Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

nefertitka
13. jún 2013

@erinka123 neviem, ale minuly rok papala mala len melony a z toho ju asi prehanalo, tak nam tam vela ludi povedalo, ze melonom sa treba vyhnut prave kvoli tomuto...tak tento rok sme sa im radsej vyhli a davali sme len ovocie, co sa da supat, popripade sme neosupali, ale umyli sme ho cistou flaskovou vodou

luciana157
13. jún 2013

@danielle77 no pekne a ja ze kto nam vyfukol ten last minute piatocny cez firo🙂)))ci??? my sme strasne chceli ist na tych 12 dni no moj muz moze az od nedele a to uz bolo len na 8 dni a to sa mi zda velmi malo na tolko toboganov🙂urcite napis ako bolo lebo ak nepojdeme my niekam na buduci tyzden tak sem chceme ist v auguste snad na milion percent🙂 boze skoda tohoto terminu v piatok,uzite si to podla mna budete sa mat super🙂

luciana157
13. jún 2013

melony su v turecku v pohode,je to ovocie co sa osupe a viac sa neumyva takze z nich by nemalo prehanat🙂

lucula73
13. jún 2013

ahojte
prosím vás,treba do turecka topánky do vody,či nie?????????????????????????????
ideme k alanyii ,niekde okolo Avsalaru.....

ďakujeeeeeeeem......... 🙂 🙂 🙂

fabula
13. jún 2013

@kosska3003 ako sa volal hotel co ste boli ? tiez mama nieco vybrate v tejto oblati ... tak preto ci to nieje nahodou ten 😉

erinka123
13. jún 2013

Babulky tak ja sa s vami lučim,zajtra rano ideme 😀 😀 😀 😀 😀 potom vam napíšem ako malý zvladol let a všetko ostatne.

nivi
13. jún 2013

@erinka123 prijemnu dovcu, uzite si to 🙂

nefertitka
13. jún 2013

@erinka123 uzite si to plnymi duskami, uz sa tesim na fotky a na zazitky🙂

danielle77
13. jún 2013

@luciana157 jasné, napíšem a nahodím foto 😉

haslerka27
13. jún 2013

@erinka123 uzite si to,vratite sa a ideme my 🙂

sakura77
13. jún 2013

baby a uz je to kludne v turecku,tie demonstracie a tak.?...ja este stale vaham.... 😒

nivi
13. jún 2013

@sakura77 v Istanbule a Ankare stale su protesty ale v dovolenkovych destinaciach je klud a tam ani nic nebolo.

sakura77
13. jún 2013

ja sa stale bojim ze pri nasom stasti akurat nieco vypukne ak by sme isli....ach jaj..

nivi
13. jún 2013

@sakura77 ale ved tam neni vojna.

haslerka27
13. jún 2013

@sakura77 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

haslerka27
13. jún 2013

@lucula73 my ideme do alanyie...buduci tyzden a my beriem topanky do mora,aj my s muzom aj malej berieme

hori
13. jún 2013

@kvietocek7 Suntopia pegasos world v Sorgune, to je hned vychodne od Side...

hori
13. jún 2013

@nefertitka tu cistotu plaze by som este prezila, len tam nechodime, lebo pre deti teda ziadna sanca ist do mora - boja sa a my dospeli si tam obcas odskocime od toho bazena s tymi smyklavkami... no dnes boli take vlny, ze som sa ani ja neodvazila... captain popcorn tu bol este tusim prvy den ako sme prisli, ale uz ho nevidam... na animaciach neficime, lebo su uz strasne upeky a inde ako v bazene sa neda vydrzat... vecerne minidisco a programy su super, deti mam sice este prilis male, aby boli z toho nadsene, ale ja si pochvalujem, super atmosfera... 🙂
co si este veeelmi pochvalujem, su vecerne prechadzky po plazi so Sorgunu - super mile mestecko... tam po ceste vidim, ze ine rezorty maju tie plaze zivsie, no nevadi, nas ma zase najvacsie bazeny... 😉
malu chytili inak horucky, tak momentalne sa chladime na recepcii pri nete... 😉 dufam, ze je to len upek a nic ine, lebo to prislo velmi nahle, som sa divila, ze co nechce nic na obed jest a potom sup a 39,3 som namerala... no po nurofene je uz zivsia, aj ked stale ako pec...
babenky, co idete do Turecka, pripravte sa na to, ze o osmej sa zacina stmievat a behom 15 minut je uz uplna tma - to bol pre mna najvacsi kulturny sok zatial... 😉

danielle77
13. jún 2013

@jancule a ešte narýchlo ... na tú večeru naozaj treba u pánov dlhé nohavice? Stačia aj rifle? A náhodou kanvica na čaj na izbe nie je?

nastasja25
13. jún 2013

baby,môžem vziať lieky ako Nasivin a Panadol do príručnej?

kosska3003
13. jún 2013

@fabula Tusan beach resort

nefertitka
13. jún 2013

@hori ten captain Popcorn tam ma raz za tyzden vystupenie celkove, ale cez kazdu minidisco pride na jednu pesnicku odtancovat....na dennych animaciach sme ani my neficali...
hej ta tma dorazila aj mna 😀 a uz su vecery teple?my sme mali vecer este vcelku kosu....
snad to mala nebude mat nic vazne a ako rychlo prislo, tak rychlo aj odide...

sakura77
13. jún 2013

@nivi
@haslerka27 no jasne ze nie je vojna...len nahoda je blbec...kamoska isla do bulharska len a vybuchol tam.polhodinu pred prichodom autobus...im.moze prepnut hocikedy a hocikde...tak len dufam ze skludnia hormony a vycestujeme aj my 😉

mvp
13. jún 2013

@haslerka27 ďakujem dnes je už zle aj mne, tak diétujeme.

ovka27
13. jún 2013

@danielle77 mi ideme do ocurcalar hotel ganita holiday.....letime o 3.00

haslerka27
13. jún 2013

@hori citam ze si brala nurofen.ja beriem aj cipky paralen...tiez sa obavam horucky alebo niecoho podobneho.ake lieky si brala?
ja pre malu : na hlasivky rectodelt( mava casto laryngitidu),nurofen,paralen cipky,kv.do nosa,smecta,fenistil kvapky aj mast,uniflox atb kv.,kv.do usi,na rany betadine,gazu a vatu, kalciovy sirup,tantum verde a pastilky drill na afty

baby co myslite je tento zoznam liekov ok?

miska1981
13. jún 2013

ahojte prosim ozvite sa mi niekto kto bol v Side - CLUB BELINDA BEACH, chcem sa nieco opytat, dakujem

katuliakb
13. jún 2013

@kvietocek7
My do Beleku chodíme každým rokom a aj Lara... hotely čo máme vyskúšané, odporúčame Ela Quality, Calista Luxury resort, Rixos Lares, Royal Holiday Palace, Susesi...
Sú to perfektné hotely...mám aj v albumoch nafotené, tento rok nestíham ani fotky stiahnuť z foťáku, doplním

zziiizziii
13. jún 2013

@nastasja25 áno môžu sa, je to napísané aj v pokynoch a beriem aj ja 🙂

nivi
14. jún 2013

@sakura77 preco si vsetci myslia, ze iba im moze prepnut? boze ludia sa spamatajte prosim. aj tu na slovensku kludne moze niekomu prepnut vsak boli vseliake pripady.
a pochybujem, ze si oni pojdu proti turistom, ved z toho tam zije vela rodin cely rok, iny prijem nemaju.

a inak som rada, ze sa tam ludia nebali vyjst do ulic a bojovat za svoje prava.

peknu dovolenku 🙂