún 2015

@epelino
Aha, tak to bola riadna last minute, to preto 🙂 letime v sobotu o 11.00 🙂

epelino
25. jún 2015

@petronela.ficekova my vzdy tak bookujeme 🙂 tak peknu dovolenku,mozno sa tam vidime 🙂

luba142
25. jún 2015

nejde niekto do hotela Katya v Alanyi?

martuska75
25. jún 2015

@adka_m
@majkacoke
Aj my ideme v auguste do Efesu baby. Tearz som tu trochu vynechala MK, lebo sme boli týždeň preč a teda nepotešili ste ma tu. 🙂 Ale stále verím že to rýchlo dokončia. Myslím že aj im ide o dosť prachov. Nikde som čítala že hotel stál 58 mil eur. POdľa všetkého sa im natiahli tie vykopávky a už sa im to vezie... Ved som bola dosť v šoku ked som ešte na fotkách v marci videla všade domiešavače a lešenie. Ale zase som videla v Side ako Turci rýchlo vedia stavať. Takže ja stále verím že sa to jednoducho utrasie. Možno prvých pár termínov preložia a medzitým to určite dokončia. 😀 Inak viem že veľa jej aj davová psychoza. Pamatám si tak 1-2 naspať ako opisovali tak hotel See shell - ako hotel HOROR. Akože strašný hotel, jedlo, služby, hrozná a smradlavá pláž,.... A mrknite fotky pár strán dozadu je uplne v pohode, len možno pár blbosti vteda nebolo celkom dokončených eňoňuňo, ale inak to bol normálny hotel, ale ked tam človek ide naladený že bude zle , tal si už nieo vždy nájde! Takže ja sa nechám prekvapiť a uatial sa jedem stresovať! 😎

martuska75
25. jún 2015

@tinka76 Z toho príspevku si mi omylom vypadla, ale aj teba som chcela pridať 😉

melipa
25. jún 2015

Tak zverejnili dalsie foto na FB Hydrotouru aj Efesu a ta kocka co tam je pise ze je to velke klamstvo tie fotky. 😠

martina1305
25. jún 2015

dnesne real fotky od klientky, ktora je tam. sprcha na izbe...a plazove domceky sa este len stavaju, takze tam je stale stavebny ruch.

martina1305
25. jún 2015

zeny, co ideme robit? Hydrotour vedome klame, len sa tak prasi!!

tinka76
25. jún 2015

@martina1305
Zajtra maju prist novi... ano?
Mas navrh?

martina1305
25. jún 2015

@tinka76 ano dnes v noci letia novi...ale ktovie ako ich poriesili, ci ich rovno nesupne niekam inam

tinka76
25. jún 2015

@martina1305
Nepozname nikoho kto teraz odlieta?
To by bola zaruka novych real foto...

obycko
25. jún 2015

@tinka76 Ja poznam babu, co letia 3.7.

obycko
25. jún 2015

@tinka76 A teraz tam mam kamaratku. Ich presunuli uz do tretieho hotela. Prvy den len na izbe boli. Zo stien trcali kable. Fungoval len jeden bazen, vsade roboši a zbijacky. V kuse sa stavalo, miesacky, vytahy neboli, len otovorene sachty, aquapark nikde, tobogany rozobrate, v jednom bazene žaburinova voda, nefunguju ani vonkajsie bary, ani smyklavky. Podla nej, to nebude dokoncene ani o mesiac.

martina1305
25. jún 2015

@tinka76 ja nepoznam, ale na FB v tej zmazanej diskusii sa niekto vyjadroval, ze letia 26.6. a niekto potom 30.6. tak snad sa zajtra niekto ozve, ak ich tam zavlečú

karkulka111
25. jún 2015

to naozaj ci to sa mi len sniva.. to su realne fotky? my chceme ist v polovici jula na dovolenku a nevieme este kam a mame 2 dceru ... to neviem co by som robila keby sa nam take daco stalo a to co je za cestovku? 😠

martina1305
25. jún 2015

@obycko a preco su uz v tretom hoteli? OMG chudaci!

monika.v
25. jún 2015

Mne dnes tvrdili ze ludia uz robia natruc a fotia aj mimo hotel..ked som im poslala dnesne fotky od natalii s komentom ktore su podla nich fotene mimo areal tak prisla odpoved ze su dvojdnove a je tam velky posun vpred..uz im neverim ani slovo.

martina1305
25. jún 2015

@karkulka111 cestovka je Hydrotour a toto su fotky z totalne ziadaneho hotela v Izmire, ktory mal byt tahačom sezony a v decembri mali predanych par lietadiel

martina1305
25. jún 2015

@monika.v jasne, ze klamu! sak im ide o velke prachy

karkulka111
25. jún 2015

@martina1305 pozabijat zdieracov penazi sa cudujem ze to nie je v telke... alebo to bude ked to niekto da ze fakt naozaj sa take nieco moze udiat

obycko
25. jún 2015

@martina1305 lebo prvy hotel do ktoreho ich presunuli bol daleko daleko za prijatelnou normou. Bolo to len vychodisko z nudze. Katastrofalny, uroven o nicom. A ten druhy uz dali ako nahradu ale aj tak maju 2 dni z dovolenky v čudu.
A inak ta kamoska co tam teraz je a o nej pisem tu pisala tiez. ma nick "medo". No a presunuli len par rodin, nie vsetkych. Ich preto, lebo ona je tehotna tak preto.

obycko
25. jún 2015

Aha a este som zabudla, pisala mi, ze plaz v Efese je strasne malicka, len dva rady lehatok, takze urcite nie pre vsetkych hotelovych hosti.

martina1305
25. jún 2015

@karkulka111 preco to nie je v TV? lebo je to Hydrotour, velka a bohata CK, ktora ma podplatene aj nase nezavisle media. keby sa to stalo u mensej CK, tak to by sme vsetci videli ten rachot, vsade by to davali, vsade by o tom pisali

martina1305
25. jún 2015

Musia vsetci podat aj podnet na statnu obchodnu inspekciu, je to podvod, realita sa nezhoduje s katalogom!